Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. nie no rewelacja!! oczy i serce się cieszą :)
  2. dziewczyny pilnie potrzebny DT który starannie go wychowa i pozbawi wszelkich lęków :( !! Loluś troszkę płakał w nowym miejscu, ale był grzeczny. Zrobił siku na trawie i dostał za to mega pochwały :) dwa razy już mu się udało :D a kupkę zrobił...do kuwety kotów !! niestety zanim została zauważona to ją zjadł :( czy myślicie że należałoby mu dać ten żwacz do jedzenia ?? faktycznie wchodzi w najciaśniejsze katy, wszędzie gdzie tylko może się wcisnąc, byleby go widać nie było. On ma chyba taki... lęk przestrzeni. Nie ogarnia tak wielkiego świata. Na "spacerze" wchodził mi pod auta i w każdą szczelinę :razz: przydałby się ktoś kto roszyfrowałby jego zachowania. Może napiszę do psiego psychologa :p [SIZE=4][COLOR=Red]dziś jest już wtorek a do pt rano trzeba go zabrać !!!!!!! dziewczyny ratunkuuuuu[/COLOR][/SIZE]
  3. spoko przyjdzie, pogadam zobaczymy :) słuchajcie nie wierzę własnym oczom, ale sprawdzałam właśnie karty adopcyjne i w śr czyli teoretycznie kiedy ja byłam w schronie, Felek poszedł do adopcji!! nie wiem jak to się stało że ja nic o tym nie wiem ale grunt że znalazł domek, czyż to nie wspaniałe :) pies który już od tak dawna był w schronie :( [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/1857d.JPG.jpg[/IMG]
  4. dziękuję ci kochana, ja tez zbieram z bazarku kase na Misiaka, każdy grosz potrzebny :( strasznie się martwię o niego :( zobaczymy na dniach czy powróci do "formy" czy nie :(
  5. oczywiście Kasiula, serce pęka ale tymczasowicz musi iśc dalej ...oby :p mam nadzieję że maskocia podbije nie tylko nasze serca i domek znajdzie sie superaśny :loveu:
  6. kochane cioteczki czy któraś pomoże finansowo przy sterylizacji siostry Fredzia? Bo jest już wystarczająco duża i czeka ją zabieg ale z funduszami ciężko, bo Fredzio je naruszył. 3 kołnierze zmarnował po kastracji bo ciągle zdejmował i gubił, ciągle jajka rozlizywał i musiał leki dostawać! Fredka czyli jego siostra wpadła pod auto:( na szczęście nie groźnie i skończyło się tylko siniakach i powierzchownych ranach:-( dziewczyny zbudowały im kojec aby nie uciekały z działki. To Fredek rozgryza siatkę raniąc się w pyszczku :( kawał urwisa z niego. Musiały dach kojca dobudować bo każde ogrodzenie jest w stanie przeskoczyć! ehh ten Fredek pomóżcie cioteczki kochane!!
  7. Misio nadal w kiepskiej kondycji :( bez sił, nie ma apetytu od 2 dni, nic nie je :(
  8. nie ma ogłoszeń bo fotki by sie porządne przydały. Takie z bliska.:p
  9. Żwacz to witaminy dla psów, odbudowujące florę bakteryjną jelit
  10. Loluś wrócił do nas :placz::placz::placz: biedak wystraszony jak nie wiem co. Nie wie co się dzieje i gdzie jego domek :( Pani zaprosiła nas bo potrzebowała porady, a postawiła nas przewd faktem dokonanym, że psa niechce juz i tyle. Bo ona nie ma do niego cierpliwości. Bo przez 3 tyg. nie zdołał nauczyć się załatwiać na dworze! podobno ledwo co przychodzi z dworu, robi siku. Ale nie dziwie się bo jak zobaczyłam go sama na ulicy, to jest kłębek nerwów. Jego przeraża ulica i wszystko co na niej jest. Był zbyt przerażony aby się tam rozliźnic i załatwić. :placz: czy tak trudno było się tego domyśleć. No i inny dośc poważny problem...pies zjada swoje odchody:( pani też nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Mówi że próbowała już wszystkiego, ale konkretnie wymienic nie umiała. Długo by opowiadać. Loluś urusł, ma długie chudziutkie łapki. Nie zdążyłam zrobić nawet fotek. Będę miała tylko takie na szybko w samochodzie cykane, ale nie swoim aparatem, więc musze czekać. Lolka przygarnęła jak zwykle niezawodna pani S (anonimowa). Może być u niej do pt bo wyjeżdża, więc [SIZE=4][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNY DT/DS!!!!!![/COLOR][/SIZE]
  11. mała, taka jamnikowata. spokojnie ja porozmawiam z tą panią. Obejrzymy wszystkie psiaki i napewno coś wybierze. :p
  12. dziś ich braciszek poszedł z DT do DS :) najpierw był u weta, dostał zastrzyki i antybiotyk bo miał biegunki i wydzielinę z nosa i oczu :( ponowna wizyta we wt. Miejmy nadzieję że wszystko przejdzie jak ręką odjął. Jego nowym właścicielem będzie pani technik weterynarii :)czyli ręce dobre:) zamieszkał w łodzi
  13. dziś dostałam wiadomość że Misiu jest w słabszej formie :( opadł z sił :( miejmy nadzieję że odzyska je szybko. Ale obawiam się ze taka długa droga to chyba dla niego za dużo :( zobaczymy, co się wyjaśni w tym tygodniu...
  14. kontrasty sie przyciągają :D cudeńka nasze :D
  15. nie no może nie skreslajmy jej aż tak, jak do tej pory i tak był tylko jeden telefon:( ale zostawmy allegro, może coś wymyślimy w jej sprawie:-(
  16. samba niestety narazie jest na przegranej pozycji i jej los jest niepewny:( jest agresywna i na spacerze strasznie wariuje i gryzie wszystko, łącznie z człowiekiem. ostatnio przezyłam dramat na spacerze z nią, a chciałam dac jej szansę:( musze skontaktować się z treserem, mam kontakt na jednego z Pabianic. Może coś pomoże:( bo jak nie....:placz:
  17. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823 zbieram kasę na jego leki!!
  18. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823 zbieram kasę na jego leki!!
  19. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/URL] zbieram kasę na jego leki!!
  20. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/url] zbieram kasę na jego leki!!
  21. przepraszam za offa zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/url] zbieram kasę na jego leki!!
  22. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/url] zbieram kasę na jego leki!!
  23. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/url] zbieram kasę na jego leki!!
  24. zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823[/url] zbieram kasę na jego leki!!
×
×
  • Create New...