Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='malawaszka']Diabołek tak czy inaczej opuszcza schronisko w najbliższych dniach - tu sie nic nie zmienia...[/QUOTE] A ten drugi psiak ???? Haśko ???
  2. Z Wrocławia jest Poker napewno która może sprawdzić dom . Czy juz macie kogoś innego ?? Trzeba w miarę szybko zrobić wizytę przedadopycjną .... Dajcie znać czy macie kogos jak nie to napisze do Poker :)
  3. [quote name='zerduszko']Przykre to wszystko :( Ja już na pewno wiem, że nie mogę wziąć Diabołka :( Dpa :/[/QUOTE] Ciotki coś sie stało ???
  4. O matko jaka śliczna sunia , ona chyba bardzo młodziutka jest :)
  5. [quote name='Ingrid44']Marlenka, napisalam Ci PW- podaj mi swoj numer telefonu. Chce byc pewna ze to wlasciwy zeby nie bylo jak z ogloszeniami do "Moj Pies " .[/QUOTE] Wysłałam PW
  6. [quote name='sleepingbyday']dokłądnie, po owocach. a marlenka to sie podlizuje, bo wczoraj miałam zgłoszenie od agentury, że barak do drzewa przywiązany stoi. to teraz mysli, ze jak sie podliże to ja jej baraka w asyście policji nie dobiorę. a gucio, odbiorę.[/QUOTE] Dzis to na sznurku przywiązany bez miski z wodą i to bez obroży na SAMYM sznurku . SBD to bierz 2 policjantów jednego w twoim typie drugiego koło 40 -stki wysoki , szczupły- ja czekam :) i sie nie podlizuje tylko uważam że tytuł jej ok :mad:
  7. Monday dajcie do malagos jedna sunię , z druga coś będziemy mysleć . Możnaby do hoteliku ale tu znowu koszty ...
  8. [quote name='sleepingbyday']a ja własnie chciałam raz od tej strony spróbowac. że niemal sie udało, ze wystarczy grosik i będzie sukces, tak wiosenno optymistycznie, zachęcająco do dołożenia sie do sprawy, która ma maksymalne szanse powodzenia.... to dlatego tak napisałam.... źle? :-( :-( :-( :-( :-( ;-)[/QUOTE] Dobrze napisałaś .... ( i nie to zebym się podlizywała :))
  9. [quote name='Ingrid44']Wszyscy jestesmy ciekawi jak czuje sie Elvis.[/QUOTE] Przed świetami nie za bardzo mam czas , ale moze kiedys wpadne do Wiwisia z wizytą ( oczywiście się zapowiem )
  10. Dziewczyny z metrem to jest różnie , fajnie bo dużo ludzi dzwoni przez kilka dni , a z drugiej strony to dzwonia czasami tacy d****le że rece opadają . Kiedyś miałam o 23.30 telefon czy pies ( owczarek niemiecki) czy on jest groźny bo wi Pani ja to chce psa na wies i groźny ma być - ja Pani na to odpowiedziałam że pies jest tak groźny że zjadł swojego poprzedniego właciciela dlatego trafił do schroniska . Albo w trakcie zapijanej imperzy facet zadzwonił napity jak świnka( nie obrażając świnek ) bo mu szwagier kazał . Ale sa tez i ludzie fajni trzeba naprawdę uwazać na merto . Bambino - ja tu zagladam patrzę czy jeszcze jesteś czy CIe Grafi z Newusiem zjadły .
  11. Oj bardzo bym chciała żeby Tuptuś już miał swój dom . Jamor go adoptować nie chce , ja nie moge , to musimy Tuptusia oddać "obcemu " . Widziałam wczoraj psa bardzo podobnego do Tuptusia tylko kolor sierści miał taki popielaty .
  12. [quote name='red']Monday, Alfa jest koloru rudego, czarna jest Beta, którą chcą ludzie z Wrocławia.[/QUOTE] Ale sie namieszłao . Monday ma juz telefon do zofi ma dzwonić i zobaczymy co wyjdzie z tego . Ja trzymam kciuki .
  13. Ja wiem jak jest na wsi, ale może zgodzą się Ci ludzie na sterylizacje albo po urodzeniu szczęniąt powiedż ze Ty "zrobisz z nimi porządek " i zawieź ich do weta .
  14. [quote name='Monday'][B]Zgłosił się ktoś o Alfę :) Tą czarnuszkę. Z Warszawy - Bielany. Czy ktoś mógłby udać się tam na wizytę przedadopcyjną? Proszę...[/B][/QUOTE] Napisz do Zofia.Sasza ona jest z bielan i super ludzi magluje . Telefon moge Ci podac na pw . Chcesz?
  15. [quote name='Bambino']No, to jest dobre. Jak wstaję 0 5:30, to jestem wyspana jak dziecko. :multi:. Śpię 7-8 godzin. Ale ostatnio coraz bardziej przedłużam. Dam sobie za to po łapach. Ale niestety niewiele mogę zrobić wtedy w domu, nie mówiąc o siadaniu do netu. Zostaje tylko weekend. :angryy:[/QUOTE] Moge Cię budzic rano albo nie dac spać wieczorem :)
  16. [quote name='ketunia']Marlenka nie bij ;)[/QUOTE] Coś Ty Ciebie ???? Nigdy w zyciu .
  17. Ketunia :mad:Ty wiesz za co . Babo wstrętna watku nie podesłałas . Musiałam sama znaleźć :angryy:
  18. [quote name='Pies Wolny']Z braku czasu nie doczytałem całego wątku - jeszcze, ale podaj mi proszę nr konta na PW. Pozdrawiam.[/QUOTE] Dzięki że jesteś :)
  19. [quote name='malawaszka']to nie ja... to one są boskie[/QUOTE] Wszystkie ciotki jestescie boskie ....... a piesy swoją droga .....
  20. [quote name='Pies Wolny']Wkrótce, ale wcześniej puszczę dyma.[/QUOTE] Tuptuś napewno będzie zadowolony z wizyty :)
  21. Jak uda się zabrac pieska to w maju ( niestety dopiero ) wpłace 100 zł na hotelik - jakby co prosze o przypomnienie .
  22. Malawaszka czytałam na watku suni z Palucha że zabieracie te 2 biedaki z OS . Jesteś boooooooosssssssskkkkkkkkaaaaa!!!
  23. [quote name='Monday']Ponawiam prośbę - kto zna kogoś z Wrocławia/okolic? Beta strasznie się spodobała.[/QUOTE] Napiszcie do Ketuni ma być na dniach we Wrocku :0)
  24. [quote name='Szary']ha ha ha ...spoko Elvis już więcej chodzi na 4 niż na 3...i ogólnie straszna przytulanka się z niego zrobiła...mały pieszczoch.Teraz ma jak w raju-cały czas na ogrodzie by siedział...[/QUOTE] Szary dzięki ze tu zaglądasz , nie chcę Cię meczyć mailami , ale umieram z ciekawości jak wiwiś z ta łapunią .
×
×
  • Create New...