Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. hej Rodzinko Karmelkowa :lol: jak tam po świętach?
  2. ależ bym go wytuliła i wygłaskała na pewno jest bardzo mięciutki :loveu:
  3. paskudni brzydcy ludzie :2gunfire: szczęscie, że Amiczek już w dobrych rękach któras z dziewczyn napisała, że on jest z tych "żywych" - wierzę, że smutek szybko minie i pieskowi wróci radość życia
  4. acha, bo myslałam, że na kastrację zbieracie ;)
  5. wspólczuję temu biednemu pieskowi, jest taki zdezorientowany na tych zdjęciach :-( tak się starał biedaczek, żeby byli z niego zadowolenia... co za kretyńskie wymówki!!:snipersm: ale dla pieska lepiej, że go oddadzą teraz, bo jakby ten dzieciak miał go terroryzować, to biedny Amigo byłby jeszcze bardziej nieszczęśliwy
  6. ...leżę i macham nogami trzymając się za brzuch :roflt::roflt::roflt: co za mądry Pies!! Dropku, przypomnij Panu, żeby wszystkie Twoje opowiesci zapisywał na bezpiecznym :evil_lol: i odpornym na psie zęby dysku, bo jakby (odpukać) bomba w serwer dogo walnęła, to chyba bym się z żalu zapłakała - już widzę, że będzie z tego fajna książka, no bestseller po prostu :lol:
  7. może powinnismy zrobić konkurs na miss/mastera klosza :evil_lol: bo nawet w kloszach wyglądają pięknie :loveu:
  8. jaki słodziak :loveu::loveu:
  9. Powerek do domu :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  10. [quote name='RIVER'] Na Święta dostałem jajeczko, to znaczy żółtko surowe. TZ River powiedział, że ja też jestem z rodziny :crazyeye: i jajko mi się należy.[/quote] bosko :mdrmed: dorzucę kilka zł dla Misia, ale na czyje konto? może być na Twoje RM< czy inne?
  11. ach jaki on jest piękny :loveu:
  12. wygląda na to, że Spajk się dobrze bawi :lol:
  13. Dropek w roli Poprawiacza Nastroju jest niezawodny :iloveyou:
  14. ech dziewczyny.. nie rozklejajcie się tak, bo zaraz i ja będę smęcić :-(
  15. śliczne kochane słoneczko jak pięknie wygląda :loveu:
  16. co za piękny cudak napatrzeć się na niego nie mogę :loveu:
  17. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Żałuje tylko, że mała została wysterylizowana, bo ona "lubi pieski" :cool3: Trzeba ją uświadomić pod tym względem na wizycie i zobaczyć czy nie rozmnaża swojej yoreczki.[/quote] :crazyeye: wprawdzie malutkiej już nic nie grozi, bo dzieci już mieć nie może, ale Pani jakas hmmm.. nieuswiadomiona :roll: jak tak lubi pieski, to niech bierze ze schroniska
  18. żal tego biedaka, aż serce boli ale ma wspaniałą opiekę i wygląda już o wiele lepiej, a dopiero kilka dni minęło to będzie piękny pies :loveu:
  19. ...zaglądam, żeby sobie poprawić humor, a tu co? a tu nic! nie ma dzis dropkowej historyjki ?? :mad:
  20. RM widzę, że Ci banerki chlasnęli :evil_lol: w naszej weterynarii po wszystkich zabiegach zakładają klosze i nie chcą nawet słuchac o innej możliwości - ja też jestem zwolenniczką klosza, bo chociaż niewygodny, to dobrze zabezpiecza psy zresztą się dosyć szybko przyzwyczajają, pamiętam, że Hexi nawet wykombinowała, że przez uchylone drzwi łatwiej przechodzi się tyłem, wciągając klosz za sobą :lol: taka z niej cwana bestia była klosza nie wyrzuciłam i leży schowany na półce na wszelki wypadek, jakby (niedajboże) był jeszcze potrzebny
  21. [quote name='muzzy']Więc świętowałem przymilając się do wszystkich i przynosząc co chwilę panu jakiś skarb (a to ścierkę czy szczotkę z kuchni, a to buta z przedpokoju...), a pan zanosił to z powrotem na miejsce. Muszę go nauczyć, że jak mu coś daję, to to jest jego i nie musi już tego odnosić... :)[/quote] muzzy, widzisz jak taki jeden piesek wzbogacił Twoją ludzka egzystencję.. :grin::grin:
×
×
  • Create New...