Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. z czasem i te następne koty załatwimy, będziesz miała porządek we wsi ;)
  2. o rany wreszcie będą fotki :loveu:
  3. bardzo ładny psiak :)
  4. jesteś bardzo dzielna :) dobrze, że następna sprawa załatwiona
  5. Ajula

    Metamorfozy

    wiejski Pirat uratowany przez Rytkę: chory chudziutki wypłosz z oczkami zalepionymi ropą [IMG]http://images50.fotosik.pl/1088/11d52cb6b2835527med.jpg[/IMG] teraz wygląda tak: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1354/2ae0ef2312df48edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1354/c83fe2b289fd593emed.jpg[/IMG]
  6. szok, już zapomniałam, że tak wyglądał zaraz go wstawię na metamorfozy
  7. czyli Kasia już nie musi płakać :) chyba z radości, że Kacperek dobrze trafił!
  8. to się cieszę, chociaż Elooni mi żal
  9. Misia coraz starsza i chyba już się nie doczeka swojego domu :(
  10. przypomnę śliczną Dubby.........
  11. i co słychać?
  12. to wspaniale, że ją wzięliście na DT :loveu:
  13. no racja, zapomniałam :D pomyliło mi się z kotką
  14. mały bazarek na kastrację dla Pirata, może chociaż kilka zł się uzbiera [url]http://www.dogomania.pl/threads/224449-Zwierzaczki-dla-Pirata-na-kastracj%C4%99-do-20.03.-godz.-22.00?p=18810012#post18810012[/url]
  15. bazarek dla Oriona, który chyba już nigdy nie będzie miał swojego domu :roll: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224411-Ciuchy-dla-Oriona-do-19.03.-godz.-22.00?p=18807657#post18807657[/url]
  16. bardzo mi jej szkoda :( ale musi mieć sterylizację, bo więcej kociaków nie potrzeba
  17. podziwiam i oby tak dalej!
  18. to i ja pozdrawiam :eviltong:
  19. urodziwy psiak i futerko ma piękne
  20. trzymam kciuki :)
  21. .....ale się Ryteczko postarałaś - i przecinki są, i kropki, nawet polskie znaki :eviltong:
  22. biedna nie wie o co chodzi ale ma śliczną zgrabną główkę
  23. długi jak jakiś jamnik :D jak się tak wyszaleje z psami, to pewnie jest grzeczniejszy?
  24. [quote name='karpawel'] Pani wet zachwycała się jego brwiami;)[/QUOTE] no ja myślę - brewki ma wyjątkowo ładne :)
  25. nasz śliczna sarenka jak się pięknie bawi :loveu: ale ogródek to Wam chyba przekopie dokładnie.....
×
×
  • Create New...