Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Tak broniłyśmy [B]Lolusiowych[/B] klejnocików :mad: I ja teraz też zmieniam zdanie co do ciachania :evil_lol: Moje maleństwo podskakuje do kogo może, bez różnicy mały czy duży aż w końcu ktoś go capnie. Dobrze, że Lolcio z Pepim tylko się oślinili :evil_lol:. Dobrze, że poduszka nie zrobiła im krzywdy :evil_lol: Oj [B]togaa[/B] masz się z gadami ;) Ale bez nich smutno ;)
  2. [B]Lolcio[/B] spacyfikowany :evil_lol: to chyba nie jest możliwe ;) I nie wiadomo czy to dobrze czy źle :evil_lol: Gdyby [B]Lolcio[/B] przestał podskakiwać innym /psom i ludziom/ hihihi U mnie jakby podskoczył do mojego piesia /30 kg/ to już byłoby po [B]Lolciu[/B] No i jak mu dać domek :mad:, ktoś by ucierpiał . Oj [B]Lolcio Lolcio [/B]popraw się i nie wprowadzaj zamieszania :cool3:
  3. [B]malami[/B] zlitowała się nad [B]Lolciem :loveu:[/B] Byłam, byłam na bazarku tam się cosik dzieje ;) To już się nie w....... A u mnie portfelik chudziutki :shake:, muszę gdzieś dorobić :evil_lol:
  4. Śliczny ten Nasz [B]Lolcio [/B]śliczny :loveu: Ciekawe na kogo On tak spogląda :razz: A na kamyczkach za Lolciem to chyba pieluszka się suszy :evil_lol:
  5. [B]Lolcio[/B] wstawać ;) wietrzyć dupcię na trawce jak nie masz pieluszek :evil_lol:
  6. [B]Lolcio[/B] kochany nie chce się zlitować nad cioteczkami :mad: Siura i siura :evil_lol: A futerka szkoda, zima się zbliża zmarznie chuda dupcia ;) Czy [B]Lolcio[/B] będzie miał jeszcze rehabilitację ???? Jak tak, to kasy jeszcze więcej będzie potrzeba :shake:
  7. Oj [B]Lolciu[/B] kochany, śliczny piesiu proś pięknie Cioteczki o kasę :lol:. Co on zrobi sierotka bez pieluszek :placz: Na jednym ze zdjęć [B]Lolcio[/B] jest cały mokry, czy on kąpał się w tej zimnej wodzie :-o. Aż mną zatrzęsło, a może ktoś podgrzał troszkę :evil_lol:.
  8. [B][I]Lolcio Wspaniały[/I][/B] nie ma na pieluchy :placz: [B]Lolcio[/B] przestań siurać w pieluchy - kryzys straszny, ni ma kasy :shake:
  9. [B]Loluś [/B]i [B]togaa[/B] wyglądają razem super :lol: Tak właśnie myślałam, że [B]Loluś[/B] siedzi zasiusiany pod krzaczkiem bo brak kasy na pieluszki :razz::razz::razz: Kochane [B]Lolusiowe[/B] Cioteczki zlitujcie się nad łobuzem :evil_lol: sypnijcie grosikiem. W co sierotka ma siusiać :placz:.
  10. Po występach na TKB [B]Loluś[/B] się zrobił ważny :mad: I nie odzywa się do swoich cioteczek :placz:
  11. [B]Lolusiu[/B] - wszystkie Cioteczki Cię opuściły :mad:
  12. Kryzys dotknął wszystkich :-( To jak [B]Loluś[/B] siusia jak nie ma na pieluszki :shake:
  13. Właśnie nie wiadomo co jest dla tych psiaków większą krzywdą ... Czy jak się nie ma kogo kochać :shake: Czy jak się kocha i czeka :placz: Mam nadzieję, że [B]Szakiruś[/B] znajdzie swoją "połówkę" człowieka :lol:
  14. [B]Lolciu[/B] - gdzie jesteś ???? Upały dają się we znaki i Loluś się schował gdzieś pod krzaczkiem ;).
  15. Tyle to ja wiem :evil_lol: Geografia w mojej szkole była na super poziomie :lol: Czasami jak nie mam czasu to chcę szybko Szakirka znaleźć :cool3: A on się chowa :lol: Jak [B]Szakiruś [/B]się miewa ??? Z domkami cisza ???
  16. Samsonik śliczny - dawno nie czytałam co się dzieje u Niego:lol: A gdzie są zdjęcia [B]Lolcia[/B] z kociakami ????
  17. Nie mogłam znaleźć Szakirka, jak sie wchodzi na województwa. W jakim On jest wpisany ???
  18. Oj [B]Loluś[/B] miałby u mnie jak w raju ;) Mam trzy koty, ale by go poprzytulały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Smutno u [B]Szakirka[/B] :shake: Nikt go nie odwiedza, taki ładny czortek .
  20. Przyłączam się do prośby :lol::lol::lol: Gdzie są zdjęcia :mad: czekamy niecierpliwie :evil_lol:
  21. Śliczny [B]Pepi[/B] w modnej fryzurce ;). A [B]Loluś [/B]zazdrośnik musi pilnować swojej wybranki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. A czemu nikt nie mówił, że jutro święto - pusta lodówka itd. :cool3: Jak nie odezwę sie ze trzy dni to znaczy, że mężuś mnie :mad:
  22. Bo przecież nie o to piękno chodzi, które widzimy Wszyscy :lol: Tylko o to co jest w środku , a serducho [B]Togaa [/B]ma wielkie :loveu::loveu::loveu: I dlatego na wszystkich zdjeciach i ujęciach jest piękna :multi::multi::multi: z [B]Lolciem[/B] i bez, z fryzurą :evil_lol: i bez .......
  23. [B]Togaa[/B] - ależ Twoje dziecko ma wymagania :evil_lol:. A nam się podoba [B]togaa[/B] z Lolciem :lol::lol::lol: Ta z ubiegłego roku też super ;)
  24. Jak tam [B]Lolunio[/B] gwiazda :loveu: już odpoczął po występach :lol:. A może dalej odsypia nocne łażenie :evil_lol::evil_lol:
  25. Poker - trzymaj się :lol: Dunia będzie niedaleko, może będą odwiedziny :loveu:
×
×
  • Create New...