-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
dziś jedna pani dzowniła, bardzo sympatyczna, tylko że ze Śląska :placz: ale powiedziała że sama przyjedzie i jakos to zorganizuje. Niedawno straciła swoją 15-lenią sunię i one jej ją przypominają. Jutro mam jej oddzwonić jak się mają maluchy, czy zdrowe no i ile zostało, bo może w weekend poszły wszystkie :razz: kto wie:) Laro prawdopodobnie trzeba będzie usunąć białaskę z allegro bo już ktoś sobie ją zaklepał w schronie a ludzie w większości dzownią do mnie w jej sprawie:( ale to jutro jeszcze potwierdze.
-
dla spanieli przyda się więc podaj, bo dziewczyna od spanieli chce go wystawić. Pisze GO bo na stronie schronu widnieje jako "pies" a sama nie ryzykowałam i nie sprawdzałam :) w sumie to nawet ciężko powiedzieć jaki on jest,bo nie da się poznać. ja mam Kenzo na allegro i za dore mogę wziąść któregoś ale opis potrzebuję
-
dzodzo, Dora mogła się przeziębić, bo to delikatna i wrażliwa sunia. Byłam z nią na spacerze dzień wcześniej, biegała i cieszyła się więc nie zaobserwowałam żadnego kaszlu. Dostawała ostatnio antybiotyki, bo miała rozwolnienie i chyba ciut krwi, może to wszystko się nałozyło? super że jest w ciepłym domciu!!naprawde to taka super sunia, że ja to się w niej zakochałam od pierwszego spaceru. A nie wiem czemu ktoś ją tak upasł, bo dziewczyna jest taka ruchliwa i uwielbia biegać. A ten uśmiech.... ahh:loveu: w pt specjalnie ją wyczesałam aby ładniej sie prezentowała w domku :razz::razz: co do wolontariatu to zapraszam we wt,śr lub pt 9-15. we tylko muszę zawsze wiedzieć dzień wcześniej, no i jak będzie się lało z nieba to oczywiście nie ma sensu abyś przychodziła :( we wt przyjdzie nowy wolontariusz, PŁEĆ MĘSKA !!! wow jestem pełna obaw bo faceci z natury nie mają uczuć, więc może to będzie wyjątek:) facet w wieku ok 30lat.zobaczymy. dzodzo a czy ja mam nada wystawiać dorę na allegro?
-
czy ma któraś z was telefon do tej lecznicy aby umówić się na jakis termin?jestem z Łodzi więc w ciemno nie chcę jechać, a tyle dobrego słyszałam o tym człowieku, a na mojego ON-ka rozkładają ręce:(
-
napewno to zrobię i to już we wt od razu jak przekroczę próg schroniska :angryy:
-
ten szczeniak to ta czarna sunia ze szpitalika co dość długo już jest i wszczyna bójki:) a amstaf to reczej Pedro :( ale będzie zadyma we wt ojjjj będzie uciekał przede mną!!!:angryy::angryy: już Madzia grzeczna nie będzie! skoro te 6 psiaków poszło za "panowania pana R" to nie mogą być to dobre domy :( niestety, chyba że cud :( posokowiec jest jak zwykle na hoteliku, tyle że przeskakuje płot więc tylko kwarantanna jest zamknięta ze wszystkich stron :)
-
czy orientujecie się może czy bliżej łodzi też jest jakiś dobry dermatolog psi?? mam ogromny problem skórny w ON-ka :( a może jest gdzies spis lekarzy województwami?
-
pamiętacię tą słodziznę:) oto ona w domowym wydaniu :D Telma/Pusia [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3867/pusiaczuwaprzeddomem011.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/167/pusiaodpoczywaprzeddome.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5022/pusiaczekanagoci008.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7171/pusiaczuwajcanatarasie0.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3153/pusiakanapowieccd0011.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6941/pusiaje002.jpg[/IMG] swoją droga to niezła chatka :D mogłaby wziąć od nas 20 psów a nie jednego małego :)
-
ups:) nie wiedziałam, ze kacha dała już ją/jego nie wiem:oops: ze strachu jest gryząca i nie dotykam się do niej,aczkolwiek dziś jedna pracownica odniosła sukces i wyszła z nią:D sa już jakieś fotki,ale ja jeszcze nie mam. Może jutro uproszę. Dam ci znać dziękuję
-
cieteczki takie cudo jest do adopcji u nas w schronisku!! Panicznie wystraszone, trzęsie się jak galareta. Jest u nas ok 2 tyg. kontakt ze mną: 692486565, [email][email protected][/email] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1023/11377776.jpg[/IMG]
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
piechcia15 replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy :( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669