Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Oj ciotka ja myslałam na poczatku że Borysek to jakiś mały pypeć a Ty takiego duuuużego psiaka Borysek nazwałas . Bardzo mi się podoba imię Borys ....
  2. [quote name='Pies Wolny']Mówisz i masz, ale nie moje nogawki .....obgryzione. Ha ! , a nie mówiłem, uderz w stół ...:eviltong: :evil_lol: ...... Ok, ok.[/QUOTE] Mi Tuptuś nie obskubał nogawek .... ( jeszcze) a Ty straszysz te biedne ciotki ze niedługo egzorcyste wezwa do psiaka :) a on jest naprawde fajnym psem. Kiedy się wybierasz do Tuptusia - wezme aparat i bede focić jak Cie Tuptus obgryza :)
  3. [quote name='Pies Wolny']Tuptuś, Pies WSPANIAAAŁY, na śniadanie, obiad i kolacje zjada Ciotki co Go oczerniały :diabloti:.[/QUOTE] Kurcze Pies wolny , bo poprosze jamora żeby Cię z Bronkiem zapoznał jak będziesz tu straszył ciotki Tuptusiem . Jakoś mnie nei zjadł mimo ze się przyczyniłam do dłubania w oku , japie i obcięciu klejnow, więc nie taki diabeł straszny jak go malują .... Spróbuj może sie wybrac do Taliba , chetnie zobacze te Twoje obgryzione nogawki hihihi
  4. Ketunia , Ty to zawsze jakiegos biedaka wypatrzysz
  5. Ketunia , Ty to zawsze jakiegos biedaka wypatrzysz
  6. [quote name='ketunia']Czy ja coś złego napisałam? Skrzywdziłam kogoś? Obraziłam? Nie sądzę. Skoro już się zalogowałaś to możesz nam powiedzieć coś o charakterze Doga. W końcu wszystkim nam tu zależy aby znaleźć temu psu dom.[/QUOTE] Ja też nie widze w wypowiedzi Ketuni nic złego . W żadnym schronisku psy bezpieczne nie są , taka niestety jest szara rzeczywistośc , a to że dziewczyny chca pomóc najmniej adopcyjnym psom to chyba nie jest nic złego .
  7. Ja nie wiem dlaczego taki sliczny pies dalej w hoteliku siedzi . Jak weszłam do Jamora to on jedyny mordy na mnie nei darł tylko do głaskania sie pchał .
  8. [quote name='Kociabanda2']O czym mowa? Co to za kobieta?[/QUOTE] Jest ta pani na Czarnych kwiatkach umieszczona , starsza Pani z pl. Banacha , dzwoni po ogłoszenaich z metra o psy . Wejdź na CK i poczytaj o niej
  9. Dziewczyna co miała wyprowadzać Tuptusia spękała .. Słuchajcie w tekście nie trzeba pisac ze Tuptuś jest agresywny bo nie jest , nie jest tez dziki . To normalny pies , on po prostu broni terenu Jamora bo uważa to za swój dom, dlatego czasami pokazuje zeby , natomiast za bramą juz inny pies , nie ten sam . Napewno Tuptusia nie można dać do bloku chyba ze ktoś sie zobowiąza żeby go nauczyć nie obszczywać wszystkiego co napotka na swojej drodze, do dzieci raczej nie , do zwierząt bym nie ryzykowała , bo cholera wie czy sobie do gustu przypadną . Raczej jakies podwórko i ludzie dorośli i nic więcej mu nie trzeba do szczęscia . Tuptuś jest bardzo fajnym psem , nie trzeba ludzi zniechęcać , on znajdzie kogoś na pewno tylko trzeba mu reklame zrobić , a nie mówić " on mały ale agresywny " , " uwaga bo ugryzie " nawet jak kłapnie zebami to ręki nie odgryzie, na siniaku sie skończy :)
  10. [quote name='mtf zalesie']marlena kahona z emira napisala do mnie ze wkleila wreszcie odp.wojta gm.grabow na swoje pismo-mozesz wkleic tutaj jesli jest na watku bastera ,bo ja za szybko pozbylam sie tego watku jak baster pojechal do nowego domu i teraz nie moge go znalezc,jakbys mogla jeszcze przeslac mi link do watku bastera -bo na nim jest fax twoj/to chyba ten ktory mial pojsc do mojej pracy ale nie doszedl-jesli to ten to go wydrukuje z watku/dzieki.[/QUOTE] Nie na watku bastera jest tylko to co Emir wysłał do wójta , nie iwem jak przekleic z watku na watek . Ale co to da jak nikt nie zgłasza psów i wójt pyska cieszy
  11. A ja własnie maila napisałam co u Wiwisia słychac , ale gapa ze mnie . Kochane maleństwo .
  12. [quote name='tula']W takim razie nie wiem czy jest sens ogłaszania psów p.Ali na cafeanimal bo nawet jak wydrukują je w Metrze to przeważnie zgłaszają sie domy z dość odległych miejsc, a takie z tego co napisałaś MTF raczej odpadają. Bobika bedę cały czas ogłaszać na innych portalach tak samo jak pozostałe psiaki. Monday jeszcze raz dziękuje Ci bardzo że tak sie angażowałaś w organizowanie transportu dla Bobika. Marlenka bardzo mi przykro że psiak dla którego potrzebowałas transportu stracił tą okazję i mam nadzieję że szybko uda sie zorganizować nowy. Marlenka a ja chciałam jeszcze zapytać co słychać u Tuptusia bo na tym nowym dogo nie mogę znaleźć jego wątku.[/QUOTE] Tula ale Baster pojechał tym transportem :) Baster już jest w nowym domku .
