Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a co nowego w sprawach Merlisi? :cool3:
  2. co słychać u moich ulubieńców?
  3. zwierzątka jak się macie? wiosna u Was w pełni? :lol:
  4. Powerku co u Ciebie? masz chociaż troszkę zielonej trawki do powąchania? na słoneczku się wygrzewasz?
  5. bardzo piękny jest Dropek :loveu:
  6. Mikusiu jak dobrze, że dotrwałes do wiosny i słońca i jak dobrze, że mieszkasz u takich kochających ludzi... zdrówka dla Sary :loveu:
  7. znajdzie się domek na pewno taka Mała Ładna Grzeczna psinka znajdzie domek bez wątpienia :lol:
  8. ok. :lol: tak tylko sobie myslałam widząc różnicę w "podejsciu" do kałuży moich obu psów, że Maciek będąc bezdomny pił z kałuży, no bo skąd miał wziąść czystą wodę... i tak mu zostało, taka "pamiątka" po bezdomności
  9. ARKA coś w tym jest moja Hexi wychowana od szczeniaka w domu nie pije wody z kałuży, idąc kałuze obchodzi bokiem znajda Maciek (wiem, że był długo bezdomny, a może nawet nigdyu nie był w domu) pije wodę z kałuży, kałuży nie omija, tylko przechodzi przez nią nie zwracając uwago na to, że do połowy łap brnie w wodzie i blocie
  10. jaka ślicznota! jaka zadbana! :loveu:
  11. ależ ona słodziutka :loveu: i taka poręczna jesli chodzi o rozmiar
  12. [quote name='Energy']takie drobne niedogodności, co to jest w świetle psiego oddania i miłości :eviltong::evil_lol:[/quote] też tak myslę :lol:
  13. Dropek się nudzi jak zostaje w domu sam przecież to młody psiak muzzy, nie masz kogoś znajomego, kto wziąłby go na spacerek kiedy Ty jestes w pracy?
  14. ale ona jest śliczna :loveu:
  15. Ajula

    Postępy kiruni

    Kranik napiszę Ci jutro, dzis nie miałam czasu, dopiero wróciłam do domu Pan u nas był i mądrze gadał :lol: spodobał mi sie ale szczegóły napisze jutro, chociaż jutro też mam dużo zajęć
  16. jasne że imię nie musi nam się podobać najważniejsze, że bardzo podoba nam się pies! :loveu: ale sie cieszę, że wymysliłyscie takie miłe dla ucha zdrobnienia Pachulinek jest miodzio :loveu:
  17. pies przepiękny szkoda go do schroniska
  18. [quote name='Energy']No ciekawe skąd wiesz, że już nie ma:crazyeye:[/quote] może widziała bliznę po wycięciu wyrostka :eviltong:
  19. to ją sobie zostaw Dark :eviltong:
  20. Nie mam prawa się wtrącać, ale skoro już się inni wypowiedzieli, to się podlączę :eviltong: z dwuczłonowej nazwy Pachyder matis ten "pachyder" jakos tak twardo brzmi to już fajniej byłoby Matis :lol:
  21. :crazyeye: inteligencja tego psa jest powalająca :crazyeye:
  22. Ajula

    Postępy kiruni

    czyli jednak kogos znalazlas? to dobrze napisze Ci, co powiedzial nasz szkoleniowiec :lol:
×
×
  • Create New...