Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. może go ogłaszać i jednak szukać mu domu trzeba?
  2. Mundek dostał od Was nowe życie, wciąż się nie mogę nadziwić, jak ten psiak się zmienił w domowych warunkach a futro ma imponujące!
  3. Lusia podziwia swoje własne tulipany we własnym ogródku :)
  4. jaki foch? nie znasz się na psach..... Hopi sobie po prostu ślicznie leży i ślicznie trzyma łapki :)
  5. wpłaciłam dla suniek 20 zł na konto podane w pierwszym poście
  6. Orion bez zmian, ani lepiej, ani gorzej, będzie miał kolejne badania, przydałby się domowy DT, może wtedy byłoby lepiej niestety nie ma zapytań o Oriona
  7. [quote name='rytka'] ps.w kołnierzu bo dostalim ochrzan ,ze bez okrycia glowy lata...[/QUOTE] ale nie próbowała się dobierać do opatrunku przecież?
  8. a jak wyszło ekg?
  9. dobrze tej małej u stonki :) domki się żadne nie zgłaszają?
  10. zobaczcie to [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226159-GNIJ%C4%84CY-KOKON-MUCH-To-tylko-spanielka-Sonia?p=18992355#post18992355[/url]
  11. zobaczcie to [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226159-GNIJ%C4%84CY-KOKON-MUCH-To-tylko-spanielka-Sonia?p=18992355#post18992355[/url]
  12. mała pokraczka zamienia się w bociana z tą czerwoną nóżką :D ale z niej słodziak niesamowity :loveu:
  13. [quote name='gonia66'] A jego uroda..??DLA MNIE JEST PRZEŚLICZNY, CUDOWNY, WYJĄTKOWY!!!...takiego drugiego nie ma po porstu i już!! [/QUOTE] się podpisuję całą klawiaturą :) to wyjątkowy piesek i ma w sobie tyle uroku, lubię tu wchodzić i oglądać zdjęcia futerko ma przepiękne
  14. ciekawe, czy się zakoleguje z resztą miejscowej bandy
  15. to daj jakieś zdjęcie :)
  16. czyli w poniedziałek znowu jedziesz z nią do Poznania?
  17. i fajne zdjęcia zniknęły :(
  18. do Rudolfa dawno nie zaglądaliśmy, ciekawe co słychać na wiosnę?
  19. śliczne ma kolorki, widać, że to kochana psinka
  20. wygląda na kochanego psiaka, może będzie miał szczęście
  21. piękna :loveu: czarne podpalane są śliczne, np. Reksio, który był u Elooni :eviltong:
  22. [SIZE=3] [SIZE=2]zgłaszam na Czarne Kwiatki Bazarkowe [COLOR=#ff0000][B]Safe Animals[/B][/COLOR] po zakończeniu bazarku wysłałam 3 razy pw do [COLOR=#ff0000]Safe Animals[/COLOR] z danymi do wpłaty i przypominające o zaległej wpłacie, dziś mija MIESIĄC od zakończenia bazarku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224411-KONIEC-Ciuchy-dla-Oriona-do-19-03-godz-22-00[/URL] Safe Animals nie raczy się odezwać - [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]nie odezwała się, od 21.03. nie loguje się na forum wstawiam na Czarne Kwiatki[/SIZE]
×
×
  • Create New...