Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. przypominam może ktos pomoże tym biedakom? :roll:
  2. zapomniałam napisać, że kup najpierw karmę tańszą, jak będzie pasowała, to nie ma co szaleć z drogimi
  3. [quote name='muzzy']Dzięki za odpowiedź! O psia rura, jak zobaczyłem ceny, to widzę że gdybym chciał tym Dropka wypasać, to sam musiałbym zrezygnować z jedzenia, picia, mieszkania i innych tego typu zbędnych przyjemności :D [/quote] własnie dlatego do tej pory nie mamy porządnych krzeseł w tak zwanym dużym pokoju i gości przyjmujemy na plastikowych ogrodowych :evil_lol: nie mogliśmy się też dorobić nowych kanap, tylko mielismy takie złomy po poprzednich włascicielach mieszkania - aż moja mama przelała mi na konto kasę na nową kanapę i powiedziała, że przyjedzie i sprawdzi, czy kupiłam :evil_lol: ale coo tam, najważniejsze, żeby Hexunia zdrowy brzuszek miała :loveu:
  4. biedny śliczny koziołek Pipi podziwiam Ciebie i Twoją rodzinę
  5. przyzwyczai się biedulek i będzie szczęśliwy :lol:
  6. moja Hexi jadła Royal Canin sensitivity, bo od dziecka ma chorowity żołądek (w spadku po dogach) kiedy przybył do nas Maciek, oba psy jadły nadal RC (ze względu na Hexi) rujnowało to nasz portfel, bo wykarmic dwa 30 kg psy karmą RC to masakra finansowa zaryzykowałam z Bento Kronen - od stycznia są na tej karmie i jest ok., wychodzi taniej, niż RC i w dodatku informacja zawarta w reklamie, że po tej karmie jest mniej koopek jest prawdziwa :evil_lol:
  7. ok, trzymam kciuki
  8. trzymam kciuki za nowe życie biednej suni Maugo, chyba nas nie opuścisz? Zostaniesz na dogomanii?? :cool3:
  9. Ancia nie denerwuj się na zapas pokaż go lekarzowi, ale to moze być jakis drobiazg niedawno mojej Hexi też zapuchły obie powieki, było to późnym wieczorem, nasza laecznica już była zamknięta, poszłam spać z duszą na ramieniu, a rano Hexi miała juz zdrowe ok - ani śladu opuchlizny może go jakiś owad ukąsił i to jest odczyn alergiczny
  10. trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
  11. zadzwoń i napisz nam jak się Saba i Pani czują :lol: stęskniłam sie za Sabinką
  12. Killer :lol: jak się masz piesku?
  13. tak mi szkoda tego biedactwa :bigcry:
  14. bosko :loveu: Korunia sliczna, rozbrykana jak szczeniaczek A Karmel na poduszce śpi jak prawdziwe niewiniątko :lol:
  15. może by chociaż środki na zabicie robali im podać? straszne, pewnie je brzuszki bolą :roll:
  16. Saba, a co u Ciebie słoneczko nasze? :cool3: już trochę czasu minęło w nowym domu
  17. pozdrowienia dla Mikusia i całej Waszej Rodzinki :loveu:
  18. zapiszę chociaż wątek szkoda mi tego biedaka :-( mój znaleziony Gacus też skakał na trzech łapkach, ale miał operację i czwarta noga działa :lol:
  19. [quote name='karolina_g_k'] Moja przyjaciółka zbierała na swoim slubie pieniazki zamiast kwiatów, chciała przekazac je na "Fundację Pod Psim Aniołem". Więc podsunęłam jej pomysł żeby może część funduszy przekazała na Amigo jesli i tak chce oddac je na psiaki. [/quote] brawo i podziękowania dla wrażliwych zwierzolubnych młodych :Rose:
  20. powiedz na jakie konto mam przelać 15 zł za wyróżnienie? na Twoje może? dobrze, że pazurki obcięłas, a pozwoliła bez problemu? faktycznie beczułka z niej się zrobiła, ale ładna z niej rudaska :loveu:
×
×
  • Create New...