-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Ajula replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Weronia jest z Poznania, ale działa w Trzciance (PiStraż dla zwierząt), a także w Przyborówku pomaga Pani Wandzie. Dobrze by było, jakby Weronia się zgodziła, bo ona się zna na rzeczy. A jakby się zgodziła jechać do Piły, to możnaby sie zrzucić na paliwo dla niej. Ja sama chętnie bym pojechała, ale najzwyczajniej w świecie nie mam doświadczenia. Do Piły z Poznania jedzie się godzinę. wiem, bo ostatnio kilka razy jechałam. -
Wrocław.Ludzie nie chcieli mojej psiej miłości! SZAGI MA DOMEK !
Ajula replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
wszystkiego najlepszego w nowym domku! :lol: -
biedny Oskarek :-( teraz już nie mam kasy, ale jak mi znowu jakis pieniądz na konto wejdzie, to poprosze jeszcze o zrobienie allegro dla Oskarka
-
Charly jeszcze i tutaj Cię pomęczę ;) co z Oskarem? nadal siedzi? a może sa jakies nowe wiadomści od Sary?
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Ajula replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
może ktos z Poznania by podjechał? z Poznania do Piły to tylko godzina jazdy autem -
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
Ajula replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
trzeba cie malutka pokazywać światu -
to wlewaj te kropelki i zobaczysz jak nie będzie poprawy, to pojedziesz do innego lekarza biedny Karmelek, mam nadzieję, że go to nie boli :-( ucałuj ten rudy łepek ode mnie
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Ajula replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Dorobella PODZIWIAM Cię -
no tak do końca w to "bez konserwantów" to też nie wierze ;)
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
Ajula replied to irysek's topic in Już w nowym domu
szczeniaczek już w domu, ale te dwa biedactwa nadal cierpią :roll: -
Energy to faktycznie niezła jazda u was była z tymi karmami :evil_lol: ja też gotuję, raz dziennie psy dostają gotowane, a wieczorem porcje suchej karmy ale własnie dzis przejrzałam ofertę karm w puszkach i chyba spróbuję, jak zamiast gotowanego bedzie im wchodzić karma z puszki - nie wezmę tych najtańszych, tylko takie które (jak twierdzi producent) są bez konserwantów przeliczyłam, że finansowo wyjdzie mniej więcej na to samo, a jednak to gotowanie jest upierdliwe, i ciągle muszę pamiętać, żeby było wystarczająco mięsa, ryżu i warzyw w domu poza tym coraz mniej podoba mi się mięso kurczaków, wydaje mi się, że jest strasznie nafaszerowane chemią i antybiotykami :roll:
-
[quote name='Dark Lord']Dzięki wszystkim za życzenia choć nie mogę dociec skąd wiecie, że mam urodziny, chyba w profilu zaznaczone mam;) [SIZE=1]Ajula a urodziny aż strach przyznać 31....stara się robię....[/SIZE][/quote] to i tak młodsza ode mnie jestes :lol:
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
nigdy nie składam deklaracji na "co miesiąc", bo nie mam stałych dochodów i nigdy nie wiem, ile będe miała kasy ale wyjątkowo zadeklaruję chociaż te 15 zł - mało, ale chociaż tyle tylko przypomnijcie mi proszę, jak trzeba będzie już płacić, bo dorzucam się to tu, to tam - no, po prostu, żebym nie przegapiła -
niektóre psy całe życie jedzą Chappy, albo coś w tym stylu i nie przeszkadza im to wydaje mi się, że nie ma się co snobować na drogie karmy, jesli nie ma takiej potrzeby - lepiej pieniądze wydać na pomoc innym psom na dogomanii :evil_lol: gdyby nie to, że Hexi bardzo mocno i długo chorowała, to nie kupowałabym RC, jednak weterynarz przekonał mnie do tej karmy - i rzeczywiscie, od kiedy przyszła na RC, chorowanie skończyło sie natychmiast karma droga, ale leczenie chorego psa jeszcze droższe ;) no ale teraz Hexunia czuje się dobrze, dlatego je tańszą Bento Kronen obawiam się jednak, że znajdę Maćka trzeba będzie trochę pokarmić RC, bo cos mu sie ostatnio przydarzają coraz częsciej biegunki :roll:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
przekaż Pani, że trzymamy kciuki za jej zdrowie żeby miała siły opiekować się Sabinką widzę, że Saba jak księżniczka sobie żyje :lol: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo'] Ja przy WAS WSZYSTKICH jestem mały pikuś. Wy robicie ogromną robotę, a osoby takie jak ja chylą przed Wami czoła i te wszystkie słowa podziękowania należą się WAM. Wszystkim Dogomaniakom:Rose:[/quote] Maugo, nie będziemy się tu licytować, kto jest mały pikus ;) najważniejsze, żeby pomagało jak najwięcej ludzi -każdy tak jak może jeden może dać dom tymczasowy inny pomóc w pielęgnacji, wyprowadzić na spacer ktoś może przewieźć psa tak gdzie trzebe ktoś może dać kilka złotych albo jakies rzeczy inni mogą tylko podtrzymywać na duchu i trzymać kciuki - WSZYSTKO się liczy :lol: -
o! Dark ma urodziny? ciekawe które? :cool3: Dark, ode mnie też wszystkiego najlepszego
-
oby pomogło chociaż jakby była alergia, to chyba oba oczy by zareagowały :hmmmm: