Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. A dlaczego do schroniska jak wziął [B]Gucia [/B]od Ciebie nie czułaś się za niego odpowiedzialna :shake:
  2. Co tam słychać u [B]Gucia :lol:[/B]
  3. [B]Tami [/B]będzie wiosna ;) :lol: domki się obudzą i ustawią w kolejkę po Ciebie:lol:
  4. Zobaczymy Bilonika w nowym domku ????:lol::lol::lol:
  5. Jak miewa się Grallik ???? Może jakieś zdjecia :lol:
  6. Skrzatulek bryka z Rusałką ;) Na jakimś wątku widziałam ich zdjecia :lol: całkiem inne psiaki, żeby tylko zdrówko im dopisywało:lol:
  7. [B]togaa [/B]co słychać u [B]Lolusia :lol: [/B] zasypało Was ????? a może znowu coś było za słone :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i Lolcio narozrabiał ;)
  8. Na ostatnim zdjęciu jest Rusałka i Skrzacik :lol: Szkoda tylko, że nie widać Skrzatowego pycholka ;)
  9. [quote name='pom-pon']bo karma była za słona!!!!![/QUOTE] Albo ciasteczek :lol: było za mało :mad: Dogo tak muli, że nie można wejść :cool3: Diunia bazarek dopiero w zamyśle :roll:
  10. http://www.animalshotel.pl/index.php?PAGE=G Nawet znalazłam link :):):)
  11. To jest ten sam hotelik w którym jest Skrzacik :):):)
  12. Bosmanku może rzeczywiście Bilonik zostawił Ci swoje miejsce w hoteliku i swoje szczęście :loveu: Wyskrobię :oops: 20 zł stałe /na razie zapłacę za 3 m-ce/ i bądź już bezpieczny:lol:
  13. [quote name='pom-pon'] mam głód Lolusia.... :nerwy: ale już niedługo, bo w niedzielę znowu narty!!!!! :multi::multi::multi:[/QUOTE] Cóż ten Loluś taki słodziutki :crazyeye: że trudno parę dni bez niego wytrzymać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Skrzatuniu pokaż się, może ktoś Cię wypatrzy :lol:
  15. [quote name='Isadora7']Przychodzę tu poparwić sobie humor :). Loluś jestem twoją fanką... autograf poproszę.[/QUOTE] Jak nam miło, że [B]JPG [/B]rozwesela :loveu: [B]togaa [/B]a może do bazarku perfumowego dolożymy odcisk łapci Lolcia :evil_lol: niech gadzina zarabia na pieluszki a nie tylko siusia :cool3::evil_lol:
  16. Jakie super wieści :lol: Biloniku tylko bądź grzeczny i pilnuj się "państwa" nie łazikuj nigdzie :cool3: Bilonika to chyba trzeba przez jakiś czas tylko na smyczy prowadzać :evil_lol: bo on chyba z tych wędrujących ;)
  17. Napisałam się wczoraj :cool3: jaki to Lolcio śliczny, jak łypie cudnymi oczyskami :evil_lol::evil_lol: I co, i nic zeżarło wszystko :mad::mad::mad: Z Mikusiem jak ich widziałam, nawet nie patrzyli na siebie a teraz ząb w ząb :loveu: aż nie mogę uwierzyć :-o:loveu:
  18. Z obrzydliwością ;) nie bedzie problemu, mam taką "machinę" wrzucam wszystko i wychodzi ciasto :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A minki [B]JPG [/B]to znam :cool3: jak mój zwierzyniec tańczył dookoła każdego kawałka mięska a Lolcio z pogardą patrzał na nich, o co im chodzi :crazyeye: [B]Energy [/B]gdzie jesteś???? Piekłaś już ciasteczka?????
  19. Tak przykro się czyta teraz ten wątek a powinniśmy się cieszyć. mar.gajko bardzo mi przykro, że nie mogłaś uczestniczyć w przekazaniu Gralla do nowego domku i nie możesz dalej uczestniczyć w tym wszystkim co się wokół niego dzieje. Trudno ocenić sprawę z zewnątrz. Czy nie ma wokół mar.gajko żadnej życzliwej jej osoby. Jeżeli podjęła najtrudniejszą decyzję to wiem, że zrobiła to z bezsilności, z miłości do Gralla. Czy żadna z Was nie była nigdy w życiu w takiej sytuacji, że tylko ostateczność była rozwiązaniem. Nie oceniajcie jej pochopnie i nie piętnujcie, wiele jeszcze spraw przed Wami i nie wiadomo jakie decyzje będziecie musiały podejmować. Nowy Domku Gralla jeśli to czytasz daj mar.gajko jakiś znak, daj jej szansę. Znacie sprawę tylko z jednej strony. Obrona należy się każdemu. [B]mar.gajko [/B]trzymam kciuki za spotkanie......
  20. Właśnie miałam dopominać się o zdjęcia :cool3: , czekamy niecierpliwie ;) Ja dziś upiekłam piesom ciasteczka tuńczykowo-maślankowe, [B]pycha [/B]:lol: nie wiem ile zostanie dla piesów :evil_lol::evil_lol: kotom też smakują nie wspomnę o ludziach :oops:. Mimo, że ludziska mają swoją szarlotkę czepili się psich ciasteczek :mad: Jak się Ruda Maupa wkurzy :diabloti: Poproszę jeszcze przepisik na wątróbkowe bo podobno najsmaczniejsze /według JPG/ :eviltong:
  21. [quote name='togaa']Aaaa. bo średnio mi sie podoba... Taka typu 'białe kozaczki".;) [/QUOTE] Ha hahahahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: podoba mi się to okreslenie ;) zachowują się też tak jak "białe kozaczki" :evil_lol: A kudłata może kolacji nie dostała, a może dba o Lolcia koooooooooooooooo ;)
  22. [B]togaa [/B]chciałaś [B]Lolciową[/B] pannę :evil_lol: i jej nie podziwiasz :cool3: :evil_lol:
  23. Śliczny ten pychol :lol: Tylko jak trafić na mądry domek, żeby znów się nie wałęsał po ulicach. Tayga a może Nero przekopie Ci nowy ogród :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='togaa'][B]Lolo[/B] znowu obdarowany.!!!! Ciocia [B]pom-pon[/B] nazwoziła Lolowi prezentów...! Lolo dostał też super-szampon prosto z USA. W samą porę, bo stary na wykończeniu... I Joserę w wersji "dla wybrednych " celem zdegustowania.... Jakie Lolo ma gusta kulinarne to pom-pony same widziały, / wzgardził nawet plasterkiem krakowskiej.../ :razz:[/QUOTE] I gdzie GADOWI będzie lepiej :multi: prezenciki, ciasteczka, nowa karma :roll: I jeszcze szamponik z USA :evil_lol: Ja też bym wolała pyszne ciasteczka :evil_lol: a nie jakąś wysuszoną :cool3: krakowską.
×
×
  • Create New...