Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. na terenie osiedla. To duże osiedle trzypiętrowych bloków.
  2. na fb jest podlinkowanie do tego ogłoszenia :) [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/bajka-mlodziutka-sunia-w-typie-labradora-ID4zEM.html[/url] a zdjęcia są te same co na wątku. Innych nie mamy niestety.
  3. obejrzałam cały album :) Aż trudno uwierzyć, że to ten sam pies. I jaki on piękny jest! :loveu:
  4. boski jest :loveu: Słodziak na maksa :loveu: Nasz Fąfelek też się ostatnio przełamał nieco w stosunku do dzieci (były jego największym postrachem). Dwuletnia córa sąsiadów od tego wielkiego labradorka amerykańskiego uwielbia do nas wpadać i Fąfel chcąc nie chcąc ma trening. Mała kompletnie nie boi się psów, więc nic sobie z tego nie robi, że Fąfel na nią szczeka i ucieka przed nią. Wchodzi i bawi się jego zabawkami :roll: Rzuca mu ulubioną piłeczkę... No i po trzech takich sesjach Fąfel już nawet biega za nią jak mała ma piłkę w rączkach, ale jak się odwróci, by pobiegać teraz za nim to Fąfel robi odwrót i wtedy trochę panikuje, więc jej nie pozwalamy biegać za pieskiem. Do takiego luzu jak ma Tarpan przy dzieciach to Fąflowi jeszcze dużo brakuje, ale zrobił krok do przodu :)
  5. No może to pomysł :) Nie wiem co my tu regionalnego mamy, ale można by zapytać o cenę ogłoszenia ze zdjęciem...
  6. no ja nie wiem. Tam u Ciebie to po prostu jakaś wielka różnorodność tych kotów :D A na Ochocie to tylko czarne i pręgowane wszystkie. Zawsze strasznie mi się rudzielce i białe podobały, a tu czarne i pręgowane jak jakaś mantra :D Cynamon niesamowicie mi się podoba :loveu: I biały i rudy na raz :evil_lol:
  7. dzięki :) Zapiszę to sobie :)
  8. pchi! :obrazic:U mnie w rodzinie przeważają czarne koty :roll: Na podwórku najłatwiej o takiego :lol: [SIZE=2][SIZE=1]Hmm... aż policzę: U mnie pręgowany Tyson i czarna z białymi wstawkami Psota, czyli 1. U Mamy pręgowany Tygrysek i jego siostra czarna Czarnula strachula - 2, czarny wielki Mały - 3, czarny z białym Nosek co mu nogę jakiś psychol ze skóry obrał - 4, pręgowana Szarusia sterydziara i jej czarna siostra Perełka histeryczka - 5, czarny Wicuś co do nas pogryziony trafił - 6, i biało szara Niunia bez oka + dwa mieszkają na stałe w piwnicy (Klemens i Liska) z czego jedno czarne drugie pręgowane :) No i u Cioci jeszcze dwa czarne z białym (Balbina i Sylwester) to już 7 i 8 oraz ruda Klara. U teściów nie liczę, bo jest tylko jedna pręgowana kotka (druga umarła rok temu). [/SIZE]Zdecydowanie czarne górą :lol: i wszystkie "wybitnie udane egzemplarze" :D Ja nie wiem skąd Ty Aga bierzesz te persy, tudzież trikolorki, białe i rudzielce. My na ulicach mamy czarne i pręgowane stworki. Jedynie Niunia i Klara się wyłamały. [/SIZE]
  9. na tych zdjęciach u Ciebie od razu jakoś lepiej oboje wyglądają :D Tam nie wydawały mi się spokojne, a tu proszę :) i jak szybko!
