-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
to ja zrobię jej allegro bo gdzieś tu był wzruszający teks napisany przez Kasię :) podam telefon tez do mnie, bo ja zawsze jestem uchwytna:) http://allegro.pl/item766181334_mix_jamnik_dlugowlosy_maskotka_pragnie_milosci.html dałam ją jako mix jamnika długowłosego :) nie wiem czy to dobrze czy źle, ale miałam poprostu nadzieję że to podniesie oglądalność :)
-
dziś dopiero odebrałam jej wyniki badań krwi. Ma doskonałe!! aż dziw! niepokojący jest tylko poziom żółci, który wskazywał by na nieprawidłowości ze strony wątroby, więc wcina karmę Royala "dla wątrobowców" :p wcina aż jej się uszy trzęsą. Mój wet stwierdził że nad operacją tych guzów trzeba by się 3 razy zastanowić, bo ma za mało tkanki aby potem tą skórę naciągnąć. Chyba że wróci do prawidłowej wagi, a poza tym guzów jest tak dużo że powinno się usuwać je na dwa razy, a to wiadomo obciążenie dla takiej staruszki. Zobaczymy co powie wet na tymczasie. Poczekamy zobaczymy. Narazie nie ma sie co martwić tylko tuczyć psinkę :) a później bezpiecznie dowieźć na miejsce.
-
przez jedną sekundę pokazali naszą sabę w Teleekspresie w TVP1, a w TVP Łódź jest tylko urywek Agi z Pit bullka Sambą i jedno zdanie kierownika i oba reportaże oglądałam w necie TVP.INFO TVP ŁÓDŹ a dzisiaj pewnie cały reportaż będzie w Pabianickiej telewizji Pro-Mok, może okroją do 3 minut i tyle :(
-
wczoraj byłam z Bumiśkiem na spacerze i był taki radosny, energiczny i wylewny w swych uczuciach, że byłam pd wrażeniem!! skakał na mnie, łasił się, ciągle oglądał za siebie czy idę za nim :p kurcze fajny pies z niego, szkoda że tylko my o tym wiemy a nikt inny nie chce tego dostrzec :( na allegro ma największą oglądalność ze wszystkich moich ponad 20 psów :p a zero efektów :(
-
bosheeee przecież ten pies to skóra i kości :( tzn Jagódka wygląda mniej więcej tak samo tyle że mój aparat nie potrafi tego odzwierciedlić :( dziś jak ją wzięłam na ręce to mało jej nie połamalam, czułam jak sie jej żebra ugięły. kobitka wychodząca od weta jak ja zobaczyła to przeraziła się i przeżegnała 3 razy :( ona wogóle jest malutka i drobniutka, nie nalezy chyba do tych wielkich jamników, które mamy w schronie w schwili obecnej... tak dla porównania [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7838/1010749.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7449/1010775t.jpg[/IMG]