  13. [quote name='kahoona']przepraszam, że tak późno, ale wątek mi się zagubił wklejam odpowiedz wójta z Grabowa, bronią się jak mogą [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/636/grabow10001.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4340/grabw2.jpg[/IMG][/QUOTE] Kahoona czy coś dalej będziecie działac ??? Znowu jest tam mnóstwo psów wałesajacych się po okolicy i ludzie nawet nie zgłaszają wójtowi bo wiedza ze to nic nie da . A teraz o Basterze , dorarł szczęsliwie do domku , Pani jest nim zachwycona , grzeczny domagał sie miziania . Nie chciał na początku jeśc ale póxniej sie przekonał doo papu , był na spacerku - na smyczy tak sbie chodzi ale Pania to nie zraża , jechał juz tramwajem , nikogo nie zagryzł , nic sie złego nie działo więc oby tak dalej . I wczoraj znowu dzwoniła Pani z Banacha ( czarne kwiatki ) sie kobieta uparła na psy okropnie , uważajcie na nią bo przez telefon opowiada różne fajne historie i wydaje się być super , ale rzeczywistość niestety jest inna.
  14. [quote name='sleepingbyday']no, aczy ktoś twierdzi inaczej ;-)?[/QUOTE] Chyba by Wam odwagi brakło :)
  15. Ja dałam Panu od transportu do Jamora i miał sie kontaktować sam , zeby nie mieszać . Facet tez miał troche zawirowań . Jamor to Ty się tak szybko chcesz Bastera pozbyc że juz z nim przy bramie siedziałeś ???? A ja myślałam że go toche lubisz :(
  16. [quote name='sleepingbyday']no widzisz sama! marlenka, ty wulgarna wolontariuszko! mamy potwierdzenie, jak to wszystkich traktujesz.... :cool3:[/QUOTE] Co Wy chcecie ode mnie ??????? Przeciez ja jeszcze jestem dla Was miła :)
  17. :evil_lol: Marlenka zawsze Ci prawdę powie :diabloti:
  18. Aniu czy to sa rany po pogryzieniu ??? mały już dostaje łomot???
  19. [quote name='zerduszko']Ciężko będzie taki znaleźć, jeśli ona nie do końca domowa. Musiałby być dom z ogrodem i ktoś w tym domu przez większość dnia, w razie jakby nie miała problemy z czystością i zostawaniem.[/QUOTE] Myslę ze z zostawaniem raczej problemow by niebyło , ale po Nugaciku wiem ze z zachowaniem czystości na pewno będzie problem .
  20. [quote name='sleepingbyday']14 lat ma kobita, a jak mówię, ze wzięła starą czarownice, to marlenka, na to, ze daisy może i jest czarownica, ale stara to ja jestem. no powiedzcie, gdzie tu sprawiedliwość????[/QUOTE] Dobra - czarownica tez jesteś :)
  21. [quote name='Anna_33']Nic sie nie przyznalas :-)))))sliczna ta sunia i z tego co piszesz bardzo biedna([/QUOTE] To była chwila :) A ic się nie przyznałam bo nie odbierasz ode mnie babo telefonu .
  22. [quote name='Szarotka']Mnie sie zawsze wydawalo, ze Tuptus nie taki grozny jak go maluja :):) Nie wiem jak sie mozna takiej malizny bac:):) Ingrid widziala co moja Maya potrafi wyprawiac a sie nie bala, Tuptus przy niej to wogole nie ma o czym mowic. Tuptek moze wreszcie zrobia ci jakies dobre ogloszenia i sie wyadoptujesz :):)[/QUOTE] ogłoszenia to są non stop , tylko co z tego jak on " agresywny "
  23. No własnie nie wiem czy w kńcu p. Kasia wyciaga te psiaki czy nie . Ja już się pogubiłam :)
  24. [quote name='Ingrid44']To dobre wiadomosci, moze by ogloszenie troche zmienic jak on nie taki grozny. Zal mi jego bo widac brakuje mu swojego czlowieka na pelny etat.[/QUOTE] Uwaga!!! Ciotka Joanna83 ( sprawdzyni że 2 szczeniki ode mnie i Nugat sa mieszkańcami Białegostoku) bierze się za ogłaszanie Tuptusia w swoich rejonach . Ciotka jest niezawodna i umie odstraszyc złe domki .
  25. paweeł a Ty nie znasz kogoś dorosłego co by na siebie te psy wział żeby tylko je ze schroniska wyrwać ???? Błagam popros ciocie , wujka , kogokolwiek żeby zabrał te psy stamtąd żeby wyjechały , żeby ich nie zabili ...
×
×
  • Create New...