Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Ajula

    Postępy kiruni

    to świetnie, że jest zdrowa i nie trzeba jej operować :lol: my po świętach będziemy robić różne badania a Maciek dzis miał zły dzień, był bardzo rozdrażniony i rozkojarzony, pokazywał zęby :roll:
  2. o matko, żeby tylko sobie szwów nie powyciągała
  3. dziwne te wymioty, lepiej powiedziec o tym lekarzowi :roll:
  4. bo ze sterylką jest jak z rodzeniem dzieci ;) jak suczka cierpi, to się wyklina "po co ja się na to zgodziłam??" potem psina błyskawicznie zdrowieje i szybko się zapomina, że bolało rozumiem Cię doskonale, ja po sterylce mojej Hexi nie spałam całą noc, siedziałam przy niej i płakałam przeklinając, że jej to zrobiłam po tygodniu już nie pamiętałam o nieprzespanej nocy i łzach, bo tak szybko sunia wróciła do formy i była taka jak wczesniej :lol:
  5. chłopak ma charakter i już :lol:
  6. tu kolejna łaciata smutna biedulka :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutna-zrezygnowana-sunia-z-katowic-pilnie-dt-135178/#post12097958[/url]
  7. biedna psinka :-( czy jej historia jest znana?
  8. acha, no tak :splat: tak długo wchodzę już na ten wątek, że czytam tylko ostatnie posty i juz ;)
  9. Bidulko masz już zupełnie inne pysio i ten błysk w oku! - bezcenne! :loveu:
  10. to widać, że z Pani konkretna kobitka :lol: a Saba to własciwie ile ma lat?
  11. jak się ma nasz uciekinier? wiosna, wszystko pachnie, to i pieska pewnie w świat ciągnie? :razz:
  12. Adelki fotki zniknęły... :???: a Monti tzn. NUTKA cudowna :loveu:
  13. o to już po wszystkim?? jak się czuje? kołnierz nosi?
  14. jeden wieczór mnie na dogo nie było i taka niespodzianka :crazyeye: myslę, że warto spróbowac z tą Panią, mieszka stosunkowo blisko, więc jakby co, to zawsze możesz Sabę zabrać ;) jesli Pani już od pewnego czasu ją obserwowała, to znaczy, że wie co robi domek z ogródkiem i spokój - fajnie by Sabinka miała Twoja propozycja, żeby Saba w razie Pani choroby wracała do Ciebie jest super, widać Dark, jak bardzo się o Sabę troszczysz :Rose: dobra dziewczyna z Ciebie :lol:
  15. nasz Maciek tyle zrzucił siersci, że aż do weterynarza poszlismy, bo zaczęły mu łyse placki przeswitywać :roll: na ogonie miał piękny pióropusz, a teraz już go nie ma pobrali mu zeskrobinę z łysego miejsca i wyhodowali trochę grzyba, ale wet powiedział, że niewiele mamy poczekać, aż zrzuci sierść, żeby zobaczyć, czy bedzie odrastać, jesli tak, to znaczy, że on tak zrzuca jesli nie bedzie odrastać, to będą szukać przyczyny dostał krople Kerabol (tydzień temu), które podobno rewelacyjnie działają na sierść i wczoraj na łysych plackach zauważyłam nową sierść :multi: - taką szczecinkę może kup Alfabia te kropelki i zobaczysz, czy będzie lepiej
  16. Ajula

    Postępy kiruni

    nasz Pan szkoleniowiec spędził u nas 2 godz, bylismy też razem na spcerku powiedział, że pies zachowuje się tak, jakby sam nie wiedział, o co mu chodzi chyba bardzo krótko był ze swoją matką i innymi szczeniakami, chyba miał bardzo mało bliskiego kontaktu z człowiekiem, a może nawet wcale jednym słowem kompletny dzikus z niego :roll: wygląda jakby nie umiał nawet do końca posługiwać się "psim" językiem, bo w tym samym czasie potrafi wysyłać zupełnie sprzeczne sygnały mi się też wydawało, że nie wychowywał się u ludzi, a jak był bezdomny, to pewnie musiał przed ludźmi uciekać, bo ludzi boi się strasznie boi się własciwie wszystkiego - dlatego występuje u niego agresja lękowa, wtedy nawet może ugryźć nie ma u niego śladu socjalizacji :roll: chyba przez to, że mieszkał na dworzu i był "niczyj" ma silny pęd do wolności, nie potrafi się skupić na człowieku, nie umie sie bawić, nie reaguje na żadne zachęty do zabawy po świętach będzie Pan do nas przyjeżdżał i będziemy pracować
  17. ja nie umiem wstawiać jeszcze tu nigdy zdjęcia nie wstawiałam :roll:
  18. [quote name='muzzy'] Tylko teraz jakoś nie chcę mnie głaskać jak za nim leżę i gryzę go po plecach...[/quote] ...leżę i kwiczę... :grin::grin: potraficie poprawić mi humor jak mało kto :lol:
  19. [quote name='Charly']piewsze wiadomosci juz byly, zdjecia tez.[/quote] ja zdjęć nie widziałam :confused:
  20. Tobiaszku czy Ty już zupełnie nas nie lubisz? chociaż słówko by się przydalo, albo mała foteczka :razz:
  21. Karmelek czemu się nie odzywasz? stęskniłam się już za Tobą ;)
×
×
  • Create New...