Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Przemek mało masz tu szczyli , dzwoń do Ali i powiedz jaki ma byc a ona Ci wybierze
  2. SBD dzięki za wklejenia fotek psiaków . Cioteczki pomóżcie z ogłoszeniami , bo psiaki zasila konto psów schroniskowych , a one w domu trzymane nie odnajda się w schronie .
  3. [quote name='przemek81']cioteczki potrzebuje szczeniaka kundloszka i osobe na wizyte przed adopcyjna okolice krakowa w jego sprawie szczeniorek raczej z malych max do kolana.fajna rodzina domek i ogrod.[/QUOTE] Przemek zajrzyj na ten watek tutaj jest sporo szczeniaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/131629-1-osoba-60-psA-w-i-ciAE-gle-ich-przybywa-Pomoc-potrzebna-od-zaraz[/url]
  4. No to trzymamy kciuki :)
  5. Ja nie wiem , założyłam watek na prosbe Agnieszki z Ostatniej Szansy , mam nadzieję że Pani która prosiła o założenie watku pojawi się tutaj i napisze coś wiecej
  6. [quote name='Szarotka']Tuptkowi to pewnie nie przeszkada, ze tam siedzi. Jestem ciekawa czy Pies Wolny nie mogl by go za granice wyadoptowac.[/QUOTE] A dlaczego za granice????? A co to u Nas nie ma dobrych ludzi ??? Dla Tuptusia jest jakis człowiek tylko ten człowiek jeszcze nie trafił na Tuptusia . Zobaczycie że bedzie dobrze .
  7. No tak , masz "nową " koleżankę i teraz ją strasz Tozem , - Baraczku wreszcie bedziemy mieli spokój :)
  8. [quote name='Wunia']Jestem Marlenka, już jestem ...[/QUOTE] Chcesz pieska???
  9. Własnie ze znalazłam ty wulgarna ...wiesz kto . Daj mi watek do zoski Pewnei Zoske na różowo ufarbowałas :evil_lol:
  10. Nikt nawet do szczylków nie zajrzy :(
  11. [quote name='madcat1981']No i jeszcze ja przylazłam, zmora jedna ;)[/QUOTE] Oj i to jaka fajna zmora:)
  12. Ciotki jeśli nie macie nikogo to moge go zabrać ale 20 kwietnia i do Piaseczna dostarczyć :)
  13. [quote name='mru']ja mam :) 503?[/QUOTE] Tak . To ten ....
  14. Ciotki gdyby wypadła dobrze wizyta w kole to ja moge Asta zabrać do DS 15 kwietnia , będę jechała w tamta stronę , jakby co dawajcie znać .
  15. Tylko dajcie mi dziewczyny wcześniej znać , bo musze się ewentualnie przygotowac . Mru masz do mnie telefon?
  16. Ciotki jakbyście się zdecydowały to ja moge Grafiego zabrac na powrocie , niesety nie będzie to darmowy transport , koszt ok. 100-150 zł
  17. Znalazłam go !!!! Hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Jestem Niuniu u Ciebie ... Moje koffane czarne , niedobre maleństwo . SBD przecież wiesz że ja lubie psy głodzic i sie znecać :) Ale dzieki Twojemu wpisow znalazłam go .
  18. Poczekajcie , jęli wszystko pójdzie ok , ja mogę zabrać Grafitta z Grodziska koło 20 kwietnia . Gdzie jest ten hotelik u Aliny S??? Bo ktos by musiał go rpzejąc po trasie , ale jeszcze wszystko potwierdze 15 kwietnia bo sie wybieram w tamte strony .
  19. O matko ... jakby zarząd miał mało pracy to jeszcze musi użerać się z tymi dwoma ...Paniami
  20. Niestety nikt nie dzwonił :( Tuptek siedzi u jamora już tak długo , inne psy tracą Dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/183374-Potrzebne-DT-DS-na-cito-dla-2-szczeniakA-w?p=14453007#post14453007[/url] zajrzyjcie ciotki moze chociaz podniescie , innego pomysłu nie mam :(
  21. I zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/183374-Potrzebne-DT-DS-na-cito-dla-2-szczeniakA-w?p=14453007#post14453007[/url] psiaki tracą Dt oby nie zasiliły Boguszyckiego schroniska :(
  22. [quote name='donacja']zaraz policzę ile to km. mój samochód pali 10l ropy na 100 km[/QUOTE] Donacja jakbys jechała w niedzielę to ja chetnie z Tobą pojadę :) Tylko daj mi wczesniej znac . I zapraszam na watek 2 szczeniąt odratowanych od zamarzniecia . Teraz znowu czeka ich bezdomność :-( tracą DT . [url]http://www.dogomania.pl/threads/183374-Potrzebne-DT-DS-na-cito-dla-2-szczeniakA-w?p=14453007#post14453007[/url]
  23. A to chłopczyk [IMG]http://images44.fotosik.pl/281/7d12df811da4a4c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/193/2694656a9ab56660med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/136/24034adc350f08f6med.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=Red]Potrzebne sa równiez ogłoszenia !!!! Oba psiaki obecnie przebywają w Dt w Warszawie , ale Dt jest tylko do połowy kwietnia , czasu zatem niewiele :-( [COLOR=Blue][SIZE=4]Skleciłam ogłoszenia : [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=198252530&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ198252530MXGuidMZ127f6e14-9e80-a20b-2694-d804fffd94c9[/URL] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4691227_szczenieta_mikla_i_kakao.html[/url] [/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  24. [COLOR=Navy][SIZE=5]Dwójka rodzeństwa odratowana przed zamarznięciem 14 stycznia br. [/SIZE][/COLOR][SIZE=5][COLOR=Navy][FONT=Arial]W styczniu weterynarz ocenił ich wiek na ok 2 miesiące.[/FONT] [FONT=Arial]Chłopiec z plamką na czole - przytulak,taka mała klusia,pojawiają się różne łatki.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Navy][FONT=Arial]Dziewczynka w typie terierka - drobnej budowy,chetnie opiekuje się braciszkiem,stara się przeforsować ''swoje zdanie''- ma lekki przodozgryz,nie przeszkadza jej to w jedzeniu.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Navy][FONT=Arial]Prawdopodobnie będą średniej wielkości.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Navy][FONT=Arial]Zdrowe, zaszczepione i odrobaczone,nie grymaszą przy jedzeniu( sucha karma,puszeczki,biały serek)[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Navy][FONT=Arial]Bardzo pilnie poszukujemy stałego/tymczasowego domku - z racji wyjazdu opiekunki dom tymczasowy mamy tylko do połowy kwietnia.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red][FONT=Arial]tel do opiekunki po godz.17.00 -606-224-257 p.Magda[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red][FONT=Arial]tel do mnie godz 10.00-18.00 512-454-501 [COLOR=Green]A oto i one: Dziewczynka [IMG]http://images50.fotosik.pl/282/40df24c506e1d890.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/193/ea1b2408bd859d9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/280/a64837bb6cd3fa36med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/281/2ffdd02e12774119.jpg[/IMG] I razem :loveu: [IMG]http://images36.fotosik.pl/168/f468fdf92154e778med.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...