-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[B]Poker[/B] głosik jeszcze gruuuuuby ;) Klejnociki na miejscu :evil_lol:
-
I widzicie jaki [B]Loluś[/B] absorbujący :evil_lol: pierwszy dzień a ja już nie mam czasu :mad:. [B]Lolcio [/B]nakarmiony, wykąpany zaraz idzie spać :cool3:. Zdjęcia w ogródku [B]togaa,[/B] mojemu jeszcze duuuuużo brakuje do takiego stanu :-o. [B]Energy[/B] to jest forum futrzatych a nie wąsatych :mad::evil_lol::mad::evil_lol: [B]Poker[/B] dzięki :lol:, a [B]Lolcio[/B] cały czas gada jak najęty, żebyście go posłuchali jak się kłóci pękam ze śmiechu :evil_lol:. [B]Togaa [/B]z Tobą też się kłócił :evil_lol:
-
Pierwszy wspólny spacerek [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2388/pict0001z.jpg[/IMG] Miała być kooo??? [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4518/pict0003y.jpg[/IMG] Nowy kolega [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/8320/pict0009hq.jpg[/IMG]
-
Noc bardzo spokojna :lol:[B] Lolcio[/B] przespał całą nawet się nie kręcił w swoim łóżeczku, a stało obok mojego i przez pół nocy głaskałam go po główce :evil_lol:. Nie wyspałam się wcale :mad: ale kogo to obchodzi [B]Loluś [/B]najważniejszy . Łazi za mną cały czas jak mu zniknę z oczu to ryczy :evil_lol:. Mój mężuś będzie go wychowywał :crazyeye:. [B]togaa[/B] dzięki za dobre słowo ;) ja zakochałam się w [B]Lolciu[/B] jak go tylko zobaczyłam pierwszy raz na zdjęciach z tej lecznicy takiego brudnego, leżącego na podłodze ze zlepionymi kłaczkami :placz:. Aż nie mogę uwierzyć, że [B]Lolcio[/B] jest u mnie, biega, szczeka, rozrabia :loveu:. [B]Energy[/B] - nie zadawaj takich pytań :mad::mad::mad:.
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
ona03 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B]Anu [/B]przynieś już "swoim" dziewczynom szczęście :loveu: I bądź szczęśliwa w nowym domku :multi: Oby wszystkie wątki miały takie zakończenie :multi: -
Jesteśmy już jesteśmy :multi: Dwa szalone dni z 7 psiakami :evil_lol: Ale się jakoś nie pozjadały, aż się dziwię :roll: [B]Lolcio [/B]w podróży był super, w domku przeleciał wszystkie kąty łącznie z ogrodem. Nie ma w nim żadnego strachu jeżeli chodzi o nowe miejsca. Musi wszędzie wejść, wszystko obwąchać. Koty troszkę pogonił ale tylko dla zabawy, a one i tak miały go w nosie :evil_lol:. Teraz leży i odpoczywa chyba ma dość wrażeń na dzisiaj. Zdjątka i reszta jutro. Padamy ....;) [B]togaa [/B]zaśniesz dzisiaj ????;)
-
Tak, tak [B]Loluś [/B]na pewno spaceruje ;) Bez tego nie ma kooooooooooo :cool3:
-
[B]Loluniu[/B] trzymaj się ;)
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
ona03 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani z Ż ma super WYMAGANIA :mad: Chyba futrzata zabawka jej sprosta :roll: A gotowce mogą być grzeczne tam gdzie od nich czegoś wymagano. W innym miejscu mogą zachowywać się całkiem inaczej. Czy ludziom tak trudno zrozumieć, że pies chce żyć z nami a nie obok. Trzymam kciuki za Anu :loveu: -
Więc ja też włażę i cisza :evil_lol: Feliksik tak się stara, że może [B]Lolcio[/B] już w nowym domku :cool3:
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
ona03 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Suuuuuuper akcja :multi: i suuuuuuper domek będzie :loveu: Cieszę się z Wami :lol: -
Oj[B] Lolcio, Lolcio[/B] kto tak kuuuuuuuuuu robi :crazyeye: A ktoś za nim biegnie i toooooooooo zbiera :evil_lol: Czyżby wszystko przede mną :diabloti:
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
ona03 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jestem :lol: musiałam przebrnąć przez wątek, żeby coś wiedzieć o dziewczynach :evil_lol: Obie są śliczne :loveu: trzymam kciuki. Jak potrzeba podam namiary do mnie. -
[B]Lolusia[/B] to chyba zjadł Smok Wawelski :placz: znowu się nie odzywa :evil_lol: A co z [B]Lolusiowymi[/B] wakacjami??? :cool3:
-
[B]Loluś[/B] na Wawelu super :loveu: [B]Togaa[/B] koniecznie odwiedź z [B]Lolciem[/B] Kościół św. Gereona, tylko jak go przemycisz :lol: Albo chociaż Złodziejską Basztę /ja tam wierzę w cuda/ :evil_lol: Udanej wycieczki :lol:
-
Witam śliczną [B]Tusię[/B] :loveu: Proszę ją wydrapać za uszkiem :lol:
-
A gdzie są zdjęcia [B]Lolcia[/B] w nowej fryzurce :lol: Chcielibyśmy też zobaczyć ślicznego czorta :cool3:
-
Jak tam [B]Loluś[/B] się miewa ???? :lol: Znowu na spacerku i nie ma czasu się odezwać :cool3:
-
Oj [B]Lolinku, Lolinku[/B] Cioteczki się zamartwiają o Ciebie :cool3: A Ty sobie spacery urządzasz czorcie jeden :evil_lol: [B]Togaa, Loluś [/B]jak dobrze, że już wróciliście z tego spacerku:loveu: Dobrej nocy, śpijcie smacznie :lol:
-
No gdzie się schował ten nasz [B]Loluś[/B] :razz: Nie chce się pokazać Cioteczkom :cool3: [B]Lolciu[/B] wyjdź z ukrycia cioteczki martwią się :mad:
-
A czemu tu tak cicho :shake: Chyba nikt nie obraził się na [B]Lolcia ;)[/B] [B]On taki kochany chłopak :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Dzień dobry [B]Lolusiu :loveu:[/B] Dzień dobry [B]Lolusiowe Opiekunki i Cioteczki :loveu:[/B] Miłego weeeeeekendu życzę :lol::lol::lol:
-
[B]Lolcio :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Jak na złość przerwało mi wczoraj kabel tel. i dopiero teraz naprawili :mad: Czy w sprawie [B]Lolcia jest już za późno , [/B]może [B]Bubu[/B] jeszcze przemyśli sprawę. Kto może ją przekonać ???? A weci wykonujący zabieg nic nie myślą ???? Czy oni są takiego samego zdania jak Bubu, przecież jak nie wiadomo co będzie po zabiegu to wet może odstąpić od zabiegu. [B]Bubu [/B]prosimy zastanów sie jeszcze !!!!!!!
-
[quote name='Energy']No fakt tak to wygląda:eviltong::evil_lol:ale Bubu Loluś nie miał jechać na sexwakacje tylko wakacje:diabloti:[/quote] Hi hi hi ale się uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A bo to wiadomo co z nim będa robić na tych wakacjach :crazyeye: