-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
obejrzałam filmik i znowu się zryczałam...... szkielecik z dużą głową i dużymi stópkami :( najważniejsze, że już czuje się lepiej będzie z niego przepiękny dog! -
przyznam się, że zaglądam często na ten wątek, ale że nie mogę Wam pomóc, to się nie odzywam....... zaglądam, bo właściwie wasza ziomalka jestem - Ania wie :) zastanawiam się, czy macie miejsca w schronisku, bo byłam w mojej rodzinnej wiosce i siostra powiedziała mi, że dwa psy od dłuższego czasu błąkają się po wsi, jeden jest duży i ludzie go przeganiają, bo się boją o dzieciaki, ale on jest łagodny - boję się, że ze względu na to że jest duży ktoś go w końcu załatwi.... zresztą takie przeganianie może się skończyć albo całkowitym wycofaniem i zdziczeniem psa, albo przerodzi się w agresję lękową......poza tym lata za samochodami po ulicy, w końcu ktoś go potrąci autem.. to już lepiej jakby do schroniska trafił, tym bardziej dobrego - no a w niedzielę siostra zobaczyła latającego po wsi pięknego haskacza (nie wiadomo jaka płeć), nie wiadomo skąd się wziął, może uciekł komuś, może ktoś go szuka
-
niesamowity przystojniak z tego Dropka! :loveu:
-
widziałyście kota na łańcuchu? :( z interwencji Grey Animals [URL]http://greyanimals.org/index.php?option=com_content&view=article&id=363&Itemid=0&lang=pl[/URL] ("niech pani chociaż ten łańcuch zostawi, na tego drugiego!") [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547743_297279147012314_100001906930868_719558_422838834_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524352_297279363678959_100001906930868_719560_55835896_n.jpg[/IMG] [IMG]http://greyanimals.org/index.php?option=com_content&view=article&id=363&Itemid=0&lang=de#[/IMG]
-
Pshemko, mikro psiak znaleziony w rowie - ma kochający dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fajny psiak z tego Pshemka :loveu: -
dobrze tej małej u Ciebie :)
-
piękny kot z niego!
-
no i gdzie te zdjęcia??
-
super bardzo się cieszę, że kolejny Rytkowy kociak trafił do domu :multi:
-
nie wiem, czy dadzą się złapać do przemywania oczu, bo tabletki to w jedzeniu by im podała, tylko one chyba wszystkie muszą jednocześnie dostawać leki, bo jak będą dwa dostawały, a reszta nie, to czy nie będą dalej zarażać te nie leczone?
-
finansowej nie ma :( siostra mieszka w miejscu gdzie nie ma żadnej pracy, sama z dwoma córkami w wieku szkolnym, a żyje z alimentów :( ale się martwię strasznie tymi kotami, to młodziaki, jeden z nich to śliczny rudasek, jak je zobaczyłam to od razu mi się biedne koty od Rytki przypomniały i Kacperek :( - no i nie wiem, jak to się leczy, czy wystarczy podawać jakieś tabletki? no i tam we wsi jest tylko wet od krów
-
ona jest taka akurat, jest śliczna i cieszę się, że tak się wszystko ładnie układa :)
-
cudne te koty :loveu: a ja wróciłam dziś z mojej rodzinnej wsi i jestem załamana - moja siostra dokarmia bezdomne koty, są 4 sztuki, dwa widziałam z bliska - już mają zaropiałe oczy, bez wątpienia są chore :(
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gonia nie jeden raz prowadziła taką sprawę i w sądach też bywała, mam do niej pełne zaufanie, że zrobi co trzeba - i co można -
oj to nieźle :D szczęście, że was nie stratowały
-
[quote name='rytka'] KB jutro ma zrobic wizyte pa dla Pirata a gałgan dzis przyszedł z dworu cały czarny gdzies w piwnic z weglem musial siedziec ...[/QUOTE] to go wypierz!!
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
buuu i się poryczałam :placz: ze wzruszenia rzecz jasna i z radości! :iloveyou: ja i tak zostaję przy mojej skromnej deklaracji z wielką przyjemnością -
zobaczcie kociary jaki niesamowity filmik wypatrzyłam na innym wątku: [url]http://www.wypadki-swiat.pl/?p=10074[/url]
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty na ten temat :) bez wątpienia jest u Ani szczęśliwy i niech tak zostanie -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']Cudny jest, żeby nie to że on tak kocha Anie to bym zabrała tego Miszaka :)[/QUOTE] racja, przecież już masz gdzie go zabrać, ale on kocha Anię jestem gotowa dorzucać się do niego do końca życia, byle tylko został u Ani :) -
jak się znudzi dziecku piesek, to mamusia nie będzie już musiała mieć wyrzutów sumienia, że pieska oddaje do schroniska - zaniesie do "okna życia" i razem z dzieckiem będzie mogła się cieszyć, że piesek znajdzie nowy kochający domek, a dziecko się nauczy przynajmniej, po co są "okna życia" - może się kiedyś taka wiedza przyda, jak już będzie dorosłe i nie będzie miało ochoty zmieniać pieluszek swojemu własnemu dziecku owe Okno życia to świetna propozycja dla takich przypadków, jak z tego wątku: http://www.dogomania.pl/threads/223897-3-miesi%C4%99czny-Jack-Rusell-Terier-suczka-oddam-za-darmo [quote name='Oliwia_Zafira']Koleżanka poprosiła mnie, żebym dała to ogłoszenie. Kupiła sobie Doris (bo tak się nazywa) 2 tygodnie temu kiedy miała 2,5 msc. Okazało się że nie niestety szczeniak do nich nie pasuje. Mają małe dzieci i nie mają czasu zajmować się nią. Zależy jej żeby jak najszybciej ją oddać zanim się przywiążą. Suczka jest przeurocza i bardzo kochana:) idealna do dzieci (to chyba przez jej córeczki, mogą z nią zrobić wszystko, noszą nawet za głowę a ona się nie buntuje). Boi się nieznanych rzeczy, ponieważ przez dzieci nie było czasu na socjalizacje, ale przekonałam się, że jest to u niej chwilowe podejdzie, powącha, zaznajomi się i jakby nic się nie stało. Niestety suczka została wzięta z pseudohodowli, dlatego boi się nieznanych rzeczy (ale do ludzi ma pełne zaufanie), ale odrobina socjalizacji i będzie ok. Pomagałam im trochę, dlatego mogę zapewnić, że suczka ma pewny charakter, tylko musi wszystko poznać, na co znajomi nie mają czasu. Gdy czegoś się boi wystarczy pokazać jej co to jest i już jest ok, nie ma z tą rzeczą więcej problemu. Niestety, jeśli sunia szybko nie znajdzie domu znajomi chcą oddać ją do schroniska, bo nie mają czasu na wychowywanie szczeniaka i naukę czystości :-( Sunia mieszka w Toruniu