Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='zerduszko']Jak duży? ......[/QUOTE] Jak duzy problem czy jak duzy Nuagat?
  2. [quote name='malawaszka']no ten opis to jest taki wiecie - chwilę pieska dziewczyny z OS widziały i tyle mi podały, ja mialam tez z OS psiaka Hipcia, problemów ze smyczą faktycznie nie było, o sikaniu już w sumie zapomniałam bo Drops znaczy gorzej, ale weźmiemy go do Agi i raz dwa będzie wiadomo jaki jest - z czym sobie radzi a z czym nie, szkoda, że nie ma jak sprawdzić ile czasu on tam siedzi[/QUOTE] Malawaszka czyli co zabieracie Diabełka ??? Do jakiej Agi ??? dzis mi ise strasznie ciężko myśli .
  3. Wykastrowany samczyk, sznaucer miniaturowy, 8 kilo, zaszczepiony, zaczipowany. Bardzo śmieszny. Chodzi, rozgląda się, podchodzi nieśmiało. Potem postawia główkę do pogłaskania i im mocniej głaszczesz, tym bardziej na Ciebie napiera i szczerzy gębule wielce zadowolony. Z innymi psami ok, ale broni jedzenia, kiedy inny podchodzi - nic dziwnego w takiej gromadzie psów Taki jest opis pieska. Ja miałam Nuagcika z OS na Dt i ze smycza zero problemów natomiast z zachowaniem czystości był problem , na początku bardzo duzy , z czasem się zmniejszył . A póxniej to juz tylko po złości sikał . Więc myśle ze jakby się znalazło dt dla diabełka to ma szansę szybciutko na domek . Trzeba by było go lepiej poznać . Ja juz niesety nie moge sobie pozwolic nawet na taką maliznę na Dt , a chętnie bym cos przygarnęła . Biję się sama z sobą a na szczescie wygrywa rozsądek :)
  4. Nie wiem czy został :) jak pytałam o niego to mówiła ze nie bedzie ze mną na jego temat gadac bo nie ma juz chusteczek do nosa . Więc chyba jest dobrze , ale dlaczego jeszcze nie napisała nic na wątku ??? Pewnie oczy ma zalane łzami i nie widzi monitora :)
  5. Zerduszko to może teraz Diabełek na dt ???( tak niesmiało spytam )
  6. Chyba odsypiają wczorajszą wyprawę , hihihi. Jak dzwoniłam wczoraj o 21.00 to w połowie drogi były powrotnej wiec pewnie do domu dotarły nad ranem jak dobrze im poszło :)
  7. [quote name='Anna_33']Mhm, mialam chetna na asta...Chciala jechac po psa o 22 w niedziele, juz, teraz, musi go miec, natychmiast, syn z pusta smycza chodzi..chcial miec zwierzatko, wiec na razie kupila mu patyczaka...ale chce mu zrobic prezent i to ma byc TEN pies. Pani z Pragi. Skolowaciala po rozmowie bylam mocno i ogluszona. Mialam wyslac kogos na wizyte przedadop., ale zrezygnowalam sama.[/QUOTE] Akurat by Asi pasował . Praga synek bluza z kapturem , szyi nie widac , tatuaż na 90 proc. ciała , i do tego groźny pies na kolczatce.
