Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Zaraz będą zdjęcia Gwiazdora Lolusia :loveu: w futrze :evil_lol:
  2. [quote name='Energy']:golutki:diabloti:[/QUOTE] [B]Energy, feliksik :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a cóż Wy takie kosmate :diabloti::evil_lol:[/B]
  3. [B]togaa [/B]a jak to się stało, że Twój banerek działa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I jeszcze wymiary poproszę :mad: pilne:evil_lol:
  4. [quote name='zuzlikowa']Hihihi...a my z Lolusiem znamy się już czas jakiś... Lolusiu...Ty wiesz!!!:loveu:[/QUOTE] No tak wszyscy znają [B]Lolusia [/B] wszyscy go kochają :loveu::loveu::loveu: Żeby tylko ten domek wymarzony......... bo jak nie to go ukradnę :cool1:
  5. [quote name='feliksik'] a można sobie wybrać jaki to będzie gwiazdor:cool1:?[/QUOTE] Oczywiście że można ;););) proponuję [B]Gwiazdora Lolusia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] przeciez występował na TKB, [B]u Togaa [/B]w domu też gwiazdorzył[B] :diabloti::lol:[/B]
  6. Cudne dziewczynki, cudne - chyba ukradnę jedną :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szczególnie jedna fryzurka spodobała mi się ;):evil_lol:
  7. Witamy nową Cioteczkę od ślicznych świecidełek:loveu::loveu: A togaa to gdzieś się zapodziała, chyba tłumaczy się za Mikołaja :evil_lol::evil_lol: Albo Lolcio zjadł goscia ;);) Energy - a to dlaczego nie dostałaś prezentu, nie byłaś grzeczna czy cuś :mad::evil_lol::evil_lol: :loveu:
  8. Tuptusiu u nas święta, a u Ciebie :-(
  9. Wesołych Świąt [B]Szakirku :loveu:[/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  10. Wesołych Świąt [B]Lady [/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG]
  11. Wesołych Świąt Mikusiowi i jego Cioteczkom życzy Loluś
  12. [B]togaa [/B]dlaczego [B]Loluś [/B]zjada prezenty :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9547/dsc00198kp.jpg[/IMG]
  13. Wszystkie Cioteczki świętują :razz:
  14. [B]Wesołych Świąt :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132968-LoluA-ma-zA-amany-krAE-gosA-up-zbieramy-na-pieluszki-i-rehabilitacje/"][IMG]http://i41.tinypic.com/1088bx1.jpg[/IMG][/URL] [B][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG][/B]
  15. Wesołych Świąt [B]Grallikowi[/B] oraz jego wspaniałym Cioteczkom życzy [B]Loluś [/B]/też jestem zapieluchowany :oops::oops::oops: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132968-LoluA-ma-zA-amany-krAE-gosA-up-zbieramy-na-pieluszki-i-rehabilitacje/"][IMG]http://i41.tinypic.com/1088bx1.jpg[/IMG][/URL] [B][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG][/B]
  16. Wesołych Świąt kumplom [B]KUDŁACZOM [/B]oraz ich Cioteczkom życzy kudłacz [B]Loluś[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132968-LoluA-ma-zA-amany-krAE-gosA-up-zbieramy-na-pieluszki-i-rehabilitacje/"][IMG]http://i41.tinypic.com/1088bx1.jpg[/IMG][/URL] [B][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG][/B]
  17. Wesołych Świąt [B]Tami[/B] jej Cioteczkom a zwłaszcza [B]Poker,[/B] która robi mi bazarki żebym miał pieniążki na pieluszki życzy [B] Loluś[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132968-LoluA-ma-zA-amany-krAE-gosA-up-zbieramy-na-pieluszki-i-rehabilitacje/"][IMG]http://i41.tinypic.com/1088bx1.jpg[/IMG][/URL] [B][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG][/B]
  18. Wesołych Świąt kumplowi Niedźwiadkowi, jego Cioteczkom a zwłaszcza bubu, która nie zapomina o moich pieluszkach życzy Loluś
  19. [B]Lolusiu [/B]nikt Cię nie odwiedza :cool3: gdzie te Cioteczki się podziały :mad::cool3:
  20. [quote name='togaa'] Lepie, duszę,gotuję,miele,siekam, piekę ,smażę.....niedługo sypiać będe w kuchni[/QUOTE] Już wiem gdzie się wybrać na przysmak :evil_lol:i
  21. My tu się zamartwiamy, a [B]Lolcio [/B]gwiazdorzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Togaa posadź gościa przy komputerze i niech opisuje wybryki Lolcia :razz::razz::razz: A zmierz Lola sznureczkiem a później na linijkę z tym sznurkiem , bardzo potrzebne:evil_lol:
  22. Super wiadomość, Gucio życzę Ci wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjj :loveu: oby wszystkie wątki miały takie zakończenie:multi::loveu:
  23. Energy idź już spać, jutro będziesz kleić pierogi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Gdzie te wymiary Lolcia, zamarznie czortek bez kubraczka :cool3: Togaa skończ te uszka i mierz Lolcia :cool3::evil_lol::cool3:
  25. [quote name='Energy']To Maupa lubi takie mrozy[/QUOTE] Lubi to mało powiedziane :evil_lol: siedzi na schodach i czeka aż go śnieg przysypie :mad::mad: A Twoje dziewczyny prawdziwe panienki ;) domeczek, fotelik:evil_lol:
×
×
  • Create New...