ja nawet nie wiem, na co moje psy są szczepione - na pewno oczywiście wscieklizna, ale poza tym idę do weterynarza, mówię "poprosze pełny zestaw" i tyle
z tym wkurzaniem się na bokserkę, to może być tak, że na pewne rasy Karmelek reaguje źle, bo np ma uraz, albo się boi
moja Hexi histerii dostaje na widok nowofunlandów, husky i samojeda
tak jest od szczeniaka i nic nie jest w stanie jej przekonać, że nowofunland to fajny pies - mamy dwa zaprzyjaźnione, z mądrymi ludźmi, próbowalismy ją zaprzyjaźnić z tymi olbrzymami i nie dało się
ona tak się ich boi, że aż tak dziwnie piskliwie szczeka i całą się trzęsie :shake: