-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
generalnie to Rysi potrzebny jest po prostu pakiet ogłoszeń, tak? Wszystko inne ma zapewnione?
-
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
biedactwo. Jak mogłaś założyć jej ten klosz na głowę? ;) :D [IMG]http://images41.fotosik.pl/682/6943127a59596ce2med.jpg[/IMG] -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Ja na razie muszę przejść naukę zmniejszania fotek bo niestety nie potrafię a co dopiero filmik:([/QUOTE] A po co zmiejszać? Chyba mamy jakieś inne metody... Ja zmniejszać umiem. W Microsoft Office Picture Manager to bardzo proste. Tylko nie wiem po co to robić :niewiem: No nie ważne. Filmik najlepiej nakręcić po prostu telefonem to zmniejszać na pewno już nie będzie trzeba :D Wlazłam by oznajmić, że zakochane kundle zarobiły na bazarku 175zł. Co mam zrobić z rzeczami, które nie znalazły nabywców? -
Porzucony w mróz lisek szuka domu!!!!MA DOM I JEST SZCZĘSLIWY!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
podniosę... -
odnośnie kołowania pieniążków na kastrację dajcie mi proszę kilka dni wytchnienia, bo za dużo ostatnio zwaliło mi się na głowę i mam w niej jeden wielki chaos. Muszę się ogarnąć zanim zacznę wykonywać jakieś konkretne ruchy. Dopiero dziś dokończyłam rozliczenie i wysyłanie pw z bazarku Bajki i zakochanych kundli. Wszystko już mi się w głowie miesza :( Niby same drobiazgi, ale jakoś ich za dużo :/
-
mam też trochę nowych info o zachowaniu Jumbo, ale nie mam sił opisywać. Poczekam czy Pani Agnieszka pozwoli mi zacytować maila. Tak będzie prościej. W każdym razie Jumbo chyba jeszcze nie nadaje się by szukać mu nowego domu (słabo reaguje na obcych, boi się łapania za obrożę, nie umie chodzić na smyczy), a DT bierze pod uwagę jego adopcję jednak sunia Państwa musiałaby nieco stanąć na nogi zdrowotnie (choruje na cukrzycę), bo jej leczenie jest kosztowne. No i Jumbo powinien jakoś dogadać się z samcem - na razie kiepsko im idzie :( Państwo liczą na to, że po kastracji będzie łatwiej ich socjalizować.
-
Niespodzianka! Nowe zdjęcia Jumbo od Pani Agnieszki :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/679/4c0b3cf3e103ce9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/697/e04ce50909ca3823med.jpg[/IMG] Z Lenką Pani Agnieszki: [IMG]http://images35.fotosik.pl/513/e80786bb8ece46ecmed.jpg[/IMG] Z Lenką i współlokatorką chorą na cukrzycę... [IMG]http://images45.fotosik.pl/699/ea7d71042a3f03efmed.jpg[/IMG]
-
podniosę panienkę
-
nareszcie dotarłam i poczytałam... Rysia śliczna :) żeby jeszcze kobita była mniej konfliktowa do innych zwierząt... ale nic to. Znajdzie się i dom bez zwierzaków :)
-
dorzucam 15zł od siebie dla Jumbo.
-
[quote name='ELMIKA']A jak myślisz?, oczywiście, że na Mike:D Ale na szczęście Miczka już nie nęci i kręci Ciapeczka, bo dzisiaj podbiegł, obwąchał ją i olał sprawę:D:D Zaniosłam dzisiaj pudełko smakowitej szyneczki paniom ze sklepu, także Ciapol będzie miał uczte:)[/QUOTE] Fajnie :) Od wczoraj po osiedlu kręci się też tak psiak podobny do naszego Fąfla... :( i ciekawe jak tam ta sunia i kotka... :( A właściciele Karmela nie bardzo go szukali :( Pani Małgosia dotarła do nich idąc z psem tam, gdzie ją ciągnął. No i doszli pod jakiś blok i tam zaczęła ludzi pytać. W końcu ktoś jej powiedział, gdzie ten pies mieszka i faktycznie. Facet i córeczka siedzieli w domu i psa mieli w dupie. Kobita tak jak mówiłaś wyjechała. Facet wyręczał się córką w spacerach z psem mimo, iż dziecko już nie pierwszy raz sobie z nim nie poradziło. Podobno nie miał wyjścia. Podobno był bardzo wdzięczny Pani Małgosi za przyprowadzenie Karmela. Zaprosił ją do siebie. Pani Małgosia go nieco opitoliła i zostawiła nr tel. do siebie żeby następnym razem nie wyręczał się córką tylko zadzwonił do niej.
