-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
muzzy wiedziałam bo Ty po prostu wyglądasz na Pańcia Dropka :lol:
-
oblał psa kwasem i zostawil w lesie przywiązanego
Ajula replied to agniesias's topic in Okrucieństwo
Aleksandra, jestes nowa, ale weszłas w wielkim stylu - widziałam na wątku Spajkiego :lol: -
oblał psa kwasem i zostawil w lesie przywiązanego
Ajula replied to agniesias's topic in Okrucieństwo
wobec takiego okrucieństwa brak słów :angryy: to jeszcze dziecko, a tak okrutnie potraktowane a sprawcy nie uda sie znaleźć :angryy: -
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Ajula replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
super, mam nadzieję, że będą efekty :lol: a te leki to co to za leki? zainteresowała mnie też informacja, że pies tak długo odreagowuje, jak długo cierpiał :hmmmm: bo wiesz, my też mamy psa, który był wczesniej niczyj, i też mamy z nim trochę problemów (a jest u nas juz prawie 6 miesięcy) -
domagam się przypięcia identyfikatorów :mad:
-
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Ajula replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68'] natomiast drugi wątek :crazyeye: szkoda słów [/quote] drugi wątek już posprzątany ;) -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
śliczna Sabinka :loveu: -
pewnie to głupie co napiszę, ale tak sobie myslę, że może i dobrze, że ten pijak Karmelka wyrzucił, bo teraz Karmelek ma cudowny kochający dom i nie musi mieszkać w pijackiej melinie, gdzie może bywał glodny i przestraszony
-
z tego wszystkiego, to cieszę się, że biedulek przynajmniej w budzie z owczarkami spał a nie gdzies w krzakach :roll: ale że owczarki go wpuscily, to jestem pod wrażeniem
-
DRopek wygląda na zmęczonego imprezą :cool3:
-
maluch nadal bezdomny? do góry piesku!
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
byłam kilka dni w Jastrzębiu Zdrój i se zrobiliśmy wycieczkę do Cieszyna, bo my z moim TZ historię, zabytki i włóczęgostwo kochamy :lol: -
Ok. Częstochowy. Bezdomny, maleńki psiak !!! Pilnie DT !!!!
Ajula replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Tahoma][FONT=Verdana]Boże, a ja już myslałam, że baranek się odnalazł[/FONT] :-([/FONT] -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
Alfabia, tylko że te wiatraki są bardzo ekologiczne i co? chcesz protestować przeciw ekologii? -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan:-)']Ajula to u was w Poznaniu już nowa trawka rośnie i kwiatki pachną?? :-o :-o Bo u nas w Cieszynie jeszcze śniegi spadają od czasu do czasu, szaro, buro i mokro :placz: I pełno dziur na drogach powyłaziło :mad:[/quote] owszem :lol: widziałam malutkie białe kwiatki na trawniku i kwitnące na fioletowo malutkie kwiatki (ale nie wiem, jak sie nazywają) w trawie są już malutkie listeczki nowych roślinek, które dopiero co wylazły z ziemi, pąki na drzewach są taki soczyste, że już zaczynają pękać i w pęknięciach widać zielone listki :loveu: ale w zachodniej wielkopolsce klimat jest łagodniejszy, niz w innych regionach Polski - wiem to, bo mogę porównac z moimi rodzinnymi stronami (centrum Polski) - jak dzwonię do rodziców, to mój tata zawsze zdaje mi relację z pogody ;) i u nich jest zawsze zimniej byłam w Cieszynie 02 stycznia, śliczne miasto :lol: -
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Ajula replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
ja też bardzo proszę, żeby ten wątek był kontynuowany można tu spokojnie sledzić losy piesków, oglądać zdjęcia, dowiedzieć się o ich zdrowie i co najważniejsze - ten wątek jako jeden z nielicznych można pokazać bez wstydu ludziom, którzy z dogomanią nie mają nic wspólnego, ale od czasu do czasu dadzą się namówić na przesłanie jakiegos chociaż grosika na pomoc psiakom :p -
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='alfabia'] Ale ponoć niezwykle są zadowolone. Niechętnie włażą do domku. Znaczy wejdą ale zaraz stoją przy drzwiach do wyjścia. [/quote] dla nich teraz pobyt na świeżym powietrzu to raj na ziemi - nowa trawka, pączki na krzaczkach i drzewkach, ptaszki śpiewają - tyle ciekawych spraw po co w domu siedzieć, jak na zewnątrz jest tak ciekawie i wszystko taaak intensywnie teraz pachnie :lol: -
Charly, a może dałoby sie dowiedzieć u tego nieszczęsnego poprzedniego własciciela co Sara jadła w domu, bo przecież jak przyszła do schroniska to była zdrowa
-
jaki szczesliwy Karmelek :loveu: o pomysleć, że tyle takich kochanych cudaków w schronach siedzi :-(