-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
był treser i oglądał go, ale niestety pogoda dała ciała i lało się z nieba wiadrami!! więc facet rzucił okiem tylko na psa, przy czym mało palca nie stracił :evil_lol: bo Dropsik go uroczo powitał w swych progach i tyle :p gadaliśmy w biurze chyba z godzinę. W sumie po samym wyglądzie to nie powiedziałabym że to treser, jakoś inaczej go sobie wyobrażałam. Ale mówił że miał do czynienia z amstafami i chciałby go wziąć na spacer, ale napewno nie z moim udziałem :p:crazyeye: zobaczymy, umówiliśmy się na lepsza pogodę. Powiedział że będzie ciężko, bo pies jest niewybiegany i zły,bo zamknięty i porzucony, ale nie umiał nic stwierdzić tylko przez kraty.
-
piechcia nie ma prawka więc mój transport odpada :( a gdzie ta pani wogóle mieszka?jaka wieś? fajnie że znalazła się taka możliwość, aczkolwiek szkoda kasy dla takich wariatów :( bo blokowych i dzikich kotów jest dużo, no ale pomagać podobno trzeba każdemu :p:evil_lol: a więc pomagajmy tylko że niestety ja w tych pomocach odpadam,bo ani prawka nie mam,ani czasu :( :placz: niestety doby nie da się wydłużyć.
-
mamy takich nowych przybyszów od wczoraj spanielka bardzo wystraszona, przez to agresywna :( ma oczy w kiepskim stanie, mnóstwo ropy [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4530/1010919.jpg[/IMG] oraz mix amstaff Blejk oddany przez rodzinę, bo rodzina się rozpadła i nikt psa niechce:( pies chyba był bity bo panicznie boi się ludzi i reaguje na krzyk:( [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9274/1010920.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7257/1010921.jpg[/IMG] z amstafa to ma prawie tylko tylne nogi :p bo umięśnione, a tak to mało raczej ma, bo śnupka jest szczuplejsza,
-
zapytam BajkiB może na to miejsce co Misiek miał jechać nasza babcia by weszła. mamy już 554zł dzięki wam!!:multi::multi::crazyeye: [COLOR=DarkRed][B]JAMNISIA POJEDZIE DO DT DO BAJKIB ZA OK 2 TYG. !!![/B][/COLOR] tylko problem transportu jeszcze [COLOR=Red][B]został. kto mógłby zawieść suczkę do Sosnowca?[/B][/COLOR] tam zostanie dokładnie przebadana, odzyska kondycję i może zoperuje się te guzy.
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180 -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][SIZE=4]Proszę o pomoc dla jamniczki. Stara,chora i zagłodzona. [/SIZE][/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-zaglodzona-chora-jamniczka-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/#post13060180