-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
no pięknie... widzę, że dogo szaleje na maxa i nie tylko ja byłam nieproszonym gościem w cudzym profilu :( [quote name='ewunian']nie wiem, komu... ale bardzo przepraszam za usunięcie kilku wątków z subskrypcji.Wiem, że były w nich "Szkodniki". Może ten ktoś to przeczyta... Koniec (mojego) offtopu.[/QUOTE] Ups :razz: No mam nadzieję, że to nie u mnie porządki robiłaś :D Idę sprawdzić czy mi nic nie brakuje :D -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
[quote name='J_ulia']Wafelek właśnie załawił mi nowy telefon ... miał miesiąć... obudowa pogryziona, ale co najgorsze uszkodził wyświetlacz... spłacać go będę jeszcze dwa lata...[/QUOTE] O rany :( To pewnie szczęśliwa nie jesteś :roll: [quote name='Dropsik77']Mój jamnik zjadał namiętnie smoczki młodszego brata. Tzn. kauczukową część. Czekał skubany rano koło łóżka i kontrował, czy młody już wypluł czy nie. Jak mu się uadało załapać to wchodził pod narożnik i pożerał. Działo się to ponad 20 lat temu - smoczki były trudno dostępne, a brat nie chciał bez smoka spać. Psu groziła deportacja ;). Pomijając, że zawsze miał problemy gastryczne - albo kauczuk wspawał, albo puchł i trzeba było na gwałt do weta jechać. Jamnik starszego brata uwielbiał jeść przysmaki w łóżku, najlepiej przy głowie pana/pańci. Jak bywał u nas na występach gościnnych, to nieraz budziłam się z ciasteczkiem psim wkomponowanym we włosy.[/QUOTE] dobre :D :D Zwłaszcza to ciasteczko psie wkomponowane we włosy :D -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
[quote name='ulvhedinn']Mnie tez zalogowało na czyjeś subskrypcje, wrrrr.......[/QUOTE] O! Czyli nie tylko mnie to spotkało :evil_lol: [SIZE=1]na pw na szczęście akurat nie miałam potrzeby wchodzić :eviltong:[/SIZE] -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
[quote name='Charly']kiedyś po zalogowaniu mialam wszystko po angielsku...Ok, amerykanie zdaje się, też mają to samo dogo, ale ja nie nie mam konta na ich forum, tylko na tym...Dziwy nad dziwami;)[/QUOTE] też fajny psikus :D [SIZE=1]Ja mam kurde lekkiego kaca po tej akcji :/ Czuję się trochę jak kiedyś, gdy pomyliłam piętra i wlazłam sąsiadom do mieszkania jak do własnego. Ale oni mieli miny :D Durne uczucie :/ [/SIZE] -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
ciesz się, że nie przelogowało Cię na kogo innego :D Mam nadzieję, że Angelka nie będzie się na mnie gniewać, że przez około 3 minuty oglądałam jej subskrypcje zanim się zorientowałam, że nie jestem u siebie :/ Chwilę drapania się w głowę zajęło mi połapanie się co jest grane :/ PS. Teraz jest ok, ale strasznie muli :( -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
O! Już przeszło :) Na dogo bywa DZIIIIIWNIE... :D -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
hmmm... no może nie całkiem jest jednak w porządku po zalogowaniu się na nowo... :/ Jak dodałam post powyżej nagle wszystkie napisy z dogo (łącznie z Waszymi i moim postem) zaczęłam widzieć jakby pisane jakąś czeską czy grom wie jaką czcionką... :/ Też tak macie? -
SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego
Kociabanda2 replied to agaga21's topic in Off Topic
[quote name='Angelka']Kocham ten wątek :evil_lol: , ja to mam w domu anioła, a mój poprzedni który jest już za tęczowym mostem chyba tez nie należał do najgorszych jedynym jego minusem był fetysz do noszonych rzeczy , typu bielizna lub chusteczki do nosa które zjadał w mgnieniu oka cale szczęście ze wszystko wychodziło bez problemu druga stroną :eviltong:[/QUOTE] Ale jazda! :crazyeye: Dogo całkiem oszalało! Byłam zalogowana, ale wyszłam na kilkanaście minut z pokoju, bo zbierałam podpisy pod nowym projektem ustawy o ochronie zwierząt wśród swoich współpracowników :) Pokój w tym czasie był zamknięty na klucz. Wracam. Siadam do kompa. Klikam "szybkie menu" -> "subskrypcje tematów"... Patrzę, a to nie moje subskrypcje! Moje katalogi poznikały, wejść na własne ustawienia nie mogę, bo mnie wywala... Myślę sobie - kurczaki o co chodzi :???: Wszystko jakoś inaczej... Lukam na górę strony i widzę, że jestem zalogowana jako Angelka z Wrocławia :crazyeye: Szok! Dogo zgłupiało :/ Wylogowałam się i zalogowałam jeszcze raz na siebie i już jest ok :) Czy to nie dziwne? :???: A pisze to na tym wątku, bo to jedyny wątek, który znam, a który w swoich subskrypcjach ma także Angelika :) Sorry Angelu! Nie chciałam oglądać Twoich subskrypcji. Pojęcia nie mam jakim cudem znalazłam się w Twoim profilu :niewiem: -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']A bazarek się przyda bo nasz przystojniak ma chorą łąpę i to poważnie. Psiak w zeszły czwartek zaczął kuleć na przednią prawą łapę. Nie pomogły zastrzyki robione przez moją wetkę, pojechaliśmy wczoraj do super weta - doktora Traczyka w Nowym Dworze. Tam zrobiliśmy prześwietlenie łapy, nakłucie i okazało się że Bałwanek ma ropne zapalenia stawu. Koszt wizyty z prześwietleniem i lekami to 80 zł. Antybiotyk na 21 dni, lek przeciwzapalny i osłonowy to kolejne 80 zł:([/QUOTE] O kurcze :( Biedaka pewnie musi to boleć :/ Sylwia K - dobra robota z tymi ogłoszeniami :) Mam nadzieję, że będzie odzew :kciuki: -
podniosę...
-
Dzięki Jaanko, że nie zapomniałaś o Bajeczce :) Mało nas tu jakoś wpada :( Dzwoniłam wczoraj do Małgosi i dowiedziałam się, że Bajeczka ma domek w Łodzi :) Państwo są podobno młodzi, mieszkają w bloku, ale w okolicy jest sporo terenów spacerowych :) Państwo mieli już labradora (zmarł ze starości) i szukali psiaka w typie labka. Bajeczka bardzo im się spodobała i w weekend przyjechali po nią. Oczywiście podpisali umowę adopcyjną. Małgosia uczuliła też Państwa, by za wcześnie nie spuszczali Bajeczki ze smyczy i na razie zaopatrzyli się w długą linkę. Państwo podobno już dzwonili do Małgosi - są bardzo zadowoleni :) Renata ma dostać jakieś zdjęcia na maila :) Napisałam więc do Renaty, by przesłała je i do mnie. No i żeby podała Państwu link do wątku Bajeczki - może Państwo zechcą do nas wpaść? :) Trzymam mocno kciuki za Bajeczkę i jej nową rodzinę :kciuki: Oby wszystko było dobrze :kciuki:
-
[quote name='Agucha']Cioteńko, na niektórych portalach jest chyba taka opcja. Ale można zawsze w tekst wstawić link do filmiku ;) Póki co, porozsyłałam po znajomych na FB i wstawiłam do siebie 2 filmiki Topisiowe :) A nóż, łyżka, widelec :)[/QUOTE] tak tak. Ja zawsze podaję link w tekście ogłoszenia :) Tylko gumtree nie zezwala na dodawanie linków. Zdjęcia Topisia SUPER! Cudny psiak :)
-
i jak te uszy Stefanka??
-
Były jakieś telefony w jego sprawie?
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Kociabanda2 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
mogę tylko podnieść... a Mancie życzę wszystkiego dobrego w nowym domku :) -
[quote name='paulinken']Ja rozumiem, tylko chciałam się zabrać za ogłoszenia i nie jestem pewna jak to ma wyglądać... nie można psu zaszkodzić przecież, bo w beznadziejnej sytuacji nie jest...[/QUOTE] Przepraszam. Nie było mnie kilka dni na dogo. Niestety nie mam innego pomysłu na zorganizowanie tej adopcji, ale zobaczymy skąd ewentualnie zgłosi się domek i może wtedy uda się znaleźć kogoś doświadczonego z dogo, kto zrobi wizytę przedadopcyjną.
-
[SIZE=3][B]Właśnie odebrałam maila od Renaty:[/B] [I]Czesc:-)[/I][/SIZE] [SIZE=3] [I]bajka w piatek pojechala do wlasnego domu, malgosia przemaglowala opiekunow i podpisala z nimi umowe podobno bardzo sympatyczni[/I][/SIZE] [SIZE=3] [I]Jesli chcesz wiedziec o nich wiecj zadzwon do malgosi[/I][/SIZE] [SIZE=3] [I]ppozdrawiam[/I][/SIZE] [SIZE=3] [I]renata [/I] Zadzwonię dziś do Małgosi, ale dopiero wieczorem. Mam nadzieję, że Bajeczka jest zadowolona i że jej nowa rodzinka to mądrzy i odpowiedzialni ludzie.[/SIZE]
-
Kontakt jest do syna właścicieli Kubusia. Przekazałam wszystkie informacje na temat tego jak powinna wyglądać adopcja, listę pytań jakie należy zadać kandydatom przed podjęciem decyzji o powierzeniu im Kubusia, wzory umów adopcyjnych. Mam nadzieję, że sobie poradzą. Wizytę przedadopcyjną faktycznie nie zaszkodziłoby, gdyby zrobił ktoś bardziej doświadczony, ale póki co nikt nie dzwoni z ogłoszeń :( No nie wiem jak inaczej to poorganizować. Kontaktu na siebie nie podam w ogłoszeniach, bo ja przecież Kubusia nawet nie widziałam :( Trudno mi byłoby, więc odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania, opowiedzieć cokolwiek o nim... :(
-
Co u Jumbo słychać??