-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Po Lolusiu jak po kaczce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a my :placz::placz::placz::placz::placz:.
-
Gad Loluś :cool3: ledwo zobaczył Togaa :evil_lol: już o mnie zapomniał :mad::mad::mad:. Żadnej wdzięczności ;).
-
Właśnie wróciliśmy z Lolciem z ostatniego spacerku :placz:. Lolcio cały czarny, rozgrzebał wszystkie liście w parku :evil_lol:. Jutro rozstanie :placz::placz::placz:, oj nie wiem co to będzie :cool3:.
-
Ło matko :evil_lol: [B] feliksik [/B]:lol: [B]Loluś [/B]będzie blisko :multi:.
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Poker'] A ja wkrótce zobaczę łobuziaka :loveu:[/QUOTE] Nie wiadomo :evil_lol:, nie wiadomo :evil_lol:. Togaa wcześniej pisała żebyśmy zapomnieli o Niej :eviltong:. Więc zapominamy :cool3:, zapominamy :cool3:, zapominamy ................
-
[quote name='togaa']:kociak::kociak::kociak::2gunfire:[/QUOTE] [B]Togaa [/B]jak możesz :mad: I dlaczego wszystkie trzy :cool3:.
-
Nasz kochany [B]Lolcio[/B] polubił naszego kotka ;). Chyba zabierze go ze sobą do Togaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Fryzurka Pepina śliczna ;). [B]Pepi trzymaj się zaraz wraca k......... Loluś :evil_lol:.[/B] -
[quote name='Poker']a cóż ten Lolek tak narozrabiał?Wypuścił się cichcem na panienki czy co ?;)[/QUOTE] Panienek w okolicy nie widziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ale nasz Lolcio kochany bardzo chce zjeść Akitkę :mad:, albo chociaż nadgryźć :cool3:. Więc cały czas pilnowanie :mad:, pilnowanie :mad:, pilnowanie :evil_lol:.
-
[quote name='togaa']Cicho u[B] Onych..[/B] [/QUOTE] [B]Lolcio[/B] tak nam dał popalić :mad:, że padliśmy oboje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. A jak Wujcio się wyrobi to będzie filmik ze skypa :diabloti:, zobaczycie [B]Lolciątko[/B] w akcji ;).
-
Będziemy sprzedawać wejściówki do lasu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A[B] Lolcio[/B] zarobi na pieluszki :mad:.
-
[quote name='togaa']Ja widzę że Lolcio ma dużo lepsze wakacje od moich.....:razz: !!! Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaapraszamy na wakacje do nas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Jeszcze kilka muchomorków zostało w lesie ;). Ciekawe co Lolcio na to :crazyeye:.
-
[quote name='Energy'] maleńki jest Wasz yorczek przy Lolku:evil_lol:[/QUOTE] Nasz malutki Cziko waży 3,5 kg, kot 5,5 a Lolcio to chyba z 8 kg :evil_lol:. Jaki grubas z tego Lolcia ;). A z Akitką za nic nie chce się dogadać:mad::mad::mad:. Oba cały czas na sznurkach :diabloti:.
-
[quote name='Poker'] Gdzie są takie piękne miejsca w Polsce?[/QUOTE] Całkiem niedaleko ;) zapraszamy do Lolciowej bajki :evil_lol:.
-
Nikt do [B]Lolcia[/B] nie zagląda :placz:. A Lolcio był wczoraj w lesie, nazbierał grzybków ;). Troszkę mało było maślaczków, ale za to czerwonych muchomorków :evil_lol: było baaaaaaaaaardzo duuuuuuuuuuużo :mad:. Zostawiliśmy je w lesie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[B]Lolcio[/B] jest cały suuuuuuuuper :lol:, tylko te różki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[B]Lolcio[/B] boi się ciemności , ciekawe dlaczego :mad:. Boi się też wejść do piwnicy, oczywiście oświetlonej :shake:. Garaż może być ;) ale piwnica :cool3:, biedny czortek co on przeżył ???????? Żebyśmy wiedzieli co go w życiu spotkało ?????
-
[B]Lolcio [/B]zdróweczka życzy Cioteczce :loveu: . [B]Energy [/B]pogoń tego paskudnego wirusa :mad: co on sobie myśli :evil_lol:. [B]Togaa[/B] też nie może się pozbyć paskudy :diabloti:. Mój komputer też się zbuntował dobrze, że inni mi udostępniają ;).
-
[quote name='Poker']I dokąd Loluś dobiegł?[/QUOTE] Obudziłam się, a Lolcio dalej obok :crazyeye:. To był chyba SEN :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
Feliksiku - piękne ogloszenia :lol:. A z Lolciem to jest tak, że wszyscy go kochają, podziwiają i na tym się kończy. Lolcio to jest taki wyjątkowy piesek dla wyjątkowej osoby, tylko gdzie ona jest. Lolcio śpi sobie obok mnie i tak przebiera łapkami :evil_lol:, chyba jest gdzieś pod Opolem :cool3:, rano to już chyba Bielsko będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
Lolcio przewrócił cały dom do góry nogami :evil_lol:. Cały czas pilnuję tych dwóch czortów, żeby się nie pozjadali :mad:. Dobrze, że z kotami i z Czikiem sie dogaduje ;), bo gdybym musiała wszystkich pilnować ...:cool3:. Wczoraj padł mi komp :mad: Dzisiaj Togaa ma wirusa /w kompie/ :mad:, nie może wejść i pooglądać cudnego Lolcia ;). Ihabe - stronka super, nawet Lolcio jeden z pierwszych :lol:. Energy - Lolcio ma w nosie wszystkie lusterka OOOOOOOOOOOONNNNNNNNNN jest najważniejszy :evil_lol:.
-
[B]Togaaaaaaaaaaa[/B] - jakie atłasy :mad: przecież są ziiiiiiiiiimne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, [B]Lolcio[/B] woli flanelkę :cool3:. A dyscypilnka jest ;), czasami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. A jak chcesz sprawdzić ;) to zapraszamy na kontrolę zapowiedzianą :cool1:.
-
A Lolek jak zwykle przeuroczy i pańcia też przekupił minkami :loveu:[/quote] To, że Lolcio przekupił pańcia minkami i inteligencją to normalka :evil_lol: Ale, że pańciu przekupił Lolcia /nie wiem czym/:cool1: to już cud :cool3:. Lolcio łazi za pańciem krok w krok :crazyeye:, sama nie wiem co to będzie :mad:. [B]Energy[/B] - można tulić, można :cool3: a nawet trzeba :evil_lol:.
-
Ojjjjjjjjjjjjj !!!! I biedna [B]Togaa[/B] zamiast wakacji ma jeżowe przedszkole ;). A sprawdziłaś obecność pchełek na jeżyku , prawdopodobnie lubią je mieć :evil_lol:. Szukaj mu domku szukaj bo jak Lolcio wróci :evil_lol: to nie wiem co z nim zrobi ;).