[B]Lolciu [/B]kochany trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. :lol:
Pamiętam [B]KOLK[/B] ale cóż, codzienność jest inna.
U mnie ostatnio dwa czorty z klejnotami zaczęły wojnę i też się zastanawiam nad ciachnięciem przynajmniej jednego.
Bo mała wsza :mad: 3 kg rzuca się do gardła 30 kg i wiadomo kto wygra.
A jak tu dopilnować, to wojna o michę, to o zabawkę, to o względy pańci itd.
Może po ciachnięciu będzie spokojniej u [B]togaa[/B] również.
Trzymajcie się chłopaki, najważniejsze zdrówko :lol::lol::lol: