Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. [B][COLOR=Red]proszę o pomoc kolejnym szczenięcym nieszczęściom[/COLOR][/B] :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-kolejne-4-szczeniaki-piekne-niedzwiadki-5-tyg-pilnie-dt-148319/#post13109477[/URL] [B]te szczeniaczki nie przetrwają w schronisku[/B] :(
  2. [B][COLOR=Red]proszę o pomoc kolejnym szczenięcym nieszczęściom[/COLOR][/B] :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-kolejne-4-szczeniaki-piekne-niedzwiadki-5-tyg-pilnie-dt-148319/#post13109477[/url] [B]te szczeniaczki nie przetrwają w schronisku[/B] :( roześlijcie gdzie możecie trzeba znaleźć im lokum!! bo jak nie.... to wiecie co :-(
  3. nie znam was ale was kocham :loveu: proszę o pomoc kolejnym szczenięcym nieszczęściom :( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-kolejne-4-szczeniaki-piekne-niedzwiadki-5-tyg-pilnie-dt-148319/#post13109477 te szczeniaczki nie przetrwają w schronisku :(
  4. a to jest szczeniorek, który także potrzebuje nasze pomocy! przepiękna sunia ala pinczerek. mały tułów, długie chude łapki:) ma biegunkę, naświetlana jest lampami aby ja ogrzewać, ale martwię się bardzo o nią, że nie przetrwa tego, bo bieguka to zły wiastun. Ma ok 3 mies.:-( pilnie DT lub DS [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7535/1011065y.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3776/1011068.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1484/1011061.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9528/1011043.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8246/1011060.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8179/1011052.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8895/1011054.jpg[/IMG]
  6. [CENTER][COLOR=Red][B]DOGOMANIACZKI RATUNKU[/B][/COLOR] [LEFT][COLOR=Black] Ja nie wytrzymam nerwowo chyba z tymi wszystkimi szczeniakami. Dnia 5.10.09 zostały przywiezione do schroniska 4 przepiękne szczeniaki w wieku ok 5 tyg. Zostały znalezione na MOSiRze. Niestety bez matki, porzucone, były tam całą zimną noc!! oczywiście w związku z tym już przeziębione! Było ich 5 ale osoba która je znalazła wzięła jednego. Są dwa chłopaczki i dwie dziewczynki. Przecudowne szkraby. Wyglądają jak małe niedźwiedzie. Sierść długaśna, jeden jest tylko krótkowłosy. Włos lekko falowany. Łapki krótkie ale grubaśne. Wyglądają bardzo potężnie, ale po dotknięciu ich okazuje się, że to tylko futro:) Są grzeczniutkie, jedzą jako tako, baraszkują słodko w kojcu. Trzeba je koniecznie zabrać, bo z tego przeziębienia powstanie coś gorszego, a w tym szpitaliku zimno jest i ciągle wietrzone :( Na dodatek inny szczeniak (nie od nich) ma biegunkę czyli istnieje możliwość że rozwinie sie jakiś wirus:( boje się o nie, bo szkoda byłoby takich cudeniek. PILNIE POTRZEBNY DT razem lub osobno, obojętnie. kontakt ze mną: 692486565 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4995/1011047.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5739/1011042.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6519/1011063.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2738/1011064s.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7669/1011050.jpg[/IMG] [/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
  7. chyba zaraz zejde na zawał z radości!! mówcie zaraz wszystko szybko :)
  8. słuchajcie, a jak bardzo realna jest opcja likwidacji CK?bo może by ją w takim razie umieścić w jakimś bezpiecznym miejscu typu jakiś dobry DT/hotelik tylko trzebaby zacząć zbierać deklaracje miesięczne! też zrobię jej jakieś ogłoszenia ale widzę że ma ich tysiące :p kurcze szkoda że ona nie toleruje innych psów bo śliczna z niej sunia. A Sprawdzane to było? może tylko suk, albo tylko psów,no nie wiem. To pewne?:mad::cool3:
  9. oczywiście że aktualny i czekam na wiadomość od BajkiB kiedy. ma boks w szpitaliku, swój koszyk, poduszkę i koc którym sie kilka razy owija :)
  10. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  11. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  12. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  13. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  14. szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4]ZAPRASZAM NA BAZAREK http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489 licze na was, jak zawsze :*
  15. szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4]ZAPRASZAM NA BAZAREK http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489 licze na was, jak zawsze :* to schroniskowy kumpel Misia :(
  16. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  17. szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4]ZAPRASZAM NA BAZAREK http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489 licze na was, jak zawsze :*
  18. szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4]ZAPRASZAM NA BAZAREK http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489 licze na was, jak zawsze :*
  19. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  20. [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  21. chyba nie ma hehehe :lol: dziewczyny zobaczcie jaki piękny filmik o naszym schronie!! mówię do nie pabianickich dziewczyn :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=EqQObqMLV3s&feature=player_embedded[/url]
  22. tylko że pochodzenia Samby nie znamy i może zawsze była cudownym psem, a o dropsie jednak wiemy więcej gdyż właścicielka go oddała bo sobie z nim nie radziła. Jutro lub najdalej chyba pojutrze powinnam wiedzieć czy będą fundusze, bo napisałam do niemieckiej fundacji, która zabiera od nas psy i nasze wszystkie amstafy kocha lecz nie może ich zabrać. Stać ich na 400zł dla jakiegoś tam pieska więc wyrazili zainteresowanie, ale jeszcze nic pewnego ciiiiichoo :p trzymajcie kciuki. ten pies musi się tam znaleźć!! a jak nie to nie wiem. Zaraz może zrobie bazarek jakiś na jego cel, ale co to da moje kilka złoty do 400:placz::placz: [SIZE=3][COLOR=Red]szukam ratunku dla tego psa, dlatego [SIZE=4][U][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/taniocha-psie-obroze-smycze-zabawki-miski-wszystko-od-5zl-na-hotel-dla-dropsa-148259/#post13105489[/URL] licze na was, jak zawsze :*
  23. Kacha za każdym razem jak to oglądam, wyję jak bóbr!! Zagadam z Patką aby na stronę główną schronu to włożyła :D to musi być nasz hymn ten film :) a metamorfozy trzeba koniecznie zrobić. W tym filmiku brakowało mi jednego psa... Misia - weterana w dziale [*] Piękny, cudo i wogóle szkoda gadać ;] jutro znowu będę miała oczy jak banie :p:oops: ty to masz "leb" do takich rzeczy!! zdolniacha a powiem wam KIT TYGODNIA w gazecie napisali ze dzięki niedzielnej akcji kilkanascie psów znalazło domy!!!!!!!!!!!! :lol::lol: normalnie aż jutro zadzwonię do gazety z zapytanie czy to napewno w tym schronisku!!
  24. a jaką kwotę ten Marek chce od nas za Dropsa?400?czy 500? z deklaracji mamy 110zł :( i 50zł jednorazowo czyli na pierwszy miesiąc [SIZE=5]mamy 160zł !![/SIZE]:placz::placz: [B][SIZE=6][COLOR=Red]cioteczki błagam w imieniu dropsa o deklaracje!![/COLOR][/SIZE][/B] znowu dzisiaj porozsyłam jego wątek na pw
  25. a ja dziś byłam u pana doktora i dostałam kolejna dostawę karmy dla sunieczki :) cały plecak tego miałam :) i to ciągle Royal :) ahh ten pan doktor to spadł nam z nieba :)a sunia wcina karmę aż piszczy!!:multi:
×
×
  • Create New...