Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  2. [SIZE=2]przepraszam za offa... Serdecznie zapraszam na bazarek PEŁNA MICHA dla Jumbo! http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy!
  3. o rany!! Makcio!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Całkiem żwawy z niego staruszek :) Od dawna czekałam na taki pakiecik Maksia na tym wątku. Dziękuję :) [SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]i przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]! [/CENTER]
  4. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  5. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  6. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred]Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  7. Bardzo mocno ściskam kciuki za wymarzoną adopcję dla Topisia!!!!!!! :kciuki: [SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]i przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred]Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]! [/CENTER]
  8. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred]Serdecznie zapraszam na bazarek [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  9. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  10. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  11. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  12. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred]Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  13. [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred]Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
  14. ha no nie wiem ile w tym mojej zasługi, bo nie wiem czy Ci ludzie to z moich ogłoszeń czy z bloga Renaty :roll: ale dziękuję :lol: Gratulacje to się należą ELMICE :) To chyba jej pierwsza adopcja na dogo, a w dużej mierze jej zasługą jest, że Bajkę w ogóle stamtąd wyciągnęłyśmy :)
  15. [SIZE=3][SIZE=2]W związku z tą przejściową sytuacją DT potrzebuje pilnego wsparcia w zakupie karmy dla Jumbo dlatego pozwoliłam sobie skopiować pomysł Obraczus na bazarek PEŁNA MICHA![/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkred] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][CENTER][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=darkred]Serdecznie zapraszam i proszę o pomoc w reklamowaniu :) [/COLOR][/SIZE][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo%21-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy%21"]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy![/URL] [/CENTER]
  16. Od jakiegoś czasu jest problem ze skontaktowaniem się z Marlenką. Wiem, że Marlence zablokowali w pracy dostęp do dogo, a w domu netu jeszcze nie ma :( Całą sytuacją niepokoi się trochę DT Jumbo, bo od dawna nie mieli z nią kontaktu, a Jumbo wyjada zapasy karmy psów Państwa. Dlatego do wiadomości DT przeklejam z innego wątku Marlenki wiadomość od Joanny83, której udało się z Marlenką skontaktować: [quote name='joanna83']Dziewczyny rozmawiałam z Marleną i prosiła o jeszcze chwilę cierpliwości. Na dniach będzie miała już internet w domu, więc nadrobi zaległości. Teraz zmienia też nr komórki, więc ciężko się z nią skontaktować.[/QUOTE]
  17. też tak myślę. On nie wpuszcza za ogrodzenie. Kotów nawet na oczy nie widziałam. Pojęcia nie ma ile ich tam teraz jest. I jeszcze króliki, kury i grom wie kto jeszcze :/ Szczeniorki oddać nam nie chciał, a to też sunia i tylko patrzeć jak i ona będzie w ciąży... :( Trzeba by było najpierw zaufanie jego zdobyć łażąc tam często. Może wtedy. Ewentualnie mieć mu coś do zaoferowania więcej niż worek karmy raz na kilka miesięcy - może wtedy poczułby się zobligowany do jakiejś współpracy... Jeśli tak nie da rady to zostaje chyba tylko włożenie kominiarek i włam do tej walącej się drewnianej komórki w której mieszka :P W każdym razie my na pewno same z tym sobie nie poradzimy (zwłaszcza, że Ela niedługo się wyprowadza). Ten facet to i dla Fundacji będzie ciężki temat, a nas na pewno to wszystko przerasta. Zresztą Fundacja Schronisko w Józefowie o ile wiem zajmuje się nim od lat. On już miał ponad 20 psów tylko schronisko mu je zabrało (nie wiem jak tego dokonali). Jak przyszłyśmy tam pierwszy raz to myślał, że my wolontariuszki z tego schronu jesteśmy. Hoteli też o nim wie - tylko nie wiem czy coś poza tym. Jak kiedyś z nami gadał to widać było, że wie o co chodzi ze sterylkami i zapierał się, że szczeniaków nie chce. Chciał robić sterylki. Niestety jakiś wieśniak pewnie teraz mu wmówił, że przed sterylką dobrze, by sunia miała choć raz szczeniaki... :( Teraz mówi, że zrobi sterylki i "sam sobie z tym poradzi". Tylko nie wiem kiedy i skąd weźmie na to kasę. Może ktoś mu to załatwia? Pojęcia nie mam. Może dowiem się czegoś jak zadzwonię to hoteliku... tyle, że nie bardzo mam za co, bo mi się minuty w telefonie kończą, a to pewnie nie będzie krótka rozmowa :( Czaję się na telefon w pracy. Czekam na moment by nikogo nie było w pokoju. Jutro jest szansa, bo jeden z kolegów idzie na urlop, a drugi często gdzieś łazi. Może jutro mi się uda zadzwonić.
