-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Tayga :lol: musisz podrzucać inne szczeniorki chętnym ;) :lol: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Znalazłam Edi100:lol::lol::lol: -
[quote name='Energy']A potem ja Ci przywiozę moje suczydła:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Samochód też ????????????????? :multi:
-
O kurcze :evil_lol: nowe ciasteczka ;) muszę coś wymyślić:evil_lol: może jakieś narty :roll: Tylko mam problem :mad::mad::mad: Znajoni wyjechali na urlop /30 dni :crazyeye:/ zostawili u mnie swoje trzy psy i samochód :razz: plus moje dwa psy i trzy koty, na dwa samochody damy radę :diabloti: [B]togaa :loveu::loveu::loveu: [/B] Wstaję rano i z uśmiechem powtarzam sobie :evil_lol: jeszcze tylko 26 dni, jeszcze tylko 25 dni ...............:evil_lol:
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Tamiśku [/B]jedz i tyj :loveu:jak domek czeka ;) Cioteczki może znacie kogoś do przeprowadzenia wizyty ze [B]Żmigrodu [/B]okolice ??? Pisałam PW do Edi100 i Kropki ale cisza, jest domek dla szczeniorka :lol: -
[B]Pom-pony [/B]się wzięły za [B]Lolcia :loveu::loveu::loveu: [/B]może...... A mnie to bardzo interesuje :evil_lol: jak [B]pom-pon [/B]trafił na [B]Lolusia [/B] przeciez jest tyle sierotek na dogo, dlaczego właśnie Loluś przykuł uwagę ????? ;)
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='tayga']Łooo matko!!! Czy na szukajzwierzaka.pl są moje fotki (skąd niby??)?? Bo ja na pocztę dostaję... propozycje matrymonialne :)[/QUOTE] Jak forsiasty to bierz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Jestem maluchu u Ciebie :lol: Tak w sumie to nie ja znam tylko wiem że [B]Edi100 i KropkaKropka [/B]są ze Żmigrodu i napisałam PW zobaczymy :lol: -
Jakie śliczne banerki :multi::multi::multi: Zaraz coś sobie wybiorę ;) To od "kudłaczy w potrzebie " ??????
-
Słonika o którego Lolcio walczy wysłałam chyba w kwietniu "na szczęście". Lolcio był w tragicznym stanie. Nie wiadomo bylo czy będzie chodził. Nawet nie marzyło mi się poznanie [B]Lolcia, Togii.[/B] Minęło dużo czasu i miałam taką możliwość. ;) [B]Lolcio Ty wiesz :loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4600/dsc00282ry.jpg[/IMG]
-
Hihihihihi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Stawiam na MICHA PANDĘ ;););) Energy :evil_lol: jak zrobisz swoje ??????? Każda ma być inna :cool3::evil_lol:
-
Biorę się za przepisywanie :lol: tylko zastanawiam się czy założyć specjalny psi zeszyt z przepisami :evil_lol: I lecę na zakupy, bo takich mąk to ni mam :roll: Lolusiu teraz to Cioteczki zasypią Cię ciasteczkami ;) [B]Energy [/B]tytuły zdjęć wymyślała [B]togaa ;)[/B] Ona juz wie najlepiej jak to u nich jest :evil_lol:;)
-
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.'] Bilon jak zwykle w ruchu:)[/QUOTE] To prawda, zrobić Bilonowi zdjęcie graniczy z cudem. :evil_lol: Nawet jak go trzymałam to wiercił się strasznie. ;) -
[quote name='malibo57']o, to byłoby cudownie! Znaczy, ze nosem był popychany:) Ten pluszak Ja sobie wyobraziłam, że w ząbkach przeniósł :lol: Skrzacik podczas pielęgnacji nie chciał stać / w pomieszczeniach kręcił się cały czas dlatego do zdjęć był przytrzymywany :lol:/ i kusiłam go psimi ciasteczkami w pewnym momencie Skrzacik podskoczył troszkę żeby sięgnąć ząbkami ciacho a oczy i pychol tak mu się smiały ;). Jedzonka i dobrego ludzia mu trzeba. Tayga może lepiej nie wychodź dzisiaj i wyślij synka :evil_lol: do Fuksa.
-
Muli strasznie zdjęcia nie chcą się ładować :mad: Tayga jak zdrówko :lol::lol::lol::lol::lol: też wydawało mi się wczoraj, że coś mnie bierze ale to chyba było tylko zmęczenie. Wiecie jak podjechaliśmy wczoraj pod hotelik to Skrzatuś spał w bagażniku a na moich kolanach siedział mój piesio 3kg. I od razu wyskoczył z samochodu. Pan wyszedł przed hotelik zobaczył piesia i mówi "jaki ten Skrzatuś mały :evil_lol::evil_lol: I wtedy pokazaliśmy prawdziwego Skrzata :lol: Zostawiłam Skrzatusiowi dwa pluszaczki do towarzystwa a Pan pyta czy on może to zniszczyć ;). Niszcz Skrzatuś, szarp ile wlezie musi wrócić Ci wigor. ;) I jak na chwilkę Skrzat został sam w pokoju to pluszak chyba /tak mi się wydaje/ zmienił miejsce :loveu:
-
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']to czekam z niecierpliwością:)[/QUOTE] Nie chcą się cholery ładować :mad: Hotelik domowy, chyba każdy piesek w oddzielnym pokoju. Widziałam tylko pokój Skrzacita, którego zawiozłam. Pokój przestronny, legowisko duże, michy czyste już czekały. Przy mnie Skrzacik dostał puszkę, ze względu na podróż od rana nic nie jadł. Teren wokół duży, dobrze ogrodzony. Tylko w tej chwili śniegu fulllllllll i nie bardzo jest jak zwiedzać. Piechy wydeptały sobie ścieżki i szaleją na śniegu. Pan przedstawił nam swoich podopiecznych. Był Bilonik, super kudłacz młody i sunia jamnikowata, która zwykła na wszystkich szczekać a na nas nieeeeeeee. Pokerku wstawić zdjęcie kudłacza ???? On na razie nie ma imienia, zaproponowałam imię Filip zobaczymy czy Panu się spodoba. Czekam cierpliwie aż się załadują :cool3::cool3::cool3: ody -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No tak z Akitka daje sobie radę, a taki Bilonik narozrabiał :evil_lol: Zdjęcia tuż, tuż o hoteliku też napiszę za jakiś momencik ;) -
Małżuś się zlitował nad blondynką :evil_lol: wkrótce będą zdjęcia :lol: Ogladałam je na wszystkie strony, smutny ten nasz Skrzacik. Ogonek spuszczony. Jak on sobie biegał a my załatwialismy formalności to poszłam go zawołać i nic żadnej reakcji, ani na wołanie, ani na gwizdanie, ani na machanie. Trzeba było podejść do niego i go zabrać. Na smyczy chodzi ślicznie, zadnych oporów, strachu przy zakladaniu obroży. Tylko ten brak reakcji na bodźce chyba wszystkie. Musi go Pan z hoteliku poobserwować.
-
[quote name='pom-pon']receptura jest ściśle tajna i wysyłam tylko na pw :cool3: osobom które wyraźnie nie widzą już szansy na przeżycie bez tej receptury :)[/QUOTE] Chyba :evil_lol: zaliczam się do tych osób :cool1:
-
[B]Państwo pom-ponowie :loveu::loveu::loveu: [/B] [B]togaa [/B]zrób zdjęcie tych pysznych ciasteczek :lol: a może jeszcze receptura :evil_lol:;) Ja nie miałam żadnych wątpliwości, że Lolcio pozwili się pooglądać:lol: