Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='feliksik']Energy, nie martw się ja się też chciałam dobrze przyjrzeć avatarowi Toggi, który się nie wyświetla:turn-l:, a tu nic pustka nie widzę, żadnych możliwości na 3D:comp26:[/QUOTE] [B]Togaa [/B]- nabrałaś wszystkich :mad::mad::mad: Teraz to musisz nas zaprosić do tego kina :cool3:
  2. [B]Sabina02 [/B]Twój banerek Jenny i Cindy przenosi do Feci :lol:
  3. Cisza.... juz wiem ;) Wnusie [B]Poker [/B]zagłaskały [B]Tami :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  4. [quote name='Energy']To jadę do Lolusia na wakacje:multi::multi::multi::multi::evil_lol:[/QUOTE] A ja myślałam, że to Loluś pojedzie do Ciebie na ferie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Skąd wiadomo, że mnie nie było :evil_lol::evil_lol: Wczoraj miałam wychodne za sylwestra ;);) Wróciłam póóóóóóóóóóóźno :evil_lol: a droga to była 30 na godz i to chwilami za dużo :diabloti: Za bazarek to [B]Loluś [/B]powinien osobiście podziękować Cioteczce :eviltong:
  6. A ja przesyłam Ci [B]Lolusiu[/B] :loveu: kochany dwa kubraczki :evil_lol: żeby dupcia Ci nie marzła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak nie będziesz chciał ich nosić :mad::mad::mad::loveu:
  7. Cisza u Tami :lol: jak zdróweczko ????? :razz::lol:
  8. [B]:lol::lol::lol:Togaa [/B]teraz zdjęcia [B]Lolcia [/B]
  9. Jak Rudzielec nie zjadł moich kotków :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to Lolcia też by nie ruszył :razz::razz: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3497/pict0032a.jpg[/IMG] A ta kicia siedziała cały czas na parapecie o północy i bardzo jej się podobało :evil_lol:
  10. togaa - on nie ma włosów w uszach tylko na uszach :mad::mad::mad: Energy - już dawno tam byłam :cool1: nie kontrolujesz :evil_lol: A tu jedna chętna na ptaszydła :cool3: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/141/pict0024ao.jpg[/IMG]
  11. To wczorajszy śnieg i dzisiejszy, Rudzielec w swoim żywiole :lol: A tu mój piękny :evil_lol: karmniczek :cool3: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7734/pict0019a.jpg[/IMG]
  12. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzymy z Ruda Maupą :evil_lol::evil_lol:::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1433/pict9992a.jpg[/IMG]
  13. Ruda Maupa :evil_lol: pozdrawia Lolcia :lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1433/pict9992a.jpg[/IMG]
  14. Wszystkiego naj............ życzymy w Nowym Roku :lol::lol::lol::lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1433/pict9992a.jpg[/IMG]
  15. togaa może troszkę śniegu chcecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4606/pict9999a.jpg[/IMG]
  16. [B]Kochane Lolciowe Cioteczki w Nowym Roku życzę wszystkiego najnajnajnajnaj przede wszystkim domków naj.... i zdróweczka WSZYSTKIM FUTRZAKOM :loveu::loveu::loveu: [/B] [B]Zuzliku pogody ducha a Bercikowi jak najmniej bólu ....[/B] [B]Pokerku - wspaniałych domków dla wszystkich Twoich tymczasików :loveu::loveu::loveu: [/B] [B]A cóż mogę życzyć Lolciowi :loveu: chyba człowieka tego jedynego tylko dla Niego :loveu:[/B]
  17. Energy - Supełek Ci nie chodzi :cool3: Szszszszszszszszpiegują mnie :evil_lol::cool1::evil_lol::cool1::evil_lol::cool1:
  18. [B]Energy [/B]- to ukradnij jeszcze banerek [B]Lolusia[/B] :loveu: nikt go już nie ma i dlatego trudno nowym Cioteczkom do Niego trafić ;);) A sierotka nie ma juz na pieluszki :mad::mad::mad: chyba wszystko zasiusiał :cool3:
  19. A mi ten [B]rozczochraniec [/B]najbardziej się podoba :loveu::loveu: [B]togaa [/B]zrób mu zdjęcie mordki :loveu::loveu: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8972/dsc00224b.jpg[/IMG]
  20. [quote name='rytka']podoba mi sie ten dywan(udajacy wyspe) mozna go gdzieś kupić?[/QUOTE] Jak [B]togaa [/B]będzie robiła przemeblowanie :evil_lol::evil_lol: to może, może:evil_lol::evil_lol:
  21. Święta są męczące... Zdjęcia i podpisy - [B]Togaa[/B] :multi: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9302/dsc00225r.jpg[/IMG]
  22. Psy pracujące [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8972/dsc00224b.jpg[/IMG]
  23. Dywan udający wyspę na parkietowym morzu ;);) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9772/dsc00221p.jpg[/IMG]
  24. [B]:evil_lol:Gwiazdor Loluś [/B]w futerku :evil_lol::evil_lol: Wielka przyjaźń [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9413/dsc00190t.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...