  18. Dziewczęta i chłopaki, a jak już tu wstawiamy dokonania naszych psiaków... może by tak czasem jakąś poradę też wrzucić (i na pierwszej może czasem przekleić do drugiego postu)? W sensie co robić, by psa uleczyć z lęków separacyjnych i niszczycielskich nawyków? No bo to wszystko jest śmieszne tylko na zdjęciach i w opisach, ale w realu to nie zawsze chce się śmieć :/ Mój psiak na szczęście wyrósł z tego (koty też mu pomagały, ale tylko w celach rozrywkowych), poza tym przed każdym wyjściem daję mu Konga ze smakołykami do zabawy, albo jakiś przysmak do gryzienia (uszy, ogonki, kurze łapki, itp.). Teraz już nie ma problemu, ale jak był mały, a ja wracałam do domu z pracy po 11 godzinach nieobecności... Powiem szczerze, że bałam się do własnego domu wracać. Jechałam i zastanawiałam się co dziś zastanę... co jeszcze można było zniszczyć lub zdemolować... i czy zdążę posprzątać oraz ukryć jakoś najnowszą zbrodnię łobuziaków przed TZem, który wracał nieco później do domu. Czym bliżej byłam domu tym większy stres mnie dopadał :/ Nie muszę mówić z jaką ochotą człowiek zaraz po pracy robi w tempie ekspresowym sprzątanie całego mieszkania + drobne naprawy (o ile naprawa w ogóle wchodziła w grę). Cieszę się, że to się skończyło :) Gdybym ja wtedy wiedziała o istnieniu behawiorystów, klatek dla psów i rozmaitych tricków... no byłabym dziś o kilka lat młodsza :D
  19. no trochę ryzykowne, bo może faktycznie boją się zapraszać do siebie obcą osobę, ale równie dobrze może tak być, że starszy pan prowadzi wytwórnię psiego smalcu i nie chce się zdradzić szczekaniem 20 psów w komórce przy domu... bez możliwości wizyty przed i poadopcyjnej to spore ryzyko... :(
  20. [quote name='Awit']Kociu, czy tej kotki nie można zabrać i do w-wy do koterii zawieźć na sterylkę aborcyjną? A co z tą suką będzie, przecież kolejna tragedia, a za następne m-ce będziecie kolejne wątki dla jej psiaków zakładać. Może załóż jej wątek, może uda się w trybie pilnym gdzieś ją na te kilka dni po zabiegu umieścić???[/QUOTE] Może by się dało (pod warunkiem, że koteria czy inna fundacja chciałaby się tym zająć), ale ktoś musiałby o tym z facetem pogadać - namówić go, by oddał sunię i kotkę jak najszybciej, a ja nawet tam nie pójdę - nie mogę.
  21. był jeden telefon w sprawie Kubusia :) Starsi ludzie, którym niedawno zmarł psiak. Brzmieli podobno rozsądnie, choćby dlatego, że szukają starszego psa ze względu na własny wiek. Dom z ogródkiem. Dziwne trochę, że nie mieli specjalnie pytań odnośnie zachowania, charakteru Kubusia, ale może wystarczyło im to co przeczytali w ogłoszeniu. Chcieli zabierać go praktycznie na dniach. Godzili się na podpisanie umowy adopcyjnej, ale niestety nie zgodzili się na wizytę przedadopcyjną... :( Siłą, rzeczy na poadopcyjne też by się nie zgodzili. Nie wiem co o tym myśleć. Szkoda :( Pocieszające jednak, że Kubuś ma na allegro już ponad 70 wyświetleń i jednego obserwatora.
  22. [quote name='sleepingbyday']ale ma telefon do mnie i moze dac znać, że nie ma jak na dogo wejść. moze sie dowiadywać, co trzeba itd....[/QUOTE] no wiem. Nie mam pojęcia co się dzieje. U Jumbo też próbujemy się skontaktować z Marlenką, bo dt się niepokoi... Na razie dowiedziałam się tylko tyle, że Marlenka nie ma praktycznie dostępu do dogo.
  23. Jedyna fundacja w okolicy jaką znam to schronisko w Józefowie... :( No chyba ten hotelik na modlińskiej teraz jest też fundacją. Zarówno schronisko jak i hotelik wiedzą o facecie, ale nie wiem co w jego sprawie robią i czy coś robią. Na wszelki wypadek zadzwonię na modlińską i upewnię się, że wiedzą jaka jest sytuacja...
  24. nie wiem kogo prosić o pomoc dla tych zwierzaków i co z tym w ogóle robić... Sprawa tego faceta mnie przerasta :(
  25. [quote name='ELMIKA']A zapomniałam w ciąży też jest kotka podobno:( ale jej nie widziałam.[/QUOTE] O rany...:mdleje:
×
×
  • Create New...