Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. przypominam biedactwa, bo jakos pusto u nich :roll:
  2. z tą cukierniczką to niezły wyczyn :-o jestem w szoku :-o
  3. przelałam dziś grosik, ale jednorazowo niestety :roll:
  4. Power to ja Ci życzę takiego spacerku za schronisko, z którego nie będziesz już musiał wracać... ;)
  5. wszystkiego najlepszego Pianolku w nowej rodzinie :loveu:
  6. szczęśliwej podróży :lol: to ci łobuziak z Karmela :-o herszt bandy
  7. Alfabia hej hej!! co u Was?
  8. Power skarbie, nie był mnie kilka dni i nikt Cię w tym czasie nie odwiedzał :roll: no to do góry
  9. parę dni mnie nie było, a tu takie wieści - ugryzła Panią Jolę :-o co się dzieje?? chyba bez specjalisty się nie obędzie RM macie tam w okolicy kogos kto zna się na psach?
  10. to się nazywa szczęsliwy pies :loveu:
  11. trzymamy kciuki, żeby nie musiał czekać długo :thumbs:
  12. [quote name='Ra_dunia']Lori ma oddzielny wątek na forum corgi ;) Stąd te deklaracje :cool3:[/quote] jasne, przecież Lori to typowy corgi :lol: dziękujemy forum corgi za zainteresowanie Lorusiem :Rose:
  13. Merlisia to faktycznie pies ideał a ja mam dwa smoki (a nie psy) w domu gdzie tu sprawiedliwość??
  14. co za uśmiech :loveu::loveu: jeszcze nie widziałam, żeby pies AŻ TAK się uśmiechał :lol:
  15. Poker do Ciebie to same rozkoszniaki trafiają :loveu:
  16. ja nawet nie wiem, na co moje psy są szczepione - na pewno oczywiście wscieklizna, ale poza tym idę do weterynarza, mówię "poprosze pełny zestaw" i tyle z tym wkurzaniem się na bokserkę, to może być tak, że na pewne rasy Karmelek reaguje źle, bo np ma uraz, albo się boi moja Hexi histerii dostaje na widok nowofunlandów, husky i samojeda tak jest od szczeniaka i nic nie jest w stanie jej przekonać, że nowofunland to fajny pies - mamy dwa zaprzyjaźnione, z mądrymi ludźmi, próbowalismy ją zaprzyjaźnić z tymi olbrzymami i nie dało się ona tak się ich boi, że aż tak dziwnie piskliwie szczeka i całą się trzęsie :shake:
  17. hej co u Was tak cicho? kilka dni mnie nie było, myslałam, że będą nowe historyjki, a tu nic. Alfabia mam nadzieję, że wszystko ok w zwierzyńcu?
  18. wyrazy uznania dla Asi twarda z niej człowieczyca :evil_lol:
×
×
  • Create New...