Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. a więc zostaje Jagódka :) dziś dzwoniła do mnie jakaś pani z dogo, że mogłaby ewentualnie ją wziąć bo ma juz kilka jamników staruszków, ale jeszcze nic ostatecznie ni e ugadywałyśmy. Jagódka pojedzie najpierw do Bajki, zostanie przebadana i może zoperowana a potem będziemy szukać domu.
  2. jej sponsorka zapłaci dopiero jak zobaczy jakieś pokwitowanie :( czyli najpierw trzeba wydać swoją kasę a później się ją odzyska. czy miałby kto wyłożyć pieniądze?
  3. ja idę, wprawdzie Bożena powiedziała że wolałaby nie mieć w niedzielę wolontariuszy, no ale jak przyjdziecie to jakoś to przeżyje:)
  4. dziewczyny czy mogę mieć do was prośbę?? usuńcie Banerki Miska, bo ja patrzę na nie to mi serce pęka po raz kolejny... :-( tylko nie zrozumcie tego źle, ja nie zapomnę o nim NIGDY ale nie chcę codziennie rozdrapywać ran, a patrząc na jego banerki które są wszędzieee to nie pobędę się smutku :(
  5. był treser i oglądał go, ale niestety pogoda dała ciała i lało się z nieba wiadrami!! więc facet rzucił okiem tylko na psa, przy czym mało palca nie stracił :evil_lol: bo Dropsik go uroczo powitał w swych progach i tyle :p gadaliśmy w biurze chyba z godzinę. W sumie po samym wyglądzie to nie powiedziałabym że to treser, jakoś inaczej go sobie wyobrażałam. Ale mówił że miał do czynienia z amstafami i chciałby go wziąć na spacer, ale napewno nie z moim udziałem :p:crazyeye: zobaczymy, umówiliśmy się na lepsza pogodę. Powiedział że będzie ciężko, bo pies jest niewybiegany i zły,bo zamknięty i porzucony, ale nie umiał nic stwierdzić tylko przez kraty.
  6. w pt pojadę z nia do lekarza na badanie krwi o ogólne oględziny, ważonko. wczoraj tak myślałam nad imieniem i pasuje mi do niej ... Jagoda...:cool3::cool3: taka mała czarna Jagódka :D co wy na to? banerek śliczny, prostota najlepsza :)
  7. piechcia nie ma prawka więc mój transport odpada :( a gdzie ta pani wogóle mieszka?jaka wieś? fajnie że znalazła się taka możliwość, aczkolwiek szkoda kasy dla takich wariatów :( bo blokowych i dzikich kotów jest dużo, no ale pomagać podobno trzeba każdemu :p:evil_lol: a więc pomagajmy tylko że niestety ja w tych pomocach odpadam,bo ani prawka nie mam,ani czasu :( :placz: niestety doby nie da się wydłużyć.
  8. znaleziona dlatego jeszcze poczekajmy z ogłoszeniami
  9. boshe ihabe normalnie...kocham cię kobieto :D nie znam cię ale jesteś the beściak :p czyli szykuj sie w trase za ok 2 tyg. Na ostateczny termin czekamy. Oczywiście mile widziane pomoce finansowe. Tego nigdy nie za wiele.
  10. mamy takich nowych przybyszów od wczoraj spanielka bardzo wystraszona, przez to agresywna :( ma oczy w kiepskim stanie, mnóstwo ropy [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4530/1010919.jpg[/IMG] oraz mix amstaff Blejk oddany przez rodzinę, bo rodzina się rozpadła i nikt psa niechce:( pies chyba był bity bo panicznie boi się ludzi i reaguje na krzyk:( [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9274/1010920.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7257/1010921.jpg[/IMG] z amstafa to ma prawie tylko tylne nogi :p bo umięśnione, a tak to mało raczej ma, bo śnupka jest szczuplejsza,
  11. szukamy szukamy, może cudowna ciocia ihabe która oferowała transport dla Misia zawiezie jamniorkę? a jak nie ona to zawsze się kogoś znajdzie :)
  12. matko magda jak tyle głosów natrzaskałaś :) kurde lipa z tymi głosami :( no cóż szkoda
  13. zapytam BajkiB może na to miejsce co Misiek miał jechać nasza babcia by weszła. mamy już 554zł dzięki wam!!:multi::multi::crazyeye: [COLOR=DarkRed][B]JAMNISIA POJEDZIE DO DT DO BAJKIB ZA OK 2 TYG. !!![/B][/COLOR] tylko problem transportu jeszcze [COLOR=Red][B]został. kto mógłby zawieść suczkę do Sosnowca?[/B][/COLOR] tam zostanie dokładnie przebadana, odzyska kondycję i może zoperuje się te guzy.
  14. + jeszcze wywieszone w schronie ogłoszenie :-( ale teraz jest kotów zatrzęsienie :-(
  15. imienia nie ma, wet jej nie oglądał, a poza tym wiem co by powiedział...starośc i nie warto nic robić. Jeśli dziewczyny wyrażą zgodę to będzie 500zł od Misia [*] i zabiorę ją do lekarza na badania. goniu dziękuję za pieniążki:) pilnie potrzebny wzruszający banerek,bo moje wszystkie już nieaktualne.
  16. [COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180
  17. [COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180
  18. [COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180
  19. [COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180
  20. Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180
  21. [COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180
×
×
  • Create New...