-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
marlenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
O matko jaka śliczna sunia , ona chyba bardzo młodziutka jest :) -
[quote name='Ingrid44']Marlenka, napisalam Ci PW- podaj mi swoj numer telefonu. Chce byc pewna ze to wlasciwy zeby nie bylo jak z ogloszeniami do "Moj Pies " .[/QUOTE] Wysłałam PW
-
[quote name='sleepingbyday']dokłądnie, po owocach. a marlenka to sie podlizuje, bo wczoraj miałam zgłoszenie od agentury, że barak do drzewa przywiązany stoi. to teraz mysli, ze jak sie podliże to ja jej baraka w asyście policji nie dobiorę. a gucio, odbiorę.[/QUOTE] Dzis to na sznurku przywiązany bez miski z wodą i to bez obroży na SAMYM sznurku . SBD to bierz 2 policjantów jednego w twoim typie drugiego koło 40 -stki wysoki , szczupły- ja czekam :) i sie nie podlizuje tylko uważam że tytuł jej ok :mad:
-
[quote name='sleepingbyday']a ja własnie chciałam raz od tej strony spróbowac. że niemal sie udało, ze wystarczy grosik i będzie sukces, tak wiosenno optymistycznie, zachęcająco do dołożenia sie do sprawy, która ma maksymalne szanse powodzenia.... to dlatego tak napisałam.... źle? :-( :-( :-( :-( :-( ;-)[/QUOTE] Dobrze napisałaś .... ( i nie to zebym się podlizywała :))
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Wszyscy jestesmy ciekawi jak czuje sie Elvis.[/QUOTE] Przed świetami nie za bardzo mam czas , ale moze kiedys wpadne do Wiwisia z wizytą ( oczywiście się zapowiem ) -
Dziewczyny z metrem to jest różnie , fajnie bo dużo ludzi dzwoni przez kilka dni , a z drugiej strony to dzwonia czasami tacy d****le że rece opadają . Kiedyś miałam o 23.30 telefon czy pies ( owczarek niemiecki) czy on jest groźny bo wi Pani ja to chce psa na wies i groźny ma być - ja Pani na to odpowiedziałam że pies jest tak groźny że zjadł swojego poprzedniego właciciela dlatego trafił do schroniska . Albo w trakcie zapijanej imperzy facet zadzwonił napity jak świnka( nie obrażając świnek ) bo mu szwagier kazał . Ale sa tez i ludzie fajni trzeba naprawdę uwazać na merto . Bambino - ja tu zagladam patrzę czy jeszcze jesteś czy CIe Grafi z Newusiem zjadły .
-
Oj bardzo bym chciała żeby Tuptuś już miał swój dom . Jamor go adoptować nie chce , ja nie moge , to musimy Tuptusia oddać "obcemu " . Widziałam wczoraj psa bardzo podobnego do Tuptusia tylko kolor sierści miał taki popielaty .
-
Ja wiem jak jest na wsi, ale może zgodzą się Ci ludzie na sterylizacje albo po urodzeniu szczęniąt powiedż ze Ty "zrobisz z nimi porządek " i zawieź ich do weta .
-
[quote name='Bambino']No, to jest dobre. Jak wstaję 0 5:30, to jestem wyspana jak dziecko. :multi:. Śpię 7-8 godzin. Ale ostatnio coraz bardziej przedłużam. Dam sobie za to po łapach. Ale niestety niewiele mogę zrobić wtedy w domu, nie mówiąc o siadaniu do netu. Zostaje tylko weekend. :angryy:[/QUOTE] Moge Cię budzic rano albo nie dac spać wieczorem :)
-
[quote name='Pies Wolny']Wkrótce, ale wcześniej puszczę dyma.[/QUOTE] Tuptuś napewno będzie zadowolony z wizyty :)
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
marlenka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Jak uda się zabrac pieska to w maju ( niestety dopiero ) wpłace 100 zł na hotelik - jakby co prosze o przypomnienie . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szary']ha ha ha ...spoko Elvis już więcej chodzi na 4 niż na 3...i ogólnie straszna przytulanka się z niego zrobiła...mały pieszczoch.Teraz ma jak w raju-cały czas na ogrodzie by siedział...[/QUOTE] Szary dzięki ze tu zaglądasz , nie chcę Cię meczyć mailami , ale umieram z ciekawości jak wiwiś z ta łapunią .