Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. wetka Kasia mówiła, że powinna mieć to zrobione
  2. tylko jeszcze łapkę powinna mieć naprawioną, bo ma jakiś problem z rzepką
  3. [quote name='supergoga'] I pytanie o Hopi mam - ciiii[/QUOTE] nic nie pytam, ale się chociaż uśmiechnę z nadzieją :)
  4. super, że mu się udało
  5. mam nadzieję, że wszytko ok u malutkiej
  6. fajniutki, oby szybko się komuś spodobał
  7. niesamowite, po trzech miesiącach :-o ale szczęście, że wrócił do domu
  8. no naprawdę miała szczęście (my też) teraz tylko żeby jakiś dom się znalazł Asia, a co z ogłoszeniami? zrobi ktoś?
  9. tak? a gdzie? w tej lecznicy, w której byłyśmy razem? a wiesz, miałaś rację z tym złodziejem, bo parę dni temu gospodarz domu chodził w policjantem i wypytywali ludzi o złodzieja, a wczoraj powiedział, że złodziej grasujący w blokach został ujęty!
  10. nie wiedziałam, że w Marcinkowie macie siłownię :)
  11. śliczne maleństwo pewnie zdziwione, że się w raju znalazło
  12. jest nowy wątek w dziale wielkopolskim [url]http://www.dogomania.pl/threads/224178-Horror-ps%C3%B3w-z-Puszczykowa-szukamy-dom%C3%B3w-dla-%C3%B3semki-szczeni%C4%85t-i-4-doros%C5%82ych?p=18782019#post18782019[/url] nie wiem, czy moderator może połączyć oba wątki?
  13. szkoda małej, oby się znalazł jakiś DT, bo jak trafi do schroniska, to zginie w tłumie
  14. śliczna Hopi, obróżka też śliczna :loveu:
  15. [quote name='Mordka'] Poza tym ona jest tak kochanaaaa... Nie mam w zwyczaju rozpływać się nad słodkością istot, no ale....:D[/QUOTE] ....no ale wiadomo - Moria jest wyjątkowo słodka :D
  16. bardzo biedna, ale na pewno znajdzie dobry dom, jak się ją doprowadzi do porządku będzie śliczna
  17. Super rewelacja! :lol:
  18. cieszę się, że wszystko dobrze :) żeby się jeszcze udało fotki wstawić, byłoby super
  19. śliczny :) napisz do Gosi, żeby go wstawiła na stronę fundacji
  20. pewnie chodzi o Titty..... to nawet by dobrze było, bo Rosik chociaż na tymczasie, to jednak w domu, a Titty siedzi biedna w przytulisku [quote name='KateBono']A mój TŻ nie powiedział?[/QUOTE] nie powiedział
  21. [quote name='rytka']teraz Firefoxa i Explorera, [/QUOTE] ja mam te same i wszystko działa
  22. same grubasy na tych filmach :D ale się ładnie bawią
×
×
  • Create New...