Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. jeśli sie nie znajdzie nik chętny bliżej anado to możemy ewentualnie zrobić tak, że zrobisz fotki przedmiotów i opisy, wyślesz mi a ja bazarek zrobię, a jak się coś sprzeda to będziesz wysyłać :) już mam tyle klamotów w domu, że półek mi brakuje więc wolałabym uniknąć przysyłania mi kolejnych :)
  2. ja narazie zrobiłam jeden bazarek, w którym brałaś udział, był on przeznaczony dla Misia [*] przydadzą się następne. a co do terminu to już pół tygodnia minęło więc chyba w przyszłym tyg. pojedzie:multi:
  3. kurcze nie miałem czasu zadzwonić:( jutro zadzwonię do tego Marka. Aga a miesięcznie sie dorzucasz i ile?:p
  4. to ja zrobię jej allegro bo gdzieś tu był wzruszający teks napisany przez Kasię :) podam telefon tez do mnie, bo ja zawsze jestem uchwytna:) http://allegro.pl/item766181334_mix_jamnik_dlugowlosy_maskotka_pragnie_milosci.html dałam ją jako mix jamnika długowłosego :) nie wiem czy to dobrze czy źle, ale miałam poprostu nadzieję że to podniesie oglądalność :)
  5. dziś dopiero odebrałam jej wyniki badań krwi. Ma doskonałe!! aż dziw! niepokojący jest tylko poziom żółci, który wskazywał by na nieprawidłowości ze strony wątroby, więc wcina karmę Royala "dla wątrobowców" :p wcina aż jej się uszy trzęsą. Mój wet stwierdził że nad operacją tych guzów trzeba by się 3 razy zastanowić, bo ma za mało tkanki aby potem tą skórę naciągnąć. Chyba że wróci do prawidłowej wagi, a poza tym guzów jest tak dużo że powinno się usuwać je na dwa razy, a to wiadomo obciążenie dla takiej staruszki. Zobaczymy co powie wet na tymczasie. Poczekamy zobaczymy. Narazie nie ma sie co martwić tylko tuczyć psinkę :) a później bezpiecznie dowieźć na miejsce.
  6. Kasiu a może ja ci przeleję te 20zł co maskocia ma w budżecie??bo mi na koncie zalega a ty akurat zaszczepisz ją:)
  7. przez jedną sekundę pokazali naszą sabę w Teleekspresie w TVP1, a w TVP Łódź jest tylko urywek Agi z Pit bullka Sambą i jedno zdanie kierownika i oba reportaże oglądałam w necie TVP.INFO TVP ŁÓDŹ a dzisiaj pewnie cały reportaż będzie w Pabianickiej telewizji Pro-Mok, może okroją do 3 minut i tyle :(
  8. mnie one przypominają właśnie jamniczki długowłose :) tylko kuperki mają krótkie jak na jamniki, no ale w sumie maluszki są jeszcze więc czas pokarze. strasznie ciekawa jestem co z nich wyrośnie :)
  9. no to może telefon podać do kasi jeśli ci to kasiu nie przeszkadza?w końcu mała jest przy tobie i ty umiałabyś odpowiedzieć na ewentualne pytania. A wierzę ze w złe i niesprawdzone ręce jej nie puścicie :) a kto robi jej allegro?
  10. przecudne czarnulki :) poszczęściło im się z tą ciocią halbinką :)
  11. no pod Hiperką to 3 lub 4 pełne kosze karmy były + kołdry i koce. Ale mimo wszystko ta akcja była za mało upubliczniona i rozpowszechniona. a zmieniając temat, to strasznie nie podoba mi się nowa szata graficzna dogomanii :( jakoś mi tak nieprzejrzyście ;/ a wy?
  12. dziś jest Światowy Dzień Zwierząt w Pabianicach i drzwi otwarte w schronisku w związku z tym. Była telewizja i wyprowadziłyśmy Bumisia i opowiadałyśmy o nim aby w końcu ktoś go zauważył :D ależ on był podekscytowany!!
  13. agatko doszło oczywiście i już doliczam do budżetu jamniczki Jagódki bo na nią pieniążki Miśka zostały przekazane. Przeoczyłam twoją wpłatę wśród tylu wpłat :p
  14. dzięki za namiary jutro podzwonie pod te numery jak będę w schronie, a teraz spadam spać bo jutro mamy otwarte drzwi w schronisku!! :crazyeye:
  15. a czy ktoś ma kontakt lub namiary do tego marka z bogatyni??
  16. wczoraj byłam z Bumiśkiem na spacerze i był taki radosny, energiczny i wylewny w swych uczuciach, że byłam pd wrażeniem!! skakał na mnie, łasił się, ciągle oglądał za siebie czy idę za nim :p kurcze fajny pies z niego, szkoda że tylko my o tym wiemy a nikt inny nie chce tego dostrzec :( na allegro ma największą oglądalność ze wszystkich moich ponad 20 psów :p a zero efektów :(
  17. to są chyba ogłoszenia kasi to trzeba koniecznie poprawić, zmienić imię na Bumiś
  18. on już schudł...przez tydzień pobytu w schronisku :p a jak płacze... :( al ejest piękny i taki błyszczącyyyy
  19. bosheeee przecież ten pies to skóra i kości :( tzn Jagódka wygląda mniej więcej tak samo tyle że mój aparat nie potrafi tego odzwierciedlić :( dziś jak ją wzięłam na ręce to mało jej nie połamalam, czułam jak sie jej żebra ugięły. kobitka wychodząca od weta jak ja zobaczyła to przeraziła się i przeżegnała 3 razy :( ona wogóle jest malutka i drobniutka, nie nalezy chyba do tych wielkich jamników, które mamy w schronie w schwili obecnej... tak dla porównania [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7838/1010749.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7449/1010775t.jpg[/IMG]
  20. przepraszam pomyłka.... [B][SIZE=6]4,6 kg[/SIZE][/B] jeśli mam być dokładna
  21. nie wiem czemu tu a nie tam, zakładając wątek myślałam ze jak dam go na wątek astów to będzie lepiej. A to lepiej by było jakby był na ogólnym wątku adopcji?
×
×
  • Create New...