Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. dotarły już wszystkie wpłaty z bazarku PEŁNA MICHA dla Jumbo. Razem 55zł.
  2. Madga, rozbudowałam tą ostatnią Twoją wersję ogłoszenia Kąska (poniżej). To na razie tak wstępnie, bo jeszcze staram się to dopracować. Bardzo proszę wszystkich, którzy znają Kąska: PRZECZYTAJCIE i zgłaszajcie uwagi jeśli, gdzieś mijam się z prawdą, albo jeśli można coś jeszcze dodać na jego temat / ulepszyć / wstawić przecinki ? :P No cokolwiek :) Czekam na wszelkie uwagi i spostrzeżenia, bo tekst ogłoszenia Kąska musi być doskonały :) Dostojny Kąsek czeka ma miłość i ciepły kąt. Trafił do przytuliska z wypadku, ale zanim został potrącony błąkał się już jakiś czas w okolicach Warszawy. Był bardzo smutny, wycofany, nieufny... przerażony :( Leżał w przytuliskowej klatce bez ruchu - obojętny, nieobecny... Nie chciał pomocy. Nie chciał już nic... dlatego zapadła decyzja o uśpieniu Kąska. Jednak wolontariusze podjęli walkę o niego i nie pomylili się :) Bardzo trudno było Kąskowi zaufać ludziom, ale przełamał się nadspodziewanie szybko! :) Kąsek to piękny pies w typie owczarka niemieckiego. Zdjęcia nie są w stanie oddać całej jego urody. Dostojny, wesoły i oddany każdemu, kto okaże mu serce. Bardzo chciałby ulokować swoje uczucia na stałe, jednak wciąż pozostaje bezdomny… Kąsek uwielbia ludzi, choć początkowo jest trochę nieśmiały. Szczególnie kocha dzieci! :) Dogaduje się także z innymi psami :) Kąsek jest psem czystym - załatwia swoje potrzeby poza kojcem/domem. Jest grzeczny, nie sprawia problemów. Potrzebuje tylko miłości, spacerów i zainteresowania :) Ten psiak bardzo lubi pracę z człowiekiem (naukę komend), lubi też ruch, ale bez przesady. Jest to spokojny stateczny psiak. W upalne dni uwielbia być polewany wodą z ogrodowego węża :D Kąsek ma około 7-8 lat. Jest w bardzo dobrej kondycji (wyniki krwi dobre), ale wiadomo, że młodszy już nie będzie. Nie nadaje się do mieszkania w budzie na zewnątrz. Potrzebuje domowego ciepła. Jego stawy nie wymagają jeszcze leków, ale tył lekko nie nadąża już za przodem... Kąsek widzi dobrze, jednak praktycznie nic już nie słyszy. Nie przeszkadza mu to w kontaktach z człowiekiem :) Doskonale sobie radzi. Jeśli myślisz o adopcji pieska i spodobał Ci się Kąsek, nie musisz podejmować decyzji od razu. Zachęcamy do poznania Kąska osobiście! Wystarczy umówić się z nami :) Kąsek znajduje się obecnie Radomiu (oferujemy pomoc w transporcie). Jest zaszczepiony, wykastrowany i w pełni gotowy do adopcji :) Kontakt: 790 102 273 790 102 272 [email protected] Warunkiem wydania psa jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. AUKCJA MA NA CELU ZNALEZIENIE DOMU DLA PSA. WYLICYTOWANIE NIE OZNACZA WYGRANEJ. ZANIM ZALICYTUJESZ ZADZWOŃ! ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO WYBORU ODPOWIEDNIEGO OPIEKUNA ORAZ ZAKOŃCZENIE AUKCJI PRZED CZASEM.
  3. Przypomnijcie mi proszę w w jakiej miejscowości przebywa obecnie Kąsek, bo się już pogubiłam przez te zmiany adresu :P Mamy gdzieś filmik z Kąskiem, który nadałby się do jego ogłoszenia??
  4. Super :) DZIĘKI! To ja w takim razie jutro jak będę w pracy to mu zrobię :) Zaraz podeślę nr konta na pw :) Mru, jak masz jakieś wytyczne odnośnie tego allegra to pisz!
  5. zależy ile zdjęć itp, ale tak około 18-20zł na 14 dni. Skutki jednak przynosi, bo jak zrobiłam takie zwykłe allergo Dybukowi to przez 2 tygodnie miał coś około 40 wejść, a teraz jak ma z wyróżnieniem, podświetleniem itp. to już po 3 dniach ma 70 wejść. Czy ktoś się w nim zakocha to zobaczymy, no ale oglądalność znacznie większa to i szanse rosną :)
  6. cudny jest :loveu: Bardzo mi się podoba rudzielec :)
  7. ślicznota :loveu: Czy ktoś mógłby mu zasponsorować allegro z wyróżnieniem? Takie allegra mają dużo wejść. Może ktoś go wypatrzy? Ja w tym miesiącu zasponsorowałam Dybukowi i nie stać mnie już na następne :( A Kasek ma teraz dużo ładnych zdjęć... i Mru napisała mu nowy tekst...
  8. mocne są zabawki firmy KONG: [URL]http://allegro.pl/listing.php/search?string=KONG&category=90069&description=1[/URL] To spory wydatek, ale się opłaca. Bardzo fajne są piłeczki na smakołyki. Psiak ma dodatkową zabawę, bo musi turlać taką piłeczkę, by wypadały z niej smaczki. No i są nie do zdarcia. Fąfel ma taką: [URL]http://allegro.pl/kong-staff-a-ball-l-smakolyki-zeby-psa-15-30-kg-i1470290893.html[/URL] tylko chyba w rozmiarze M.
  9. Oooooo! Rurek!! :) Fajny psiak :loveu:
  10. [CENTER][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także [SIZE=5]coś dla TZ-ta[/SIZE]! [B]Na zimę[/B], na wiosnę oraz na lato [/SIZE] [SIZE=4]:smile: Spory wybór przydatnych teraz [SIZE=5]szalików[/SIZE] oraz [SIZE=5][B]ciepłe kozaki i płaszcz[/B]![/SIZE] :-D [SIZE=2] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00[/url]![/SIZE] [/SIZE][/CENTER]
  11. Jumbo potrzebuje kaski na karmę i sterylizację (200zł)... :(
  12. [quote name='Ninti'][b]trzymamy!!!!!!!!![/b][/QUOTE] :D Nooo i tak trzymać! ;) :D (34 wejścia)
  13. [quote name='Ninti']trzymamy!!![/QUOTE] ale mocniej!!! ;) :D (na razie 17 wejść)
  14. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  15. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  16. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  17. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  18. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  19. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  20. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url][URL="http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta%21%21-do-06.03.2011-g.22.00%21?p=16379285#post16379285"][/URL]
  21. ma dom i nie ma kto suni i kotki przewieść ani przetymczasować... :( Czekam jeszcze na odpowiedź vivy, ale oni też zarobieni po łokcie :( Paradoksalnie pieniądze to w tym wypadku najmniejszy problem (przynajmniej część można wyciągnąć z gminy). Sęk w tym, że nie ma kto fizycznie się tym zająć... :(
  22. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  23. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
×
×
  • Create New...