Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale teraz przyszło mi do głowy, że własciwie w krajach protestanckich (Niemcy, Holandia, Skandynawia) własciwie nie ma psów bezdomnych zdarzają się jakies przypadki złego traktowania psów, ale nie tak jak u nas! :angryy: a w naszym kraju, gdzie ponad 90% jest katolikami, ludzie masowo znęcają się nad zwierzętami i wszędzie widać bezdomne psy i koty dlaczego? nigdy nie patrzyłam na to pod tym kątem, ale chyba coś w tym jest....
  2. wierzę, że wyzdrowieje i będzie piękny wierzę, że znajdzie kochający dom, a wtedy jego nowy opiekun powinien jechać z pięknym zdrowym psem na tą cholerną wieś i spacerować w tą i z powrotem, żeby wszyscy widzieli jaki to piękny jest pies!!!
  3. muzzy przykro mi, że straciłes wyrostki, ale nic na to nie poradzę, że bardzo mnie to śmieszy :evil_lol::evil_lol:
  4. no i proszę, doczekał Mikus wygrzewania się w wiosennym słoneczku :loveu:
  5. adaa dzięki za fotki Adunia jest prześliczna :loveu: taka malutka maskoteczka :lol:
  6. Leyla ukłony dla Ciebie i Twojego TZ :Rose:
  7. Power do góry!! kto pomoże maluchowi znaleźć dom??
  8. jakie piękne zdjęcia [SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=RoyalBlue] [COLOR=Blue]jaki piękny piesek !![/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]:loveu:
  9. ale kto się dorzuci? za wiele osób na ten wątek nie zagląda :roll:
  10. przesłałam dla małej tylko 30 zł bo więcej nie mogę :shake: Gacek zachorował, dzis rano bylismy u weta i zapłaciłam 60 zł, a to dopiero początek, muszę trzymać pieniądze dla niego
  11. niesamowite zdjęcia :-o może on jednak chce przyjsc do domu, ale się mu w główce zakodowało, że trzeba się bać i to jest silniejsze od niego kto wie, co mu w tej głowinie siedzi, jakie urazy :roll:
  12. sama słodycz, a jaki śliczny kolor sierści :loveu: kość prawie taka duża jak on, nie zjada jej chyba całej na raz? :-o
  13. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Wczoraj rozmawiałam z River - Misiek ma jakieś dziwne ataki jakby się krztusił, dusił. [/quote] a czy przypadkiem przy chorobie serca tak nie jest? :hmmmm:
  14. ciągle mogę patrzeć na tą jego usmiechniętą mordkę :loveu:
  15. śliczny piesek :loveu: życzę mu znalezienia szybko kochających ludzi
  16. wspaniala wiadomość :-o tak szybko domek mam nadzieję, że mała szybko wyzdrowieje i zapomni o tym, co ją spotkalo
  17. myslę, że dobrze Dark zrobiłas Alfabia napisała, że wezmie Sabę, o ile nie znajdzie się dla niej dom do końca maja, napisała, żeby szukać, bo jak nie Sabę, to wezmie inną bidę Alfabia ma super domek, ale może Ci ludzie z Poznania tez są ok. Trzeba sprawdzić :lol:
  18. Leopold też piękny i rzeczywiscie podobny do MIkusia
  19. jak zjawa wygląda :evil_lol: ale jednak trzyma się domu
  20. :grin::grin: Dropku talent pisarski masz niewątpliwie! jak Twój Pańcio zbierze wszystkie opowieści razem i dołączy te piękne Twoje zdjęcia to mnóstwo kasy zarobicie :lol:
×
×
  • Create New...