-
eh no imieninki mnie wczoraj w pracy dopadły i średnio mogłam zaglądać na dogo, a mam jeszcze bazarek Bajki i zakochanych do rozliczenia. Postaram się dziś poprawić :)
-
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
taaaa.... Kompletnie sobie tego pieszczocha w budzie nie wyobrażam. -
[quote name='Awit']Kociu a skontaktuj się z mru, może da Ci jakiś numer do vivy który zostanie odebrany. Niedobrze z tymi sukami..... I mam nadzieję , że żadna łajza Ciapka nie skrzywdzi.[/QUOTE] Mru zna sprawę. Już się kontaktowałyśmy. Dziś o 1.00 w nocy wychodziliśmy na krótki spacer z naszym Fąflem. Na naszym podwórku siedział Ciapek (czekał na Mikę??). Tarzał się po śniegu na placu zabaw zamist spać w ciepłym posłanku, które mu zaniosłyśmy na tamtą posesję :roll: Za to jak wracaliśmy to wychodził właśnie z osiedla przy szlabanie od strony OBI i skierował się ku Modlińskiej (tym zarośniętym trawą przesmykiem). Szlaja się łabuz po nocach...
-
podniosę szybciuko...
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
Kociabanda2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie -
zapisuję, ale muszę już wychodzić z pracy, więc do zobaczenia w poniedziałek psinko :*
-
podniosę naszego słodkiego cudaka :)
-
Porzucony w mróz lisek szuka domu!!!!MA DOM I JEST SZCZĘSLIWY!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
podrzucę młodziaka :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
udostępniłam allegro Kąska w miłośnikach czarnych psów na facebooku -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
był jakiś telefon w sprawie adopcji? Megii, a może dałabyś rade nakręcić jakiś króciutki filmik telefonem? Taką zajawkę, na której będzie widać jak pieski się zachowują? O ile się zorientowałam po moich ogłoszeniach - ludzie chętnie oglądają takie krótkie filmiki :) Wiesz na zdjęciu nie widać np. jak miziasty czy wesoły jest psiak. No i na takich filmikach też lepiej widać, że psiak łagodny do człowieka, co dla niektórych jest zawsze pewną obawą przy adopcji dorosłego psa - zwłaszcza dużego. Jakby dało radę coś nakręcić to się wrzuci na youtuba i wstawi link w ogłoszeniu (poza gumtree, bo ten portal nie pozwala na umieszczanie linków), a na niektórych portalach to w ogóle jest miejsce na wstawienie filmiku. Co Ty na to? -
[quote name='obraczus87']To dobrze ze kaska dotarla ;) Mozna pomyslec nad jakims takim bazrakiem wirtualnym znowu. :)[/QUOTE] no myślę właśnie, ale czy to nie będzie szczyt bezczelności robić taki sam raz za razem :P
-
[quote name='ELMIKA']no i dup...blada, nie udało się wczoraj z Ciapkiem. Na schody przed klatkę wszedł nawet kilka razy ale dalej ani rusz, za każdym razem zwiewał. Chyba tylko pogorszyłam sytuacją, bo Piotrek mówił, że dzisiaj już od rana czekal na Mike a ta z wrażenia nawet porządnie się załatwić nie mogła. Chodzi za nią krok w krok, oby tylko nie wył tak jak wczoraj, bo to lipa będzie:/[/QUOTE] Oj to faktycznie nie dobrze :( Oby nie wył, bo wtedy to się zacznie dopiero :(
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szkoda :( Jak będziecie go kiedyś odwiedzać to może nakręćcie ze 30 sekund zwykłym telefonem. Chodzi przecież tylko o to by pokazać jak pies się zachowuje, np. że miziasty, albo wesoły, czy przylepa.... Tylko króciutka zajawka na zachętę :) 30 sekund wystarczy :) Teraz słoneczna pogoda to taki filmik nakręcony telefonem powinien być jak najbardziej wystarczający :)