Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  2. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  3. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  4. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]
  5. [SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url][URL="http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta%21%21-do-06.03.2011-g.22.00%21?p=16379285#post16379285"][/URL]
  6. [CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE] Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta%21%21-do-06.03.2011-g.22.00%21?p=16379285#post16379285"][/URL]
  7. allegro Dybuka: [URL]http://allegro.pl/wesoly-dybuk-ast-lagodny-uroczy-samotny-i1481040377.html[/URL] z wyróżnieniem i podświetleniem :) TRZYMAJCIE KCIUKI!!
  8. czy ktoś wystawiał Dybukowi ostatnio allegro? Wyjątkowo raz mogę sobie pozwolić na wystawienie mu takiego z wyrożnieniem. No chyba, że już ma?????
  9. [quote name='megii1']Chyba nie:([/QUOTE] To koniecznie trzeba im zrobić fb. Ja niestety słabo się tam orientuję :( Ciotki kto może zrobić parce fb??
  10. Awit nie zapomnij zdjęć Dropeczkowi w DS zrobić :) Bardzo jestem ciekawa jak się ma pycholek
  11. wydobył, ale niestety było już za późno dla Piątka :(
  12. myślę, że tylko 33 bo to zwykłe allegro (bez wyróżnień) :( Jumbo ma tyle samo, a jest owczarkowaty. Za to znajomi zapłacili za allegro Kubusia (z wyróżnieniem i czymś tam) i staruszek Kubuś ma jakoś ponad 240 wejść... a tak ogólnie to chyba Ninti ma rację, że Dybuk miałby większe szanse na dom z DT. Tak coś mi się wydaje.
  13. allegro mu się kończy [url]http://allegro.pl/wesoly-dybuk-w-typie-amstaffa-i1455303073.html[/url] , a wejść tylko 33 :(
  14. no ładnie :D :D To rozrabiaka! :D Cieszę się, że z uszkiem już lepiej. Długo to uszko biednemu Stefankowi dokucza :(
  15. podniosę...
  16. filmiki super :) A jaka dobra jakość ;) :D
  17. Niestety jak pytałam w piątek to, żadnych nowych telefonów o Kubusia nie było... :( a wejść na allegro Kubuś ma w tej chwili już 230. Ściskajcie Cioteczki kciuki! Może wtedy ktoś sensowny zadzwoni? ;)
  18. Kubuś ma na allegro 140 wyświetleń i 1 obserwatora. Mam nadzieję, że były jeszcze jakieś telefony.
  19. popłakałam się ze śmiechu czytając Was :D :D :D :D :D Tego mi dziś było trzeba, bo jestem bliska załamania :( Wszystko z tymi zwierzakami na dogo mi się w ostatnim tygodniu jakoś wali i nie mam pomysłu co dalej :(
  20. Aktualna sytuacja jest taka: być może udałoby nam się z Elą wyciągnąć z gminy pieniądze na sterylizację suczki (maksymalnie 400zł) i kotki (do 250zł). Potrzeba jednak kogoś, kto je przetymczasuje te kilka dni po zabiegu, bo nie bardzo sobie wyobrażam, by mogły tego samego dnia wrócić do faceta... albo jakaś tania klinika, która je przetrzyma u siebie te kilka dni. No i potrzebny transport. Ani ja ani Ela nie prowadzimy samochodu. Jest jeszcze opcja wysterylizowania ich w położonej blisko faceta klinice, ale tam też trzeba podjechać i wrócić tyle, ze byłoby blisko. Niestety tam nie ma opcji przetrzymania zwierzaków po zabiegu, więc trzeba by oddać je tego samego dnia facetowi... Podsumowując potrzeba: - pieniądze na sterylki - (jest szansa załatwienia tego w gminie po złożeniu wniosków - kotka do 250zł, duża suka do 400zł, a to średnia/mała więc nie wiem ile dadzą) - przekonać faceta, by pozwolił zrobić sterylki aborcyje - transport do lecznicy - brak - lecznica z przetrzymaniem lub tymczas - brak - transport do faceta - brak Niedługo trzeba będzie też ciachnąć szczeniorkę i nie wiadomo kogo jeszcze (nie znamy aktualnego stanu zakocenia u Pana). Tan Pan wymaga stałego nadzoru. Ja jedyne co mogę zaoferować to to, że w każdej chwili mogę złożyć wniosek w gminie o pieniądze na sterylkę (pieniądze kończą się zazwyczaj w okolicach maja). I tylko tyle. Ela jeśli ktoś z nią tam podjedzie może dodatkowo (oprócz złożenia wniosku w gminie) spróbować pogadać z facetem (przynajmniej dopóki się jeszcze nie przeprowadziła). Ogólnie jeśli nie znajdziemy fundacji, która się zajmie tym człowiekiem i jego zwierzakami to u tego Pana jeszcze nie raz przyjdą na świat małe kotki/pieski/króliki i wiadomo co się z nimi dalej stanie...
  21. Trzymam KCIUKI!! :kciuki: :kciuki:
  22. dbają o Wasze zdrowie te psiaki :) Tyle czasu na świeżym powietrzu w tą piękną pogodę :painting: brrr....
  23. [quote name='Neris']Ja Kubusia nie opuszczam, tylko dogomania mi ciągle mówi że ma błąd bazy danych i nie wpuszcza mnie do środka... Muszę Cię tylko zmartwić - nie mam drukarki, więc musiałabym dostać ten plakacik wydrukowany :( Jutro jadę do Mastifa, zapytam czy mogą to u siebie wydrukować, jeśli nie - dam Ci znać. Chętnie też pójdę do lecznicy gdzie jako adopcjejamnikow.org leczymy swoje psy, powinni się zgodzić :), no ale to nestety w przyszłym tygodniu dopiero.[/QUOTE] Dzięki Neris!!! Wywieszaj, gdzie się da i kiedy się da :) Jakby co to ja wydrukować mogę (cichaczem w pracy), ale nie wiem jak Ci podać?
×
×
  • Create New...