-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Jak to dobrze, że domki coraz bardziej rozsądnie podchodzą do adopcji. Szkoda tylko, że inna sierotka nie znalazła ciepła w tym domku.... Tyle ich jest w schroniskach, chętnych do przytulenia się a tu takie mrozy. -
Nie wiem dlaczego nikt mi nie powiedział :mad:, że Loluś jest nieletni :diabloti: Będąc u mnie miał randkę z dwiema ładnymi panienkami, ale one na niego nawet nie spojrzały :cool3:. Właśnie poszukuję zdjęcia panienek razem, jak nie znajdę to zrobię nowe bo znowu u mnie są ;). Jak tam ciasteczka ???? Które Lolciowi najbardziej smakowały żaglówka czy motocykl :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B]Loluniu [/B]kochany podziel się swoim rozumkiem z ludziskami :mad: Jak tak można :cool3: za rok byłoby ....... trudno zliczyć ile ????? Biedna bubu :shake:
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Cała masa cudów [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178173-Lawina-szczeniAE-t-23-psy-w-mieszkaniu-PomA-A-cie[/URL] -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Tayga zobacz :):):) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5713/dsc0406i.jpg[/IMG] -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Bilona [/B]widziałam tylko chwilkę jest bardzo szybki, chyba potrzebny mu taki sam kolega jak on. Żeby się wzajemnie wyszaleli. Myślę, że po gonitwach w ogrodzie nie będzie im się chciało zaczepiać dziecka. Poza tym dzieci jak wiemy szybko rosną, psy dojrzewają i są spokojniejsze. Chyba nikt na początek nie zostawi małego dziecka z nieznanym psem, a pod kontrolą można go uczyć zachowań pożądanych. Mój mężuś mawia, że psy są jak dzieci na ile im się pozwoli tyle wyegzekwują. Jak domek będzie chętny do współpracy z psem to chyba Bilonik ma szansę. A z terierkiem to musi się sam dogadać, jak są podobnych gabarytów to chyba nie będzie problemów. Ale któryś musi być górą, który .....to się okaże :):):) -
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[B]Tayga [/B]może daj namiary na domek w Żmigrodzie /oczywiście za zgodą/ Cioteczkom z Wrocławia szkoda żeby przepadł:):):) -
Tayga zobacz ile szczeniaczków ma Plicha w banerku :):):) Haszczak śliczny i zadbany, na pewno jest gdzieś właściciel, tylko jaki ????? Z haskimi jest właśnie tak, że biorą je ludzie nie mający pojęcia o rasie a później pies sie błąka bo nie ma kto go przypilnować. Do mnie pod dom przychodziła parę lat śliczna sunia haski, okazało się, że mieszka całkiem niedaleko a właścicielom trudno zamknąć bramkę wychodząc /niewiedza??? głupota???/ nie wiem jak to nazwać. A ludzie całkiem sensowni, tylko zabrakło chyba wyobraźni. Dawno jej nie widziałam........
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Czyli Nepper ma dom, czy jak? Bo ja ogłoszenia ciągle nowe robię...[/QUOTE] Na 99,999999 % tak, jak tayga wróci z pracy będą szczegóły więc może wstrzymaj się z nowymi ogłoszeniami a może na te ogloszenia będą domki dla innych szczeniorków jak sie ktoś zgłosi -
Cuuuuuuudny ten Nasz Jaśnie Pan Gad - Loluś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Livka'] Najprawdopodobniej zamieszka ze Skrzacikiem, w którego wstąpiły nowe siły jak ją zobaczył [/B] [/QUOTE] [B]Skrzatulek :loveu: [/B]na pewno odżyje przy [B]Rusałce :loveu: [/B]może będą dla siebie wzajemną podporą[B] :lol:[/B] [B]Nikus [/B]szczęśliwej drogi powrotnej i czekamy na fooooootki szczęśliwych psiaków[B]:loveu:[/B]
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Cudna [B]tayga :lol: [/B]wyprawiła już maluszka do domciu :loveu: Pan znajomy, jak tayga wróci z pracy będą szczegóły:lol:. Ale nie może być tak, że kojec stoi pusty więc zgarnęła z ulicy hoszczora, którego namierzała jakiś czas :shake: Co za świat, u nas zwierzę to rzecz jak to zmienić :cool3: -
[quote name='togaa']Chocby z szacunku dla Autorki portretu, nie wypada dać wywoławczej symbolicznej. Tym bardziej że powtórki raczej nie będzie. Portrecik jest więc jedyny i niepowtarzalny.....Tylko bedzie problem z wystawieniem....[/QUOTE] Nie będzie, nie będzie ;) coś wymyslimy. Tylko niech ten styczeń się skończy, potrzebne nowe wypłaty :evil_lol:
-
Nie mogę napatrzeć się na portret :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Normalnie zauroczył mnie, albo zahipnotyzował :p jaka będzie cena wywoławcza ????? :razz:
-
Już robię..............................................................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]coś :razz:[/B]:evil_lol:
-
Oooooooooooooooo [B]togaa [/B]chyba narozrabiałaś :mad: Nie dość, że zniechęciłyśmy Wszystkich z wątku opisem Lolcia ;) to jeszcze [B]christopha [/B]chcesz wystraszyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)
-
NEPPER - Szczeniak porzucony na mrozie JUŻ W NOWYM DOMKU :)
ona03 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Śliczności malutkie :loveu::loveu: Jak tam sprawdzenie domku ????? -
[B]joanna83[/B] bardzo proszę :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEPA-E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PSA-W-BEZDOMNYCH-KTOA-JESZCZE-CHAE-TNY[/URL] dziewczyny szyją również dla psów prywatnych tylko cena jest troszkę inna ;) Co dziś porabia [B]JPG :evil_lol: [/B]w kubraczku czy bez ;)
-
Tylko "chwilkę" byłam na wątku [B]Gralla[/B] i nie wiem co napisać [B]mar-gajko[/B], że Ci współczuję,że mi Cię żal. Żadne słowa nie wyrażą tego co czujesz, tego co czuje [B]Grall.[/B] W adopcji takiego psa nie powinno być spontaniczności, zbiegu okoliczności. Jeszcze parę dni w Hoteliku nic nie zmieniłoby w jego życiu. Powinna to być przemyślana, przedyskutowana akcja dla dobra domku i Gralla. Tak jak pisała mar-gajko one wiedzą i czują i to Ona powinna tam byc dla dobra wszystkich, dla dobra Grallika i jego nowego domku. Nie pozostaje Ci nic innego mar-gajko i najszybciej jak tylko będziesz mogła jedź do Niego, On czeka na Ciebie.