  8. [quote name='malawaszka']ano właśnie... zawsze płacą one[/QUOTE] Dlatego w łeb sobie powinnam strzelic , i mam wyrzuty sumenia
  9. [quote name='malawaszka']ja nie wiem czy się powinno - współczuję decyzji bo to jeest koszmar, ale ich jest tyle, że tak lepiej :([/QUOTE] Kicia siedzi w szafie , rano widziałam 4 ( chyba ) więc coś koło tego . Wet powiedział ze jak od razu bym jej zabrała to wszystkie można uspić ale teraz jak ona juz je karmi to żeby jednego zostawić . Za ten koszmar Kazikowi jaja utnę - to jego sprawka że teraz parę malutkich Kazików jest . Ja najchetniej bym wszystkie zostawiła ale tego nie zrobię nawet jednego bym nie chciała zostawiać no ale cóż gapowe sie płaci . Nie wysterylizowałam na czas to teraz za to przypłacą zyciem kocięta :(
  10. [quote name='D O R K A']Skrzatek:loveu:[/QUOTE] Podoba mi się :)
  11. [quote name='malawaszka']uuu podrzuć wątek a ja pisałam o 16 letniej dziewczynie która chciała adoptować psa :lol:[/QUOTE] Nie ma wątku :) dostałam telefon ze w białymtoku jest sunia 14 lat york , z ropomaciczek głucha ślepa i nikt jej nie chce . To ja zechcaiłam okazałao się ze ropomacicze miała , juz z zatruciem organizmu , ślepa nie jest , głucha tez ale jak miała tyle syfu w uszach to sie nie dziwie że nie słyszała . Z uszu jej śmierdziało na kilometr. Jest smieszna , teraz ja obciełam bo dredy miała i filc ale jak odrosnie to dopiero będzie champion. dziś czeka mnie trudna decyzja - musze uśpić kotki co się w nocy narodziły , albo źle obliczyłam termin porodu albo kicia mi wczesniej zaszła w ciąze . Dziś o 17 miała być sterylka aborcyjna a o 2 w nocy miałam już 2 maluszki w domu , Czy mam zostawiac jednego koteczka czy wszystkie usypiać ??? Ona dzis w nocy urodziła wiec moze wszystkie uspić co ??? Chociaz mi wet powiedział ze by zostawił jednego że się powinno . Doradzcie !!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='malawaszka']takt tak - przepraszam za przejęzyczenie - powinnam napisać - zajmę się kolekcjonerstwem żeby biednym normalnym ludziom oszczędzić konieczności obcowania z dziwakami takimi jak my :lol: ja nawet wczoraj usłyszałam/przeczytałam, że my to chyba nie chcemy pomóc pieskowi skoro nie chcę oddać do adopcji 16 letniej pannicy :shock: das ist skandal!!!![/QUOTE] Ja tez sie dziwie , jak mozesz nie oddać do obcych ludzi , obcego domu 16 letniego psa który się u CIebie odnalzał , przyzwyczaił i nie wiadomo jakby się dla niej skończyła przeprowadzka w obce środowisko. Malawaszka tez mnie to dziwi :crazyeye: Ja wziełam do siebie 14 letnią sunię i tez sie mnie pytają dlaczego jej nie chce oddać ( zapomniałam sie pochwalić ze ostatnio to tylko rasowe psy biorę , najpierw wiwis teraz york ) pomijam że ma silne zapalenie ucha , guzy na sutkach , ruszają jej sie zęby , smród z paszczy jak nie wiem co , zaczynaja się problemy z tylnymi łapkami , no ale co -to ja jestem zła bo nie ufam nikomu ze ten pies dożyje szczesliwie swoich dni . To ja skazuje psa na życie z barakiem i kotami w domu , gdzie jje na czas , to co lubi , jak nasika nikt niej nie bije , nikt się na nia nie wydziera , -ale ja jestem okrutna .:angryy:
  13. [quote name='malawaszka']jeszcze trochę i zacznę się trudnić zbieractwem i kolekcjonerstwem bo mam dość obcowania z dziwnymi ludźmi :lol:[/QUOTE] A to nie My jestesmy dziwni ????? Ja słyszałm ostatnio opinię ze to własnie My jestesmy dziwakami że tak przebieramy w domach . :)
  14. Ja tez się do Ali nie moge dodzowonic ale przeciez u niej to normalne ( tyle obowiązków to się wcale nie ma co dziwić )chyba ze któreś szczenię przegryzło znowu kabel :) , szkoda ze komorkę ma wyłaczoną .
