pomyślałam o schronisku brodnickim nie tylko dlatego, że jest super :) ale dlatego że wiem, że jakieś psy z terenu tej gminy już były do Brodnicy zabierane, myślałam, że może mają w takim razie umowę podpisaną z Brodnicą.
Ale przeczytałam w internecie, że schronisko ma Kowalewo Pomorskie, a moja wieś jest w powiecie golubsko-dobrzyńskim, więc pewnie psy powinny trafić do Kowalewa. W gminie nikt nie jest zainteresowany łapaniem psów. Ja już dwa psy z tej wioski zabrałam - jeden ma szczęśliwy dom, drugi (czarny owczarek Orion) już ponad rok siedzi w hotelu ii nikt go nie chce :( nie jestem w stanie zabrać kolejnych psów