Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='GoniaP'] Gdyby nie pomoc Alli w sprawie Vinniego, musielibyśmy skapitulować, bo po prostu nie stać byłoby nas na pomoc temu udręczonemu psu. W wielu przypadkach musimy odmawiać, bo nie mamy kasy. Ten chłopak ma szczęście,które mam nadzieję, przełoży się na to że będzie żył. Inne zwierzaki pod naszą opieką nie są ani w typi rasy, ani, jak Vinnie, rasowe. Na nie nikt, albo prawie nikt nie łoży. Ratujemy się zbiórkami.[/QUOTE] niestety taka prawda, można na rzęsach stawać, a bez pieniędzy nic się nie zrobi, no i bez domów tymczasowych, w których można te biedaki umieszczać - Animalia ma te same problemy - ciągła walka o zdobycie pieniędzy i za mało DT :(
  2. super :) bardzo się cieszę
  3. fajowa, bardzo oryginalna
  4. jak się czuje Rosik? doszedł już do siebie po zabiegu?
  5. serce pęka :( na bazarku coś kupię, albo chociaż kilka zł wpłacę dla tego biednego psinka ile on się wycierpiał
  6. lubię to! :thumbs: fajna akcja z tymi kaczuszkami, Margo gdzie je kupiłaś? moja Hexi pewnie by taką chciała :D
  7. na fb oceniają, że to bez wątpienia posokowiec bawarski :)
  8. na szczęście wygląda lepiej, ale oczy i tak się robią mokre, jak na niego patrzę :(
  9. no troszkę się zaokrąglił :D ale jeszcze nie tak jak moje grubasy ;)
  10. dziecko Morii?? może to: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1829/img8516p.jpg[/IMG]
  11. oby się udało, tyle biedak się naczekał
  12. coś pięknego :loveu: a jak śpi z dużymi :loveu: ciekawe, że takie małe gówniuszczko już wie, jak się zachowywać po psiemu :D
  13. coś mam takie podejrzenie, że on właśnie trafił pod opiekę cioci Sol :D
  14. [quote name='ania z poznania']Ten w klatce to nic w porównaniu do bulka to jeszcze nic....[/QUOTE] pewnie będę żałować, ale daj linka, zobaczę.....
  15. jakie dobre wieści :loveu:
  16. bullka nie widziałam, nie wchodzę ostatnio na fb....nie mam czasu.. ale za to widziałam tego psa zamkniętego dwa lata w zaspawanej klatce, któremu jedzenie podawali przez szparę na łopacie :( piekło na ziemi
  17. takie dzieciątko w lesie na pewną śmierć wyrzucić....... podłe ludzkie stworzenia :( miał szczęście, że ktoś go znalazł
  18. fotka śliczna :loveu: psiaki są jak dzieci, moja Hexi też ma ukochanego jeżyka, bez którego nie wyjdzie z domu, nawet się śmiejemy, że na spacer wyprowadzamy dwa psy i jeżyka :D
  19. o rany ale się narobiło :( zastanawiam się, czy to zjedzone mięso z kością taki stan wywołało? może te wcześniejsze problemy z biegunkami to już była chora trzustka? piszcie co będzie się dalej działo, bo będziemy się martwić
  20. Ajula

    Hexi i Gacek

    wszystko po staremu - Hexi ma już 8 lat i 4 miesiące, ale wcale po niej nie widać a Gacio - po 3,5 roku u nas zaczyna powoli kumać, że zabawki są do bawienia :roll: z Gacia jest ciężki zawodnik, kochany, słodziutki, przytulaśny misio, ale z niego takie dziecko opóźnione w rozwoju...... najgorsze jest to, że ma dziwne nastroje i problemy z agresją, nieraz ma ataki lękowe i boi się wychodzić z domu, trudny z niego psiak.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wpMpGKwNPEM/T1_Jz0A5O_I/AAAAAAAAADY/iijK3L2g-5w/w628-h471-k/P1080612.JPG[/IMG]
  21. wygląda dobrze, głodem jej raczej nie morzą, bo dosyć okrągła i sierść błyszczy fajnie zobaczyć Sabę po takim długim czasie :)
  22. kotka pewnie umiera ze strachu, ale trudno, nie potrzeba nam więcej kociaków a Pit wygląda na zadowolonego z życia :)
×
×
  • Create New...