[quote name='feliksik']Energy, nie martw się ja się też chciałam dobrze przyjrzeć avatarowi Toggi, który się nie wyświetla:turn-l:, a tu nic pustka nie widzę, żadnych możliwości na 3D:comp26:[/QUOTE]
[B]Togaa [/B]- nabrałaś wszystkich :mad::mad::mad:
Teraz to musisz nas zaprosić do tego kina :cool3: