-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przypominam że nadal walczymy o Dropsika:(
-
co ty gadasz jakie 10:p zdejmowali mu ostatnio kamień z zębów i ma może z 5-6lat :p:p tylko skubany waży jak dwa jamniki :) mógłby oddac coś Jagódce:) dziś byłyśmy u pana weta :p przeraził się jak ją zobaczył :( waży 4,5kg :crazyeye::placz::placz: koło serducha ma wode i powinna brać furosemid (tak jak moja sunia starszuka):( guzów ma faktycznie mnustwo i przepisał lek aby powstrzymać przyrost do czasu operacji, jeśli takowa będzie możlwia. Pobraliśmy jej krew, ale ciśnienie ma bardzo niskie i krew praktycznie lecieć nie chciała:( zaledwie 5 kropelek udało się wycisnąć :( dostała karmę Royala od pana doktora:) i ma to jeść cały czas ile wlezie aby przytyła i zobaczymy czy będzie nabierać masy. Musi się wzmocnić bo inaczej operacja będzie niemożliwa. Posmakowała jej karma a to dobry znak. Ma osobny boksik, aby nikt jej karmy nie podjadał, bo za droga aby się dzielić :eviltong: Prawdopodobnie przechodziła tez jakąs chorobę skóry nóżańca lub coś podbnego, bo przy palcach ma wyliniałe, przy oczach i nosie, uszy też brzydkie. Chyba głucha jest wogóle bo nie reaguje jak się wchodzi do boksu. Jutro powinny być wyniki to sie dowiemy jak jej narządy funkcjonują :( ale energię dziewczyna ma:) przedreptała całą lecznicę w zdłuż i szerz chyba z kilka razy :) fajna sunia, w aucie grzeczniutka, podziwia widoki:) na spacerku troche się potyka o swoje łapki czasami i zaryje śnupka w piasek ale widać że nie przejmuje się tym i śmiało maszeruje dalej :)
-
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
piechcia15 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:* -
też o tym słyszałam, dzwoniła do mnie wczoraj babeczka która się chyba tym zajmowała i ostrzegała aby nie wydawać astów bez kastracji i sprawdzać domy bo oni właśnie brali psy ze schronisk :( nie wiem czy dobrze usłyszałam ale chyba na terenie było 50 psów czy cos takiego, część martwych już w rozkładzie wiele szczeniąt poprzywiązywanych jako worki treningowe i no asty jeszcze żywe przy drzewach na łańcuchach :( a ludzie nawet z sąsiedniego gospodarstwa twierdzą z enic nigdy o tym nie słyszeli, szczekania psów tez nie było słychać :( a za ich ścianą psy umierały w cierpieniach :( za coś takiego powinna być komora gazowa !! czy okazji: [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
-
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
-
Pitt bull, 8 miesięczny, doradźcie mi!
piechcia15 replied to Amba2's topic in American Staffordshire Terrier
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:* -
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
-
Jesteś właścicielem agresywnego psa i szukasz pomocy ?
piechcia15 replied to Roxana & Western's topic in Agresja
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:* -
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
-
Behawior-psi etogram dla początkujących psiarzy i nie tylko
piechcia15 replied to chicken's topic in Behawior
[B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:* -
a ja się nie poddam :p jeszcze z raz chociaż spotkam się z tym "moim" treserem niech oceni jego zachowanie i jeszcze dostałam namiary na Fundację Mrunio i oni podobno współptacują z jakimś astowym treserem, ale on jest z drugiego końca Polski i obiecała że postara się znaleśc jakiegoś w naszym rejonie, a ma wszędzie swoje znajomości :) jakoś nie mogę się pogodzić z myślą uśpienia tak pięknego psa :(
-
nikt by nie póścił psa tylko z treserem sama na sam, a to stwierdzenie że "bez mojego udziału" było moje bo ja się go boję i do Dropsa się nie dotknę!! już raz miałam z nim odczynienia i podziękuję. Druga pracownica robiła dwa podejścia i trzeciego już nie zrobi :mad: brak chętnych. martens jak wyobrażasz sobie wyprowadzenie psa na spacer gdy on po otworzeniu bosku rzuca się na człowieka??może nie jest to chęć mordowania, ale każdy się go boi. smycz i kaganiec zjada z prędkością światła?? ja kiedyś właśnie chciałam dac mu szanse, wzięłam smycz 8m i chciałam iśc pobiegać z nim,po czym doszłam do bramy a on kaganiec miał już w pysku :-o a w treserach jakoś przebierać nie mogłam bo jak widzisz nikt nawet nie pomaga, więc to było jedyne źródło które sama odkopałam. aha i nikt nie zamierza urzywać siły wobec psa na litośc boską, gdzie to wyczytałyście! siły t trzeba tylko użyć aby utrzymać sie na nogach, szarpiąc się z nim.