mały bazarek na kastrację dla Pirata, może chociaż kilka zł się uzbiera
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224449-Zwierzaczki-dla-Pirata-na-kastracj%C4%99-do-20.03.-godz.-22.00?p=18810012#post18810012[/url]
bazarek dla Oriona, który chyba już nigdy nie będzie miał swojego domu :roll:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224411-Ciuchy-dla-Oriona-do-19.03.-godz.-22.00?p=18807657#post18807657[/url]