Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Już wysyłam na maila , bo ja to się nie lubię bawić w takie dziwne rzeczy. Tak jak mówiłam tylko dwa zdjęcia mam bo głupia bateria wysiadła mi . Ale może Ania mi jakies fotki w wekend zrobi i wyśle .
  2. Pieski będą w nocy biegać luzem , ale niestety spanie w budzie w razie mrozów silnych pomieszczenie gospodarcze. Mam zdjęcia niestety tylko 2 z dnia w którym oddawałam psiaczki, niesety nie wiem jak je zamieścić hmmmm moze mi ktoś podpowie jak to zrobić
  3. Dzis szczeniorki jadą na odrobaczenie, równiez może kupię ten żel żeby sunię złapać. Kurcze nie dam rady jej zabrać do siebie ze względu na moje 2 agresory na podwórku(też suki i nie tolerują obcych suk-pies tak suka-nie) Ale może uda się ja jakoś uwiązać w tej stodole. Zostały 4 szczeniorki 3 sunie 1 piesek . Piesek niedługo pójdzie do domku. Niesety nie mialam wydrukowanej umowy i 1 psiaka oddałam bez(na Buzię) ale to człowiek z warki więc jak go spotkam to poprosze o podpisanie umowy . Może się uda. Moj weterynarz raczej nie podejmie się sterylki jak suka ma laktację , proponował mi zastrzyki ale to jest dodatkowy koszt. Dzis wieczorkiem jadę do niego z małymi to pogadam dokładnie.
  4. Witam wreszcie udało mi się zalogować :multi:. To mi mój piekny Baraczek doniósł o szczeniętach w stodole.
×
×
  • Create New...