Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. musze do niego zadzwonić ale ciagle czasu brak, a gdy jest czas to pamięć zawodzi
  2. Magda ale to za dużo psów jest w tych adopcjach org aby samemu je szukać :(
  3. a oto Klif z dzisiejszego spaceru :) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6971/1010619.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/443/1010609.jpg[/IMG]
  4. Haker [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/522/1010637.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1893/1010635.jpg[/IMG] a tu na forum MIAU sa nasze schroniskowe kotki - podrzutki :( [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=97966&start=90]Miau.PL • Zobacz temat - Schronisko w Pabianicach a w nim kocia załoga[/url]
  5. Inka [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5044/1010649i.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7070/1010646f.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2341/1010644z.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6988/1010641.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6137/1010640u.jpg[/IMG]
  6. Moria... [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3181/1010627y.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9903/1010625.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/715/1010623l.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7302/1010622n.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7425/1010621.jpg[/IMG] trzeba zrobić morii nowe allegro bo ten kto ją ma wogóle jej nie wystawia, albo ja mam coś z oczami.
  7. no spoko niech i tak będzie :) przecież ja dla każdego jestem miła i uprzejma :p:oops: wiadomo że nie każdy psiak bedzie miał to szczęście w zyciu spać w ciepłym domku, tylko mi zawsze szkoda takich małych psiaków trzęsących się z zimna gdy sypie śnieg :( a to Gumiś:) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3196/1010656.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9914/1010657.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4471/1010658.jpg[/IMG]
  8. kurcze śliczny jest ten psiaczek:loveu: a on jest ślepy na oba oczka?? :( to drugie wygląda normalnie, to błękitne to zaćma czy kolor oka ?
  9. tzn jest taka nadzieja, ze jeśli oba psy po kastracjach się uspokoją to zostaną razem. Bo we dwójką tworzą mieszankę wybuchową, a poza tym wiadomo że koszt utrzymania psa nie sa małe, a dwóch psów to już wogóle :(
  10. oo psikus :eviltong::eviltong: faktycznie :eviltong::eviltong: głowe bym dała że ty zakładałaś :p:loveu:
  11. w tygodniu wezmę ją na spacer to obcykam fotkmi, bo dziś czasu nie było. :( ona ma takie straszne guzy na brzusiu:( chyba wszystkie sutki do wycięcia:-(
  12. no ja właśnie widziałam te placki :( wiesz co jest taki fajowy płyn Hexoderm, kosztuje ok 20zł kupuje się go u weta i kąpie w tym, lub przemywa chore miejsca. Ja moją Kaje wykąpałam całą w tym jak miała uczulenie na pchły i była w ranach. Ja ci mogę przelać te 20zł co mam na koncie maskotki to kupić i ją umyjesz w tym. co ty na to ?:) bo potem będzie operacja i nie będzie można moczyć jej :(
  13. o kurde to nieźle się narobiło!! hmm co do transporterka...to najlepiej jutro by było odebrać go już bo potrzebny jest. Zadzwonię do ciebie jeśli chciałabym jutro przyjechać:) a jak nie to jakoś się umówimy inaczej :)
  14. co ty gadasz, ładne foty:) ta ruda sunia ma na imię Diana, a ta malutka Inka :) psiaki w tych chustkach wyglądają cudownie!! a Czikita jest fantastyczna. Jakby ktoś porobił opisy dla tych psiaków to wystawiłabym je na allegro. Madzikowa o Ince myślałam mówiąc ci o małej suni przez tel.:)
  15. psy są zżyte ze sobą ale tu chodzi też o koszt utrzymania. One nie chcą dwóch psów.
  16. aa zapomniałam miała ci potwierdzić na wątku:) już idę tam:) zapraszam na bazarek dla Miśka-Topielca z Pabianic http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-ksiazki-pocztowki-ciuchy-buty-za-grosze-dla-miska-topielca-koniec-28-09-a-146983/#post13003823 zbieram kasę na jego leki!!
  17. ihabe daj spokój przecież nie ma za co przepraszać. Ja też dałam ciała jak zawiozłyśmy tamtą ruda sunię do nowego domu, bo miałam długa smycz dla niej wysuwaną i zapomniałam dać, a to podstawa dla niej!! więc nie tylko ty ma sklerozę :eviltong::eviltong:
  18. w czw. ludzie przywieźli do nas znalezionego przy drodze jamnika. to co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania... Czarna sunia....mega ale to mega wychudzona, starsza, ok 10lat. i mnustwo guzów na sutkach :( oczy zapłakane, zaropiałe, sierść wyblaknięta,matowa :( teraz tylko śpi i je, powolutku karmimy ja małymi porcjami. Nawet nie reaguje jak się wchodzi :( może przygłucha już jest. Porobie jej jutro fotki :placz::placz::placz::placz:
  19. ja już nie mam słów... Kumpel to jeden wielki kłębek nerwów. Dziś ludzie oglądali sobie pieski a on myślałam że kraty wygryzie!! ja go normalnie nie poznaje :( to nie ten sam pies. Proszę wymyślcie coś :(:placz::placz:
  20. chciałam oświadczyć iż tydzień temu Ramzes/Szajbus pojechał do DOMU!!! zamieszkał w Łodzi z inną dobermanką!! na początku był jeden zgrzyt od razu na pierwszym spotkaniu a potem obojętność, a teraz podobno jest miłość!! pani jest samotna więc taki kumpel jej sie przyda:) Podobno bardzo się słucha, po lesie chodzi bez smyczy i przychodzi do nogi na zawołanie! pilnuje się suni, chodzi przy niej jak przyklejony! :loveu::loveu: myślę że można zmienić tytuł :)
  21. nikt o Fredka nie pyta ani nic:( chyba wydrukuje jego ogłoszenia i porozwieszam po mieście bo już nie znam innej opcji aby tak piękny ZDROWY pies znalazł dom!!:placz::placz:
  22. KTÓRAŚ Z WAS KONTAKTOWAŁA SIĘ Z TA WŁAŚCICIELKĄ?? chyba kaja... zadzwoń proszę do niej i zapytaj czy nadal ktos opiekuje się nimi bo ta działka juz tak zarosła że nie widać tam nawet wielkoluda a co dopiero psa:( nawet nie mamy tam jak dojść do nich aby jeść dac :placz::placz: kur...a trzeba to w końcu jakoś załatwić. Odnowić sprawę i dobrnąć do końca. Każdy już zapomniał o nich...:placz::placz:
  23. przypominam beznadziejną sytuację Dropsa!! :placz::placz: nikt o nim nie pamięta a juz napewno nie ta pani co obiecywała pomoc w znalezieniu tresera!! a on siedzi tam zamknięty w klatce i nie wychodzi ani pół kroku po za nią :placz::placz: [COLOR=Red][B][SIZE=5]BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]
  24. ja właśnie też ostatnio rozmawiałam z panią M od nas ze schronu bo ona jest z Kolumny i potwierdziła ze jest tylko jeden psiak, chyb aten mniejszy:-( może tamten znalazł dom :p
×
×
  • Create New...