Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. :multi::multi::multi: oby nowy domek okazał się tym na zawsze :loveu:
  2. hej Killerek! ruszaj na poszukiwanie domku :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  3. taki domek dla Powerka i wszystkich innych biedaków domek Powerowi potrzebny!
  4. bardzo ładny piesek :loveu: i takie ma mądre spojrzenie
  5. ....?? i co? i co? czekamy na relację
  6. jest prześliczna :loveu: tylko czemu tą malutką tak goni....??? :-( ach, żeby tak ktos mądrzejszy od nas coś doradził
  7. Farcik, co u Ciebie? przypomnij wszystkim, że potrzebujesz trochę kaski :cool3:
  8. [quote name='alfabia'] przez jakiś czas chodzi między Karmelem a Luną rodzielając odległość między nimi. Jest zaniepokojona i jakby chce uspokoić sytuację. Podlizuje Lunę, trąca nosem Karmela i cały czas stwarza bufor ochronny między nimi. [/quote] bardzo mądra psinka :loveu: jakbyś Alfabio obejrzała filmiki ze szkoły "Wesoła łapka", to zobaczyłabyś, że własnie suczka Irda (pracuje przy szkoleniach psów) postępuje dokładnie tak samo!
  9. [quote name='LILUtosi'] Napisałam w skrócie że trzeba pomóc wyzywic tą ferajne!!! Własnie robie zdjęcia do bazarku.[/quote] ja tak własnie to odebrałam chodzi o to, żeby wspomóc Pipi kasą
  10. to prawda, że ma mądre spojrzenie jeszcze trochę chudy i postrzępiony, ale i tak wspaniały :loveu:
  11. zarośnie :loveu: piękny pies! a jaki duży :-o
  12. przelałam 25 zł niestety jednorazowo :roll:
  13. Powerku taki ładny jesteś czemu nie wpadłes jeszcze nikomu w oko :shake:
  14. :-o co za historia dobrze, że piesek wydawał się wesoły, ale cała reszta fajna nie jest
  15. zarasta ekspresowo :-o jaki zgrabniutki jest Arielek sama bym chciała takiego fajnego psiaka :loveu:
  16. Gromek jest piękny :loveu::loveu:
  17. czarnej myszy to ja jeszcze (na szczęście) nie widziałam :hmmmm: Dropku, fajowego masz Pana, takie ekstra spacerki Ci funduje :loveu:
  18. przykra historia z tym podhalanem :shake:
  19. Piano przypomnij wszystkim, że szukasz domku
  20. [quote name='yoko100']Cięzko cyba to przewidziec jak Lori zareaguje.Ale napewno bedzie w wielkim strachu:(taka zmiana po takim czasie.[/quote] może powrót Loriego do świata będzie trwał długo, ale wierzę, że z czasem się uda i będzie jeszcze z niego wspaniały wesoły pies :loveu:
  21. jasne, mozna poczekać a tymczasem sprawdzisz ten drugi domek?
  22. [quote name='maugo']byc może moje sporzenie na Onde jest bardzo subiektywne, ale według mnie ma zdecydowanie wiecej sierści. Juz jak ją się głaszcze to czuć ją pod ręką. (...) No za chleb zrobi wszystko :lol:[/quote] futerko rośnie :multi: a mój Gacus też za chleb zrobi wszystko :lol: jak był bezdomny, to jedna pani dokarmiała go przez kilka miesięcy własnie chlebem, dzięki temu przeżył i do tej pory chleb to dla niego najlepszy przysmak
  23. hej Dropiasty co tu tak cicho? upały Was zmęczyły? ;)
×
×
  • Create New...