Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Szary']Strzygłem go przed świętami---już w miarę jak sznaucer wygląda-uszy uszami-ale w Andzie mówią że już kilkanaście przypadków bebeszji było odkąd się ociepliło-makabra z tymi kleszczami-może w weekend coś fotnę albo jakiś filmik wrzucę...[/QUOTE] U mojego weta w zeszłym tygodniu to zasuwałam jako pielęgniarka i telefonistka , tyle miał psów pod kroplówą ze biedny nie miał juz siły . Kleszcze w tym roku wyjątkowo aktywne są ( niestety)
  2. Toyota może pokaż Pani te pieski sa w Boguszycach i pilnie potrzebuja domku może Olesia taka mała , do odchudzenia :) Zapomniałam wkleić linka :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce-WAE-tek-adopcyjny-ProszAE-nie-zamieszczaAE-wpisA-w[/url]
  3. Och Ci sasiedzi :mad: Rzeczywiście sytuacja jest niezaciekawa , dzwoniłam do Bambino i biedna jest załamana tym wszystkim . Ona sama daje radę z 4 psami ale Ci upierdliwi sąsiedzi nie dadzą jej żyć . Trzeba szukać Dt koniecznie bo co jeśli sie go nie znajdzie ??? A Renata5 to chyba małe pieski przyjmuje , czy coś się zmieniło ???
  4. [quote name='mgie']Super,że jest wątek! Do tosy podobny bardzo ... niech się wypowiedzą eksperci na forum ;)[/QUOTE] Oj nasz Tos jest bardzo duży .... spasiony :)
  5. Ale ciotki zaszalałyście z ogłoszeniami , teraz Bruno napewno pojedzie do domku :) Trzymam mocno kciuki .
  6. [quote name='Szary']Witam. Nom...wszystko na dobrej drodze by ograniczyć wizyty u weterynarzy...(chociaż w Andzie same fajne dziewczyny pracują,hi hi hi-ale to inny temat)na razie antybiotyk na uszy-grzybek,świerzb te sprawy(jeszcze tydzień)-wścieklizna zaszczepiona-jeszcze następne szczepienie na choróbska inne ale to po uszach...i byliśmy na 1 rehabilitacji-wszystko Ok-mam nadzieje że na lato już bedziemy brykać na 4-teraz tylko od czasu do czasu....A ogólnie najchętniej bym się z nim nie rozstawał-zreszta widze że i Elvis już mnie polubił-w domu nie odstępuje mnie na krok-pieszczoch niesamowity---chociaż cały czas ma objawy jakby się bał---ale z czasem może i to przejdzie...[/QUOTE] Wiwiś to przytulak , a z uszami teraz dużo psów ma problemy moja Daisy już 2 tygodnie ( jak nie dłużej ) walczy ze smrodkiem w uchu . Szary spokojnie możesz go zabierać do pracy jak się z nim nie chcesz rozstawać :) Jakis fotki nam wrzucisz ??? Ciekawa jestem czy mu wąsy odrosły
  7. [quote name='lilith27']a p. Ala to daleko przebywa od Kozienic?[/QUOTE] P. Ania nie ma daleko do Ali .
  8. [quote name='donacja']Liczyłam na twoją wybitną inteligencję i instynkt poszukiwacza wątków i się nie przeliczyłam :)[/QUOTE] Kara i tak CIe nie minie :evil_lol:
  9. [quote name='donacja']Reszta będzie za czas jakiś, bo mi się łącze zagotowało.........[/QUOTE] Oj się tobie dziś telefon zagrzeje ciotkajak weczorem zadzwonie . Donacja mi wczoraj mowila o szczeniakac , miała podesłac watek i co .. na obietnicach se skończyło :(
  10. [quote name='sleepingbyday']marlenka, ja myslałam, zeby te małe 4oo kg dorzucic im przy okazji, jak będa akurat na takiej trasie. dobra, to idę sprawdzić co z krakvetem i jak sprawa wygląda.[/QUOTE] Jeżdzą do rawy ale do boguszyc Tirem ??? Nie ma szans żeby tam wjechali - a i tak ktos by musiał do warki mi to ewentualnie podrzucić a z rawy ktoś odebrac . Ale nic obiecac nie moge :)
  11. [quote name='Anna_33']No wlasnie nie jestem pewna,,...cos mi sie wydaje, ze lepiej jak zglosi ktos spoza OS. Moze Sbd ? :-)[/QUOTE] Jestem za .... A co do transportu to kurcze moi driverzy mają same wielkie autka jak uzbieracie 24 tony możemy pogadać , ale tez nad tym myślę , Donacja ma coś dużego ale nie wiem czy mozna w to załadowac 400 kg . Bede myślala . Najlepszy byłby jakiś busik .
