Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ale fajnego piecha macie na tymczasie :loveu: tzn. mam nadzieję, że TYLKO na tymczasie, a już niedługo będzie miał własny dom!
  2. jaki on pieeeeknyy :loveu: ten kolor - po prostu poezja ale się humorek chłopakowi poprawił! :lol:
  3. śliczny chłopak, podobny do mojego Gacusia :lol:
  4. ja nie w biurze, a w terenie pracuję :lol: z niemieckojęzycznymi turystami
  5. fajnego masz Tatę Dark, pozdrów go ode mnie :lol:
  6. bardzo ładna psinka :loveu: oby tylko w ciążę nie zaszła, skoro tak luzem lata :roll:
  7. piękny piesek :loveu: ma szczęscie, że do Ciebie trafił
  8. wszystkie psiaki śliczne :loveu:
  9. bossski :loveu: zdjęcia cudne, a z tym języczkiem na wierzchu to już w ogóle...:lol:
  10. chyba jednak lepiej, żeby Powerek był bliżej, to brązowa miałaby na niego oko ;)
  11. ja widze teraz wszystkie, nie wiem, od czego to zalezy
  12. :evil_lol::evil_lol: szybko Ci Dropiaczku idzie masakrowanie jeża jeżyk to ukochana zabawka mojej Hexi, kilka już ich przez nasz dom przeszło słowo "jeżyk" jest zakazane w naszym domu, chyba, że idziemy na spacer :lol:
  13. alfabia nie mam czasu, chyba, że córce zlecę :evil_lol: w pracy mam urwanie głowy, pracuję w turystyce i własnie zaczyna mi się sezon, czyli będzie coraz gorzej (znaczy jesli chodzi o czas)
  14. irysek - bo ludzie dziwni są ;)
  15. nadal chudy, ale i tak jest to PIĘKNY Pies :loveu:
  16. może Pani się rozmysliła :roll:
  17. super :lol: jak ja Wam zazdroszczę tej wsi (głównie ze względu na psiaki ;)) nasza Hexi to miastowa panienka, ale Gacunio nie nadaje się do mieszkania w bloku :shake: do mieszkania, to jeszcze ok, w mieszkaniu czuje się dobrze, ale spacery są po prostu koszmarne - on się tak potwornie wszystkiego boi, a tu ciągle rowery, dzieci na rolkach, dzieci z piłką, dzieci skaczące, dzieci krzyczące, jedzie samochód, idzie pan z laską - spacer z Gacusiem to pokonywanie toru przeszkód, Gacus prawie nie idzie, tylko przemyka się między różnymi zagrożeniami :roll: bylismy teraz trzy dni u moich rodziców i tam zobaczylismy całkiem innego Gacusia - rozluźniony, zadowolony, biegający w podskokach jak źrebak bardzo go kochamy, ale jakby mógł trafić do dobrych ludzi mieszkających w spokojnym miejscu, to chyba byłby szczęsliwszy :roll:
  18. a czy Pachcio ma banerek, który mogłabym sobie pobrać? bo nie mogę znaleźć
  19. o jak pięknie! Adunia słodka :loveu: zazdroszczę, że jest taka malutka, że na rękach można ją nosić moje smoki ważą po 30 kg i na rączki się nie nadają :p
  20. [quote name='karolina_g_k'] Rozpłakała mi się w słuchawkę. (...) Poprosiła mnie o numer konta hoteliku i zadeklarowała pomoc finansową w jego utrzymaniu,"żeby tylko nie wrócił do schroniska bo to wspaniały pies". [/quote] jak nasz Gacek koczował parę miesięcy wychudzony i z połamanym biodrem pod pewnym blokiem, to ludzie go przeganiali tylko, a jeden facet odgrażał się, że on wreszcie zrobi porządek z tym przybłędą i albo pies zniknie do poniedziałku, albo on go wywiezie! :angryy: jak go zabieralismy (we wspomniany poniedziałek) , to facet powiedział : "ooo szkoda, ja mu własnie nawet budę miałem zamiar zbudować..."
  21. Merlisia kochana chyba postanowiła na zawsze zostać u Pokera, bo juz wcale się nie przypomina :cool3:
×
×
  • Create New...