Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. moja kaja też ma ten płyn, a objawia się to notorycznym kaszlem, ale ona nie kaszle a to bardzo dziwne, bo powiedział ze powinna. Mojej suni ten lek bardzo pomaga tyle że jest dożywotni :( [B][SIZE=7][COLOR=Red]4,5kg masy ciała[/COLOR][/SIZE][/B]:crazyeye:
  2. a gdzie ma być wątek? u jamora już pytałam kilka razy i zero odpowiedzi, albo zbywali mnie szybkim "brak miejsc" i zero nadzieji :( zapytam ponownie. dzięki za deklaracje
  3. damy mu crazy Mary :) lub inna koleżankę :)
  4. dałam już:( doddy mi napisała że ma jakiegoś tresera za 750zł :( :placz::placz:
  5. nie będzie dożywotnie, skąd ten pomysł?tyle ile potrwa tresura, a od razu jak się znajdzie dla niego lokum zaczniemy szukać domu. przecież to piękny pies to powinien pójść do adopcji raz dwa
  6. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przypominam że nadal walczymy o Dropsika:(
  7. co ty gadasz jakie 10:p zdejmowali mu ostatnio kamień z zębów i ma może z 5-6lat :p:p tylko skubany waży jak dwa jamniki :) mógłby oddac coś Jagódce:) dziś byłyśmy u pana weta :p przeraził się jak ją zobaczył :( waży 4,5kg :crazyeye::placz::placz: koło serducha ma wode i powinna brać furosemid (tak jak moja sunia starszuka):( guzów ma faktycznie mnustwo i przepisał lek aby powstrzymać przyrost do czasu operacji, jeśli takowa będzie możlwia. Pobraliśmy jej krew, ale ciśnienie ma bardzo niskie i krew praktycznie lecieć nie chciała:( zaledwie 5 kropelek udało się wycisnąć :( dostała karmę Royala od pana doktora:) i ma to jeść cały czas ile wlezie aby przytyła i zobaczymy czy będzie nabierać masy. Musi się wzmocnić bo inaczej operacja będzie niemożliwa. Posmakowała jej karma a to dobry znak. Ma osobny boksik, aby nikt jej karmy nie podjadał, bo za droga aby się dzielić :eviltong: Prawdopodobnie przechodziła tez jakąs chorobę skóry nóżańca lub coś podbnego, bo przy palcach ma wyliniałe, przy oczach i nosie, uszy też brzydkie. Chyba głucha jest wogóle bo nie reaguje jak się wchodzi do boksu. Jutro powinny być wyniki to sie dowiemy jak jej narządy funkcjonują :( ale energię dziewczyna ma:) przedreptała całą lecznicę w zdłuż i szerz chyba z kilka razy :) fajna sunia, w aucie grzeczniutka, podziwia widoki:) na spacerku troche się potyka o swoje łapki czasami i zaryje śnupka w piasek ale widać że nie przejmuje się tym i śmiało maszeruje dalej :)
  8. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  9. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  10. też o tym słyszałam, dzwoniła do mnie wczoraj babeczka która się chyba tym zajmowała i ostrzegała aby nie wydawać astów bez kastracji i sprawdzać domy bo oni właśnie brali psy ze schronisk :( nie wiem czy dobrze usłyszałam ale chyba na terenie było 50 psów czy cos takiego, część martwych już w rozkładzie wiele szczeniąt poprzywiązywanych jako worki treningowe i no asty jeszcze żywe przy drzewach na łańcuchach :( a ludzie nawet z sąsiedniego gospodarstwa twierdzą z enic nigdy o tym nie słyszeli, szczekania psów tez nie było słychać :( a za ich ścianą psy umierały w cierpieniach :( za coś takiego powinna być komora gazowa !! czy okazji: [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  11. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  12. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  13. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  14. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  15. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  16. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Błagam o ratunek dla tego amstaffa, tylko treser jest w stanie uratować go od śmierci!![/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=3]może ty znasz jakiegoś? [/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f40/hotel-uratuje-mu-zycie-potrzebne-fundusze-dla-amstafa-dropsa-pomocy-144126/index7.html przepraszam za offa:*
  17. no to słuchajcie w takim razie [B][SIZE=5][COLOR=Red]ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTELIK RATUJĄCY ŻYCIE DROPSA!![/COLOR][/SIZE][/B] Ja jeszcze raz porozsyłam wątek do ludzi, jak macie astowych znajomych to też porozsyłajcie i trzeba zacząć szukać, działać!!
  18. Moria jedzie do Niemiec terez w październiku :) dziś poszedł do adopcji beżowy Puszek :D
  19. nie, jakas spod Warszawy lub z Warszawy nie zrozumiałam dokładnie. Mam jej nr i nazwisko ale nie chce tu podawać. Ona śledzi ten watek na dogo i ma też jakiegoś jamnika z dogo
  20. nie no wystarczy rachunek, tylko, byleby było potwierdzenie za zabiegi. Ona zapłaci za wszystkie szczepienia, zabiegi i leczenie, tylko chce mieć pewność że te pieniądze tam dotrą.
  21. a ja się nie poddam :p jeszcze z raz chociaż spotkam się z tym "moim" treserem niech oceni jego zachowanie i jeszcze dostałam namiary na Fundację Mrunio i oni podobno współptacują z jakimś astowym treserem, ale on jest z drugiego końca Polski i obiecała że postara się znaleśc jakiegoś w naszym rejonie, a ma wszędzie swoje znajomości :) jakoś nie mogę się pogodzić z myślą uśpienia tak pięknego psa :(
  22. no wiem, ale ona tak stwierdziła, to możemy zrobić tak że jutro powyprowadzamy psiaki na spacery, a w niedzielę będziemy oprowadzać wycieczki :) a wogóle ktoś genialny napisał w gazecie że w ramach dnia zwierząt odbędzie się w schronisku pokaz rasowych psów i kotów :eviltong::eviltong: kupa śmiechu
  23. czy to pytanie czy aluzja z której wynika że to ty :razz::cool3::cool3:
  24. nikt by nie póścił psa tylko z treserem sama na sam, a to stwierdzenie że "bez mojego udziału" było moje bo ja się go boję i do Dropsa się nie dotknę!! już raz miałam z nim odczynienia i podziękuję. Druga pracownica robiła dwa podejścia i trzeciego już nie zrobi :mad: brak chętnych. martens jak wyobrażasz sobie wyprowadzenie psa na spacer gdy on po otworzeniu bosku rzuca się na człowieka??może nie jest to chęć mordowania, ale każdy się go boi. smycz i kaganiec zjada z prędkością światła?? ja kiedyś właśnie chciałam dac mu szanse, wzięłam smycz 8m i chciałam iśc pobiegać z nim,po czym doszłam do bramy a on kaganiec miał już w pysku :-o a w treserach jakoś przebierać nie mogłam bo jak widzisz nikt nawet nie pomaga, więc to było jedyne źródło które sama odkopałam. aha i nikt nie zamierza urzywać siły wobec psa na litośc boską, gdzie to wyczytałyście! siły t trzeba tylko użyć aby utrzymać sie na nogach, szarpiąc się z nim.
×
×
  • Create New...