Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. może niedosłyszy, w końcu nie jest taki młodziutki
  2. matko co za kot :-o szukaj mu domu w te pędy, bo jeszcze trochę i nie zgodzi się zostawić Cię samej na pastwę losu :eviltong: i będziesz go miała na zawsze :evil_lol:
  3. świetnie wygląda, te niebieskie oczy w czarnej sierści robią wrażenie
  4. jakie piękne puchatki :loveu: widać, że bidulki wypłoszone, mam nadzieję, że szybko znajdą dom
  5. ech Rytka, u Ciebie na tej wsi to strach się bać, ciągle jakieś przybłędy :( ile Ty już ich uratowałaś - kotów i psów? trochę tego było
  6. super, dzięki Stonka! wreszcie będziemy na bieżąco :) może teraz znajdzie szybciej dom a grzeczny jest? ps. popraw linka do albumu, bo linkuje tylko do jednego zdjęcia
  7. trzymam kciuki za powodzenie w wychowywaniu ślicznotki!
  8. [COLOR=#0000ff]Orion zmienił lokum od dziś jest u Stonki[/COLOR] :) bliżej Poznania, łatwiej będzie go odwiedzać. Poza tym Stonka jest na dogo, więc może nam na bieżąco pisać jak się Ori czuje, i jakieś zdjęcia wklejać :lol: jeszcze inny plus - Ori będzie miał więcej zajęcia i towarzystwa u Stonki, będzie mu weselej
  9. szczęściarz z tego kota :)
  10. ooo do Leosia dawno nie zaglądaliśmy!
  11. ślicznotka mała :loveu:
  12. Ajula

    Hexi i Gacek

    raczej nie przez upały, on ma jakieś lęki, wszystkiego się boi, jak już wyjdzie to włazi pod krzaki i się rozgląda zamiast sikać, zachowuje się, jakby miał schizofrenię :( on początku był lękliwy, ale to się pogłębia w domu czuje się bezpiecznie, na zewnątrz wszystko jest straszne najgorsze jest to, że się nie sika i godzinami trzyma te siki w pęcherzu
  13. Ajula

    Hexi i Gacek

    Gacio coraz bardziej niechętnie wychodzi z domu, a nawet jak zejdzie na dół, to zapiera się i nie chce zrobić ani kroku dalej..... najgorsze jest to, że nie ma go jak wysikać, bo jest cały skoncentrowany na tym, żeby jak najszybciej wrócić do domu już nie wiem, co zrobić z tym fantem moje biedne przerażone Gacio [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dWJ09y22rR8/T4MMaMkoecI/AAAAAAAAAHA/2pqUTOsoFdE/s787/P1100215.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mCsAaSV6GWU/T4MMe-SxXjI/AAAAAAAAAHI/th_h6c2V0T0/s787/P1100216.JPG[/IMG]
  14. [quote name='Asia_Rawicz'] Mam wyrzuty sumienia, że ostatnio i mało zdjęć na wątku Rudego i nie mogę pomóc w ogłoszeniach, ale niestety muszę pracować plus studia i cały czas brakuje czasu. [/QUOTE] ambitna i pracowita z Ciebie dziewczyna, Rodzice mogą być dumni :) koniec semestru nadciąga, więc się nie martw o ogłoszenia, tylko się ucz ja trzymam kciuki za dobre wyniki sesji!
  15. .....nie jestem zbyt religijna, ale jestem pewna, że macie już zaklepane miejsce gdzieś blisko św. Franciszka a tam będą na Was czekać te wszystkie niechciane przez ludzi psiaki i koty, którym daliście dom
  16. fajny ten Dyziek :loveu: a Gufi w tych szelkach wygląda jak jakiś komandos :)
  17. śliczna :loveu: podobna do wilczaka
  18. niezły numer z tym Madrytem..... chyba Gosia musi go wystawić do adopcji? bo co z nim zrobić?
  19. czyli nasza mała Hopi sercowa..... :( wiadomo, czy te leki już będzie musiała brać zawsze, czy tylko jakiś czas, aż się podleczy?
  20. jak się przytula do Gufiaka :loveu:
  21. na jakie konto można robić wpłaty dla Pipi? Dużo nie mogę, ale czytam od czasu do czasu chociaż te 10 zł :oops: bym wpłaciła.... wątek czytam od dawna, podziwiam Pipi, ale się nie odzywam, bo nie mam jak pomóc, to chociaż grosikiem wesprę
  22. fajne są, może szybko znajdą dom
×
×
  • Create New...