Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Charly a może mu ktos krzywdę w międzyczasie zrobił i on teraz ma agresję lękową :-(
  2. krew mnie zalewa na mysl o tym podłym naszym narodzie :2gunfire: biedne biedne zwierzątko :-(
  3. [quote name='dogeviper']jak to co to??!! Dropuś zrobił sobie FRYTKI :eviltong:[/quote] :grin::grin: jaki zaradny chłopak
  4. jaka cuuuudnaa :loveu::loveu: z każdym zdjęciem cudniejsza no napatrzeć się nie mogę :loveu:
  5. kto jest w swoim domku??? KARMEL ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: piszcie mi tu ino biegiem, bo nie wytrzymam nerwowo :crazyeye::crazyeye:
  6. [quote name='[email protected]']Widzę, że chciałam się zaangażować w pomoc a zostałam dosłownie opluta...[/quote] z tym "opluciem" to trochę Pani przesadziła :roll: jeśli Panią oceniłysmy niesłusznie, to prosze nam to wytłumaczyć, nie ma powodu, żeby wchodzić zaraz na wysokie tony dla osób z dogomanii na pierwszym miejscu zawsze stoją psiaki, a ludzkie uczucia schodzą na plan dalszy pierwsza zła ocena z naszej strony nie znaczy, że nie możemy zmienić zdania :lol: jesli się okaże, że Imbirka znalazła u Pani dobry dom, to bedziemy przeszczęsliwe, a Pani zostanie uznana za super Pańcię przekona się także Pani, że w razie kłopotów wszyscy porzucają wzajemne animozje i organizują pomoc - to jest wspaniałe na tym forum a jesli zaangażuje się Pani (mam nadzieję) we wspieranie działalnosci dogomanii (chociażby duchowo), to sama Pani zrozumie, że ludzie to podły gatunek, w większości nie warty zaufania nic dziwnego, że do często do ludzi podchodzi się tu jak do jeża tymczasem życzę sukcesów w aklimatyzacji Imbirki :thumbs:
  7. cuuudny Pachyderek :loveu: cieszę się, że tak wspaniale wygląda :lol:
  8. piękna lwiczka przypomina, że szuka domku :helo:
  9. to fajnie, niech się cieszy chłopak słoneczkiem :lol: a inne ogoniaste go polubiły?
  10. mogę się tylko uśmiechnąć z radością :lol: Alfabia jest super i ogoniaste mają u niej i jej rodziny jak w raju :loveu:
  11. ciekawe co słychać u mojego ulubieńca... :cool3:
  12. ach żeby ją ktoś przygarnął :roll:
  13. Pachciu kochany, a Ty gdzie się podziewasz?? do góry na spacerek :Dog_run:
  14. Charly kochana :buzi:
  15. [quote name='Dark Lord']:ylsuper::ylsuper:heavy metal rządzi,[/quote] widzę Dark, że nie tylko miłość do piesków nas łączy...;)
  16. Karmelku, ty dawno nie byłes na górze pokaż się 8)
  17. jaki to ładny psiak :iloveyou:
  18. Poker, jakie wpsaniałe rzeczy piszesz :lol: tak się cieszę :multi::multi:
  19. o kurcze :roll: jakie złe wiesci Oskar musiałby iśc do kogoś, kto umie postępować z takimi poschroniskowymi psami nasz Maciek znajda też ma problemy z agresją (zaczął ją objawiać dopiero po jakis 3 miesiącach pobytu u nas), ale pracujemy nad tym cierpliwie moze Oskar i Sara odreagowują to, co ich spotkało :-(
  20. Powerku kochany, co u Ciebie? pewnie stara bieda....:roll:
×
×
  • Create New...