Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [B]togaa [/B]zmierz[B] Lolcia, [/B]może potrzebny mu będzie jakiś kubraczek :evil_lol:, wielkie mrozy maja być, a on chudzinka taka i jeszcze na dodatek zasiusiana ;);) :cool3: zamarznie nam czortek:cool3::cool3::evil_lol:
  2. Ciekawe jak [B]Lolusiowi[/B] podoba się zima i śnieżek :razz:, polubił ją czy może nie wychodzi z domku ????:evil_lol: Moja Ruda Maupa wyprowadziła się na śnieg, Lolcio możesz przyjeżdżać :lol::razz:
  3. [quote name='Energy']O wszystko mnie można podejrzewać, ale o porządeczki:cool3::evil_lol:[/QUOTE] To chyba my wszystkie takie chętne :evil_lol:, ale niestety ochotników brak :mad:. A może zrobimy strajk porządkowy ??????????? Lolcio :loveu: - zapraszam ogonkiem kurze posprzątasz:evil_lol:
  4. Napisałam już z 5 wiadomości i jakoś dziwnie nie dochodzą. Nic na siłę. Zaproponowałam Guciowi pobyt u siebie. Mieszkam koło Zielonej Góry i do Zielonej mogę po niego wyjechać. Co jeszcze chcesz wiedzieć ??????????
  5. No i nie doszło :mad::mad: Napisałam nowy, zobaczymy:mad:
  6. Oj [B]Lolciu [/B]wszystkie Cioteczki robią porządeczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie mają czasu dla Ciebie :cool3::cool3::evil_lol:
  7. Oj [B]Lolciu [/B]wszystkie Cioteczki robią porządeczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie mają czasu zaglądać do Ciebie :cool3::evil_lol: :evil_lol:
  8. Witam Guciowe Cioteczki, parę dni temu napisałam PW do emdziolek, że Gucio mógłby spędzić święta u mnie. Na razie cisza. Nie wiem, może nie doszło. Czekam na odpowiedź :lol:
  9. [B]Lolusiu pokaż się:loveu:[/B]
  10. Pokazali się i zniknęli :mad::mad::mad:
  11. [B]togaa, Lolcio [/B]wychodźcie z ukrycia :mad::mad::mad:
  12. [quote name='Energy']Togaa czemu się nie odzywasz???:placz:[/QUOTE] Chyba [B]togaa [/B]odpoczywa od [B]Lolusia [/B]i od Nas :cool3::cool3::cool3:
  13. Już wiem [B]Lolcio [/B]pędzi do mnie jako prezent mikołajkowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [B]Lolusiu [/B]jesteś tam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [B]Lolusiu[/B] wstawać, pokazywać się :):):)
  16. Zapadł w sen zimowy ???????
  17. Gdzie jest [B]mój Loluś ?????? [/B]
  18. [B]Lolinku :):):) [/B]
  19. [B]togaa [/B]nie może się zalogować u [B]Lolcia, [/B]nie będzie nowości.
  20. [B]Poker [/B] bazarkuje , musimy chociaż podrzucać jak nie potrzebujemy pluszaczków :):):):):)
  21. [quote name='feliksik']A ja dzisiaj znów odnowiłam cafeanimal, ale z najbardziej aktualnymi zdjęciami - tak co by Lolek zauroczył kogoś z miejsca[/QUOTE] [B]Loluś [/B]cały czas kogoś zauracza i nic........, taki jest los [B]Lolcia [/B]same ochy i achy i na tym się kończy jak ludziska poznają Lolciowe szczegóły.
  22. Chyba [B] Lolcio [/B]zjadł [B]togaa, [/B]nie będzie nowych wiadomości o tym czorcie :)
  23. [B]Lolusiu [/B]bądź grzeczny, proszę Cię czorcie :) :) :)
  24. Jak to[B] Lolcio [/B]taki grzeczny chłopak i bił się z [B]Pepinem,[/B] nie mógł mu odpuścić. [B]Loluniu [/B]no wiesz......., wujcio jak to przeczyta to się załamie :(
  25. Cudne te kudłacze wszystkie :) :) :) tylko gdzie ich domki.... [B]Loluniu [/B]wyjdź z ukrycia :)
×
×
  • Create New...