[quote name='
[email protected]']Widzę, że chciałam się zaangażować w pomoc a zostałam dosłownie opluta...[/quote]
z tym "opluciem" to trochę Pani przesadziła :roll:
jeśli Panią oceniłysmy niesłusznie, to prosze nam to wytłumaczyć, nie ma powodu, żeby wchodzić zaraz na wysokie tony
dla osób z dogomanii na pierwszym miejscu zawsze stoją psiaki, a ludzkie uczucia schodzą na plan dalszy
pierwsza zła ocena z naszej strony nie znaczy, że nie możemy zmienić zdania :lol:
jesli się okaże, że Imbirka znalazła u Pani dobry dom, to bedziemy przeszczęsliwe, a Pani zostanie uznana za super Pańcię
przekona się także Pani, że w razie kłopotów wszyscy porzucają wzajemne animozje i organizują pomoc - to jest wspaniałe na tym forum
a jesli zaangażuje się Pani (mam nadzieję) we wspieranie działalnosci dogomanii (chociażby duchowo), to sama Pani zrozumie, że ludzie to podły gatunek, w większości nie warty zaufania
nic dziwnego, że do często do ludzi podchodzi się tu jak do jeża
tymczasem życzę sukcesów w aklimatyzacji Imbirki :thumbs: