-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
dziewczyny pilnie potrzebny DT który starannie go wychowa i pozbawi wszelkich lęków :( !! Loluś troszkę płakał w nowym miejscu, ale był grzeczny. Zrobił siku na trawie i dostał za to mega pochwały :) dwa razy już mu się udało :D a kupkę zrobił...do kuwety kotów !! niestety zanim została zauważona to ją zjadł :( czy myślicie że należałoby mu dać ten żwacz do jedzenia ?? faktycznie wchodzi w najciaśniejsze katy, wszędzie gdzie tylko może się wcisnąc, byleby go widać nie było. On ma chyba taki... lęk przestrzeni. Nie ogarnia tak wielkiego świata. Na "spacerze" wchodził mi pod auta i w każdą szczelinę :razz: przydałby się ktoś kto roszyfrowałby jego zachowania. Może napiszę do psiego psychologa :p [SIZE=4][COLOR=Red]dziś jest już wtorek a do pt rano trzeba go zabrać !!!!!!! dziewczyny ratunkuuuuu[/COLOR][/SIZE]
-
spoko przyjdzie, pogadam zobaczymy :) słuchajcie nie wierzę własnym oczom, ale sprawdzałam właśnie karty adopcyjne i w śr czyli teoretycznie kiedy ja byłam w schronie, Felek poszedł do adopcji!! nie wiem jak to się stało że ja nic o tym nie wiem ale grunt że znalazł domek, czyż to nie wspaniałe :) pies który już od tak dawna był w schronie :( [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/1857d.JPG.jpg[/IMG]
-
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki czy któraś pomoże finansowo przy sterylizacji siostry Fredzia? Bo jest już wystarczająco duża i czeka ją zabieg ale z funduszami ciężko, bo Fredzio je naruszył. 3 kołnierze zmarnował po kastracji bo ciągle zdejmował i gubił, ciągle jajka rozlizywał i musiał leki dostawać! Fredka czyli jego siostra wpadła pod auto:( na szczęście nie groźnie i skończyło się tylko siniakach i powierzchownych ranach:-( dziewczyny zbudowały im kojec aby nie uciekały z działki. To Fredek rozgryza siatkę raniąc się w pyszczku :( kawał urwisa z niego. Musiały dach kojca dobudować bo każde ogrodzenie jest w stanie przeskoczyć! ehh ten Fredek pomóżcie cioteczki kochane!! -
Loluś wrócił do nas :placz::placz::placz: biedak wystraszony jak nie wiem co. Nie wie co się dzieje i gdzie jego domek :( Pani zaprosiła nas bo potrzebowała porady, a postawiła nas przewd faktem dokonanym, że psa niechce juz i tyle. Bo ona nie ma do niego cierpliwości. Bo przez 3 tyg. nie zdołał nauczyć się załatwiać na dworze! podobno ledwo co przychodzi z dworu, robi siku. Ale nie dziwie się bo jak zobaczyłam go sama na ulicy, to jest kłębek nerwów. Jego przeraża ulica i wszystko co na niej jest. Był zbyt przerażony aby się tam rozliźnic i załatwić. :placz: czy tak trudno było się tego domyśleć. No i inny dośc poważny problem...pies zjada swoje odchody:( pani też nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Mówi że próbowała już wszystkiego, ale konkretnie wymienic nie umiała. Długo by opowiadać. Loluś urusł, ma długie chudziutkie łapki. Nie zdążyłam zrobić nawet fotek. Będę miała tylko takie na szybko w samochodzie cykane, ale nie swoim aparatem, więc musze czekać. Lolka przygarnęła jak zwykle niezawodna pani S (anonimowa). Może być u niej do pt bo wyjeżdża, więc [SIZE=4][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNY DT/DS!!!!!![/COLOR][/SIZE]
-
dziś ich braciszek poszedł z DT do DS :) najpierw był u weta, dostał zastrzyki i antybiotyk bo miał biegunki i wydzielinę z nosa i oczu :( ponowna wizyta we wt. Miejmy nadzieję że wszystko przejdzie jak ręką odjął. Jego nowym właścicielem będzie pani technik weterynarii :)czyli ręce dobre:) zamieszkał w łodzi
-
samba niestety narazie jest na przegranej pozycji i jej los jest niepewny:( jest agresywna i na spacerze strasznie wariuje i gryzie wszystko, łącznie z człowiekiem. ostatnio przezyłam dramat na spacerze z nią, a chciałam dac jej szansę:( musze skontaktować się z treserem, mam kontakt na jednego z Pabianic. Może coś pomoże:( bo jak nie....:placz:
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/URL] zbieram kasę na jego leki!! -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
piechcia15 replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/url] zbieram kasę na jego leki!!