-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Dokładnie , potwiedzam to co pisze DadaM , ja bywam w Słomczynie dosyc czesto i własnie tak jest jak ona pisze . Juz nie wspomnę o tym ze szczenięta sa sprzedawane czasami nawet 3 tygodniowe , te "rasowe " nie ale kundle to ledwo na oczy patrzą i juz od handlu trafiają , szczenieta są nieszczepione - sama babe zje*****m bo moje dziecko chciało dotknąc pieska ( wiecie jak to dziecko) a ona do niego mówi " nie dotykamy piesków , nie szczepione sa " maleńkie ciułałki takie małe ze ich widac w jej łapie nie było , goraco wtedy było psy bez wody na słońcu ledwo zywe . Byłam świadkiem jak szczenie Boksera było postaiwone wysoko na klatce i spadło na chodnik a obok blisko ruchliwa ulica .... myślałam że się popłacze , gdybym miała mnóstwo pieniędzy sama bym te biedne szczeniak zabrała . DadaM jak będziesz w Słomczynie zwróć uwage na Panią koło 60 lat , ufarbowana blondyna wymalowana na kolorwo ( w typie ruskich ) chandluje ratlerkami w drewnianej skrzynce z szyba . Ona tam już chandluje ponad 11 lat , wtedy wepchnęła mi białego ratlerka , poniewaz był jeden biały i nikt go nie chciał mąz mi ja kupił , miał byc piesek , zaszczepiony ( ksiązeczki oczywiście niet) odrobaczony . Co sie okazało to jest sunia roboale miała takie że ryby mozna by było na nie łapać . Maleńki szczeniak a uszy brudne , leczyłam ja miesiąc czasu . I takie sie kupuje pieski na giełdzie , ale kogo nie zapytasz skad ma " rasowego " psa odpowie " ze słomczyna " to tak panowei bez szyi w złotych łańcuchach kupuja swoim "panienką" yorki mini , a sobie pittbule lub astki . Płakac sie chce , a wójt tej gminy to szkoda wogóle mówiec co za człowiek ...
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
marlenka replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O mato ketunia , wszystko pod górkę , cholerka jasna . -
[quote name='TERESA BORCZ']Cioteczki, nic sie dalej nie dzieje, dawajcie ogłoszenia gdzie się da a deklaracje mogę iść swojaą drogą. jesli szukacie hoteliku to mam do wyboru dwa luksusowe w cenie wolontariackiej. jak jest hotelikowy plan to i kase zbierać sensowniej. psinia jest przecudna. Bedę wspierać[/QUOTE] A te hoteliki sa domowe czy kojce ??
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']bierzemy babe na przeczeknie 2 tyg. i w miedzyczasie ma pojsc do niej ktors madry kto z glupim umie rozmawiac.nie bede na zawolanie jezdzila . z transportem uzgadnia pani ala dzisiaj nie rozmawialam,jutro jestem pod tel.ale po poludniu 17-20 bede miala wylaczona komorke[/QUOTE] ja mysle ze jak dojdzie do zwrotu psa to ta Pani powinna odwieźc go na własny koszt , -
[quote name='mtf zalesie']ja mam jak chcecie- po wsi kolo pani ali z augustowa biega nastepny pies i jak zwykle nikt nie chce zadzwonic do gminy,wojt nie bedzie chccial go wziac jak ktos zadzwoni ,od pani ali zgloszen nie przymuje-moze go chcecie[/QUOTE] Mtf wziąc nie ma problemu ale ile można wyręczac wójta ??? W Warce biega z 50 psów . Niesety pieniędzy zostanie po Basterze sporo ale hotel co miesiac trzeba opłacac i na ile to starczy na 3 miesiaće??? Wiadomo jak jest teraz z deklaracjami ... mnie nie stac opłacac co miesiąc później psa jak się pieniądze skończa . Ludzie nie dzwonią bo są wygodni po co ktoś odwali robotę za nich . O Bastera wysyałałam pismo i mnie olali ....
-
[quote name='Piromanka']Oj tak. Ja też chętnie odetchnę. Kto wskakuje na jego miejsce do hotelu?[/QUOTE] własnie nie wiem , masz jakiegoś koadydata , kandydatke ???
-
[quote name='dorobella']Nareszcie :multi::multi::multi:[/QUOTE] Ja odetchne jak juz dojedzie do domku .
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Donacja odezwij sie do mnie , musimy się umówic na wekend -
tak jutro wyjezdza ,
-
Nikt tutaj nie zagląda to się nie dowiecie ze jutro Baster jedzie do domu :) do poznania . Piromanka Ci ludzie się nie odezwali co byłas u nich na wizycie .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Skąd wyciągnęłaś jorka i czemu Barrack jest taki obrażony ?[/QUOTE] Yoreczka to Daisy , ma 14 lat i przywozła mi ja Joanna83 na wymianę za Nugata :) Jest po operacji, miała ropomacicze , na każdym sutku ma guzy , ale teraz juz dochodzi do siebie i nawet robi mi awantury jak fajki pale bo myśli że coś jjem . A Barak obrażony bo mu Daisy na doopke siadła , ale to on jej się wpakował do łózka :) -
Słuchajcie , Tuptus nawet nie probował nikogo uzreć , był bardzo grzeczny nawet Baraka mi nie chciał zjeśc wrecz odwrotnie . Na smyczy troszkę ciągnąl , do psów przechodzacych obok sie stawiał , ale na" Tuptuś fe" wracało wszystko do normy . Nie wiem czy ta dziewczyna będzie go wyprowadzac bo się go boi .... mówi że groźnie wygląda :) Mz mi dac dzis znac ... moze sie jednak przekona . ogólnie to wszystko oki , spodnie mi Tuptus wyświechtał łapami ale to z radości jak na mnie skakał .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
A jak Wam się podoba takie cudo ???? [IMG]http://images44.fotosik.pl/267/46541a93835685bemed.jpg[/IMG] Teraz wygląda tak [IMG]http://images39.fotosik.pl/263/21d9586071e95c26med.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a jakby ten pan Bastera zawiózł do Poznania to ja moge 200 zł zapłacic :) To po drodze , i byłoby korzystniej , tylko dajcie mi znać na komórke jakby co bo wieczorami nie berdzo mam czas na neta :) pomyslcie . To trzeba by było Panu tylko 100 zł zapłacić za Bobika . -
[quote name='TERESA BORCZ']Same szczęśliwe wiadomosci od ślicznego TADZIA. no, może te niepiękne kupki też zanikną. Często się zdarza że są wynikiem podrażnienia jelitek, co jest najprostsze do wyleczenia. Poprostu do jedzenia dodaje się nieco mielonego odtłuszczonego siemienia lnianego. Efekt nie daje na siebie długo czekać. czasem już na drugi dzień jest ok, czasem za dwa dni. Warto zastosować z powodu wielu zbawiennych składników siemienia, korzystnych nawet dla zdrowego psika. Tadzik znalazł swe szczęście. 16 letniemu Antosiowi, wypieszczonemu przez jedynego ukochanego pana , zdrowemu i śliczemu zdarzyło się nieszczęście. Odszedł pan, a biedak nie rozumie czemu znalazł sie za kratami Tyskiego schronu. Płacze. A my z nim szukając wyjścia z impasu. Może znajdzie się i dla niego jakaś cudowna pani jak przyjaciółka Tadzika.[/QUOTE] Pani Tereso prosze o jakieś info o tym piesku bo się zgłosiła Pani która chciałaby Tadzika , to może jej podeslę Antosia Renatko wysłałm ksiązeczke i badania , dziwne bo tego samego dnia wysyłałam tez inne rzeczy które juz dotarły . Może dojdzie na dniach , jesli nie pojdę na pocztę i zareklamuję .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']Na zdjęciach wyglądają jak zżyta ze sobą rodzina :)[/QUOTE] Dorobella Nugat ze wszystkimi by się zżył , on taki ugodowy chłopiec . -
[quote name='Szarotka']Hej Marlenka ?? jak Wam sie z Tuptusiem randka udala??[/QUOTE] Dzis Tuptuś zostanie zapoznany z nowa dziewczyną , tą która będzie z nim " chodzić " wczoraj niestety mi znowu coś wypadło z moją malutka musiałam do weta jechać , ale dziś po 17 idziemy do Tuptusia , kask ochronny naszykowany , rękawice też , juz nie mówiąc o ochraniaczach nóg . Zapozna sie Talib z Anią i będą sobie romansować , nie wiem tylko czy Tuptuś ewentualnie nie zje 8 miesiącznego amstaffa którego Ania ma ( Barakowi się prawie udało )
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Miałaś nosa koleżanko :)[/QUOTE] Lubie ludzi co śledza ogłoszenia " poszedł pies czy nie poszedł " a tak woóle to zasługa Joanny83 bo to ona go ogłaszała w gazecie w Białymstoku i to dzieki jej ogłoszeniom Człowiek znalazł swojego psa . Asiu dziekujemy i zapros czasami Nugata na ta kawusie bo on biedny całkiem zniknie tak to kawa i słodycze go podtrzymywały przy życiu :) -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Mój netoperek malutki :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Ciesze się,że wreszcie zgłosił się odpowiedni dom dla Gucia. Jak blisko Asik to już w ogóle ;) Wiadomości o Nugacie czytam już drugi raz ... super trafił[/QUOTE] Co nie ?????????????? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']I pięknie....!!!! 450zł to za dużo - nie damy rady tyle zebrać !!![/QUOTE] No to d.... blada. Kurcze nie mam pomysłu na jakikolwiek transport ... Wiecie co ja przeliczyłam wszystko i sosba co wiezie psy po prostu sobie liczy chyba jak taksówka , mi w obie strony z Warki do Szczecina i z powrotem wychodzi około 300 zł w kółku , no doliczyc bramki to max 400 zł . Autem na benzyne to max 500 zł myslę ze by wyszło , a ten prawie tysiaka ???? -
[quote name='joanna83']Decyzja została podjęta. Niunia zostaje u nas!!![/QUOTE] No wreszcie , Asiu uważaj tylko zeby nie zjadła nikogo . Miałam okazje poznań Niunie osobiscie , to taka mała hienka a mnie obszczekała .