  15. Martunia maluszki sa sliczne .
  16. [quote name='tula']Powinien, a własnie dziewczyny jak w końcu sprawa z tym pismem do wójta?[/QUOTE] Nikt niczego nie wymyslił ... trzeba porozmawiać z Alą czy ona się zgadza na to żeby psy odławiane czy wogóle jakieś bezdomne były do niej odstawiane , czy ma na to miejsce bo pieniądze potrzebne ale teraz sobie wyobraźcie że przywoża jej po kilka psów dziennie , poza tym Ala nie ma przytuliska oficjalnego , zero papierów wiec na jakiej podstawie wójt jej zapłaci ??? Nie wystarczy nappisać bo napisać ... trzeba coś wymysleć mądrego . Tula co ze zdjęciami od Ali tych nowych szczeniąt ??
  17. [quote name='AnnaA']Opieka nad szczeniakami będzie teraz o tyle łatwiejsza, że to już prawie pięciomiesięczne psiaki a i warunki na dworze diametralnie różne od grudnia i stycznia. Mam nadzieje, że finansowo też jakoś się uda chociaż nie ukrywam, że na utrzymanie ich z własnej kieszeni nie byłoby mnie stac ale jestem pewna, że dogomaniaczki pomogą. Od prawie pół roku utrzymuję samodzielnie Lusię a i szczeniaczki mnie też troszeczkę szarpnęły. Mam nadzieję Lilith, że Twoja troska wynika z chęci pomocy. Każda kwota się napewno przyda , na szczepienia, odrobaczenia weta itp itd a psiaków jest sporo, nie tylko o szczeniakach myślę.[/QUOTE] Anna a pamiętam Twoje słowa że tylko stare psy na dt lub dozycie :evil_lol: ale widze że tez nie wytrzymałas i musisz pomóc . Jesteś boska . Ten puchtek na łańcuchu jest sliczny i taki malutki .
  18. Tak Beka tez czasami mi donosi że widziała się z Szarym , oj ten Wiwiś to miał szczęście . Ciekawe jak tam jego nózka czy trochę się naprawiła ??
  19. [quote name='tripti']koniec świata na pewno nie, tam jeszcze wrony nie zawracają:) Oj zawracają :evil_lol: tylko nie mówicei tego Ali
  20. [quote name='tripti']Marzenuś zakładała wątek, to myślałam, że może bliżej piaseczna, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.[/QUOTE] Ale tez nie koniec świata :)
  21. [quote name='tripti']jejku... gdzie te przytulisko znajduje się? jakie piękne te psy...[/QUOTE] To jest wieś z 15-20 km za Waka w stronę radomia / kozienic
  22. [quote name='andzia69']w adopcjach bullowatych ostatnio cisza jak makiem zasiał:([/QUOTE] Bo to podobno groźna rasa jest :angryy: wszyscy mi to mówią . Ja uchodze ostatnio za wariatke (VV) jak mówię że to tylko gadanie . Dziwie sie ze im ładniejszy pies tym dłuzej czeka na dom .
  23. Dzięki Monday za podesłanie watku , ja niestety nie wezme psa bo wyjeżdzam w kwietniu na tydzien a mam swoje zoo . Ale spytam znajomej czy nie da rady wziać malucha na dt . I koniecznie jakies foty żeby było wiadomo jak duże sa szczeniaki
  24. [quote name='Szarotka']Moze mu jakies pasemka zafundowac :):)[/QUOTE] Ja wolę trwałą . Ingrid jasne że można go wysuszyc , tylko teraz jest taka pogoda że Talib by się zaraz znowu upierdzielił , naprawdę woda nawet nie wsiąka w ziemię , trzeba sie w kalosze zaopatrzyć . No nie wiem sama czy się nie wstrzymać z tym kapaniem jak cieplej i ładniej sie zrobi . Jak myslicie?
×
×
  • Create New...