  12. [quote name='Ingrid44']Marlenka, czy dostalas odemnie PW, wyslalam 2 dni temu . Daj znac jak bedzie jakis odzwe z ogloszen :) :) :)[/QUOTE] Dostałam ale narazie cisza , aż uszy bolą . Nic się nie dzieje w sprawie Tuptusia .
  13. O nasz Bruno ma swój watek dodałam na wątku adopcyjnym , tez przyłaczam się do podziekowań za załozenie watku
  14. [B]Goffie [/B]Płeć- pies Wiek - 6 lat Kastrowany -tak W stosunku do innych psów- łagodny W stosunku do ludzi - przyjazny [COLOR=Red][B]6 letni, smieszny, grubiutki piesek, ma fajnie zakrecony ogonek, wykastrowany, przyjazny, nie zaczepia innych psow, taka mala barylka [/B][/COLOR] [IMG]http://images41.fotosik.pl/276/f168cea94e2c321f.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/276/74d4cc3dec5b7841.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/135/10b215fa9e5d72ae.jpg[/IMG]
  15. [B]Wąsik [/B]Płeć - sunia Wiek - 3-4 lata Sterylizowana - tak W sotsunku do innych psów -łagodna W stosunku do ludzi - przyjazna [B][COLOR=Red]WASIK - ok 3-4 letnia, wysterylizowana sunia, zdecydowanie ma mnostwo energii, jest spasiona i to bardzo, ale jest radosna i szuka kontaktu z czlowiekiem, zostala zabrana z miejsca, gdzie dzieci przypalaly jej wasy, stad to imie. kochana i bezproblemowa, powinna trafic do domku, ktory bedzie mial dla niej sporo czasu.[/COLOR][/B] Wątek na dogo - nie ma [IMG]http://images45.fotosik.pl/281/7d47a2dd9ec797cd.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/276/63c05914de94beab.jpg[/IMG]
  16. [B]Szorstki [/B]Płeć- pies Wiek - 3 lata Kastrowany -?? W stosunku do innych psów - łagodny W stosunku do ludzi - bardzo przyjazny [COLOR=Red][B]SZORSTKI - szorsciak, mlody ok. 3 lat, rozpiera go energia, bardzo przyjazny, byl jakis czas temu pogryziony przez inne psy, wiec teraz siedzi w pomieszczeniu z tylko dwoma innymi psami, bardzo potrzebuje domu, marnuje sie w schronisku[/B][/COLOR] [IMG]http://images49.fotosik.pl/280/884e2eb14a4ed31e.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/280/2ddf951fbf025a63.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/280/ec3e388b259d0330.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/279/226a4aa4fcc9698b.jpg[/IMG]
  17. [B]Fifi [/B]Płeć-pies wiek-5 lat kastrowany-??? W stosunku do innych psów - łagodny W stosunku do ludzi - łagodny [COLOR=Red][B]5 letni szorściaczek - rozpiera go energia, garni się do człowieka, nie ma w nim ani krzty agresji, bardzo chciałby mieć nowy domek.[/B][/COLOR] [IMG]http://images40.fotosik.pl/276/24d177bd37bf4548.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/276/24d177bd37bf4548.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/280/36ff7a124157b66b.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/280/9fb7485f60b8a7c0.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/280/4bea8c2290471ada.jpg[/IMG]
  18. a macie dla odwiedzających jakies ubranie ochronne ???? W razie ataku P. W -u ???:)
  19. [B]Córka Dusi ( bez własnego imienia) [/B]Płec - sunia Wiek - 5 lat sterylizowana-?? W stosunku do innych psów-niearesywna W stosunku do ludzi - bardzo przyjazna [COLOR=Red][B]Sunia jest żywiołowa , energiczna , lubi ludzi , potrzebuje domu który poswieci jej dużo czasu i uwagi Przyszla do schroniska razem z mama Dusia. Mama byla gryziona i zaganiana do budy, spedzila tak ok 2 lat, potem zostala zabrana do nowego domu, a teraz jej corka jest gryziona :( bedziemy ja przenosic na dniach na inny wybieg, bo biedna jest bardzo.[/B][/COLOR] [COLOR=Red] [COLOR=Black]Wątek na dogo - nie ma [IMG]http://images45.fotosik.pl/281/22c0c43a5ba1b98d.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/275/833f682a950d7f3c.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...