-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a oto Klif z dzisiejszego spaceru :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6971/1010619.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/443/1010609.jpg[/IMG] -
Haker [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/522/1010637.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1893/1010635.jpg[/IMG] a tu na forum MIAU sa nasze schroniskowe kotki - podrzutki :( [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=97966&start=90]Miau.PL • Zobacz temat - Schronisko w Pabianicach a w nim kocia załoga[/url]
-
Inka [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5044/1010649i.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7070/1010646f.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2341/1010644z.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6988/1010641.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6137/1010640u.jpg[/IMG]
-
Moria... [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3181/1010627y.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9903/1010625.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/715/1010623l.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7302/1010622n.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7425/1010621.jpg[/IMG] trzeba zrobić morii nowe allegro bo ten kto ją ma wogóle jej nie wystawia, albo ja mam coś z oczami.
-
no spoko niech i tak będzie :) przecież ja dla każdego jestem miła i uprzejma :p:oops: wiadomo że nie każdy psiak bedzie miał to szczęście w zyciu spać w ciepłym domku, tylko mi zawsze szkoda takich małych psiaków trzęsących się z zimna gdy sypie śnieg :( a to Gumiś:) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3196/1010656.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9914/1010657.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4471/1010658.jpg[/IMG]
-
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
piechcia15 replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
kurcze śliczny jest ten psiaczek:loveu: a on jest ślepy na oba oczka?? :( to drugie wygląda normalnie, to błękitne to zaćma czy kolor oka ? -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
tzn jest taka nadzieja, ze jeśli oba psy po kastracjach się uspokoją to zostaną razem. Bo we dwójką tworzą mieszankę wybuchową, a poza tym wiadomo że koszt utrzymania psa nie sa małe, a dwóch psów to już wogóle :( -
Jamniki ze schroniska w Pabianicach-wątek ogólny.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
w tygodniu wezmę ją na spacer to obcykam fotkmi, bo dziś czasu nie było. :( ona ma takie straszne guzy na brzusiu:( chyba wszystkie sutki do wycięcia:-( -
no ja właśnie widziałam te placki :( wiesz co jest taki fajowy płyn Hexoderm, kosztuje ok 20zł kupuje się go u weta i kąpie w tym, lub przemywa chore miejsca. Ja moją Kaje wykąpałam całą w tym jak miała uczulenie na pchły i była w ranach. Ja ci mogę przelać te 20zł co mam na koncie maskotki to kupić i ją umyjesz w tym. co ty na to ?:) bo potem będzie operacja i nie będzie można moczyć jej :(
-
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
nic.....:placz::placz: -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
psy są zżyte ze sobą ale tu chodzi też o koszt utrzymania. One nie chcą dwóch psów. -
Jamniki ze schroniska w Pabianicach-wątek ogólny.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
w czw. ludzie przywieźli do nas znalezionego przy drodze jamnika. to co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania... Czarna sunia....mega ale to mega wychudzona, starsza, ok 10lat. i mnustwo guzów na sutkach :( oczy zapłakane, zaropiałe, sierść wyblaknięta,matowa :( teraz tylko śpi i je, powolutku karmimy ja małymi porcjami. Nawet nie reaguje jak się wchodzi :( może przygłucha już jest. Porobie jej jutro fotki :placz::placz::placz::placz: -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ja już nie mam słów... Kumpel to jeden wielki kłębek nerwów. Dziś ludzie oglądali sobie pieski a on myślałam że kraty wygryzie!! ja go normalnie nie poznaje :( to nie ten sam pies. Proszę wymyślcie coś :(:placz::placz: -
Doberman Ramzes - do 3 razy sztuka - zamieszkał w Łodzi!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
chciałam oświadczyć iż tydzień temu Ramzes/Szajbus pojechał do DOMU!!! zamieszkał w Łodzi z inną dobermanką!! na początku był jeden zgrzyt od razu na pierwszym spotkaniu a potem obojętność, a teraz podobno jest miłość!! pani jest samotna więc taki kumpel jej sie przyda:) Podobno bardzo się słucha, po lesie chodzi bez smyczy i przychodzi do nogi na zawołanie! pilnuje się suni, chodzi przy niej jak przyklejony! :loveu::loveu: myślę że można zmienić tytuł :) -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
nikt o Fredka nie pyta ani nic:( chyba wydrukuje jego ogłoszenia i porozwieszam po mieście bo już nie znam innej opcji aby tak piękny ZDROWY pies znalazł dom!!:placz::placz: -
KTÓRAŚ Z WAS KONTAKTOWAŁA SIĘ Z TA WŁAŚCICIELKĄ?? chyba kaja... zadzwoń proszę do niej i zapytaj czy nadal ktos opiekuje się nimi bo ta działka juz tak zarosła że nie widać tam nawet wielkoluda a co dopiero psa:( nawet nie mamy tam jak dojść do nich aby jeść dac :placz::placz: kur...a trzeba to w końcu jakoś załatwić. Odnowić sprawę i dobrnąć do końca. Każdy już zapomniał o nich...:placz::placz:
-
przypominam beznadziejną sytuację Dropsa!! :placz::placz: nikt o nim nie pamięta a juz napewno nie ta pani co obiecywała pomoc w znalezieniu tresera!! a on siedzi tam zamknięty w klatce i nie wychodzi ani pół kroku po za nią :placz::placz: [COLOR=Red][B][SIZE=5]BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]