  10. tego kurcze dokładnie nie wiem. Pamiętam jakąś taką akcję jak dopiero się sprowadzałam na osiedle, ale dopiero z czasem zakumałam czego oni na tych ścianach szukali jak się trochę urządziłam i zauważyłam, że mi jaskółki pod oknem latają :) No i wtedy dopiero zauważyłam, że tam wysoko to są ślady po jaskółczych gniazdach. Teraz już jednak jestem na to wyczulona i najeżona ogólnie na tych kretynów z naszego osiedla, więc chcę być gotowa jakby co :D
  11. [quote name='Neigh']Kama - jeszcze raz wielkie dzięki, że pojechałas tam ze mną...... Starałam sie rozegrać sprawę jak najlepiej potrafiłam.....[/QUOTE] Nie ma za co :) Myślę, że rozegrałaś po mistrzowsku :) Szkoda jedynie, że do Pani niewiele dotarło z tego co mówiłyśmy i nadal chce mieć kota :( Może najpierw niech się wyleczy i wywali syna... Ona sama zresztą też idealną opiekunką dla zwierzaka nie jest. Nic do niej kurde nie trafia :(
  12. nie wiem. No muszę to chyba z doskoku po troszku przygotowywać, bo tak na raz to za dużo czasu potrzeba :(
  13. [quote name='paulinken']Kubulek hop hop! A może jakieś ogłoszenie w gazecie?[/QUOTE] [quote name='Maksik']niestety nie działa już próbowałam dawać ogłoszenia i nic[/QUOTE] Wykupienie ogłoszenia w gazecie ze zdjęciem jest z tego co wiem drogie :( a bez zdjęcia to trochę bez sensu. Tak mi się wydaje.
  14. cudny jest... Czemu on tak długo czeka na dom? :( Niepojęte... Byłoby super, gdyby udało się znaleźć dla niego DT.
  15. no właśnie :( A ja z organizacją bazarku dla niej znowu się w weekend nie wyrobiłam :( Całą sobotę byłam w rozjazdach, a w niedzielę nadrabiałam ze sprzątaniem i się nie wyrobiłam :( Weekend zleciał nie wiem kiedy :( Na dokładkę jutro zwala nam się brat męża i posiedzi do soboty :(
  16. matko :roll: że tak sobie tylko westchnę, bo nawet skomentować to wszystko trudno. Debili to chyba sieją masowo...
  17. kilka dni temu dowiedziałam się przypadkiem, że labradory podobno występują w dwóch rodzajach. Sąsiedzi też o tym nie wiedzieli, gdy brali swojego labka. Chcieli takiego jak wszyscy, a wyrósł im taki labra dog z rodowodem, czym byli nieco zdziwieni. Okazało się, że labradory amerykańskie są znacznie większe i szczuplejsze od tych labków, które widuje się u nas najczęściej. Może Tarpan ma po prostu coś z labka amerykańskiego? Co u niego słychać?
  18. Czy jest szansa na jakieś wieści od Wtorka?
  19. owszem :/ Posłanko Ela odzyskała i zaniosłyśmy je Ciapkowi pod rampę, ale odzysk był ze śmietnika. Jak się okazało administracja je wywaliła, bo rzekomo "ludzie przyłażą do nich z awanturami". W związku z tym administratorzy zrobili awanturę Paniom w sklepiku i zakazali im karmienia psa, kotów, ptaków... kogokolwiek. Panie usłyszały wtedy, że u nas na osiedlu jakoby był zakaz dokarmiania kogokolwiek. Nawet ptaków dokarmiać nie wolno. Swoją drogą nie wiecie do kogo trzeba zgłosić niszczenie gniazd jaskółek? Jaskółki są pod ochroną, a u nas na osiedlu przynajmniej raz z wciągnika osuwano ich gniazda. Chciałabym wiedzieć kogo alarmować w razie potrzeby.
  20. śliczne psiaki :loveu: i widać, że bardzo szczęśliwe :)
  21. i ja podniosę :) Bajeczka potrzebuje pieniążków na hotel i na sterylkę... :(
  22. super pomysł :D Tylko faktycznie przydałby się tańszy dostawca :/ Niestety ja chyba nie mam takich kontaktów, ale jeszcze pogrzebię w pamięci...
×
×
  • Create New...