-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[quote name='bico']Cały długi weekend nie ma Muzzego i Dropka:roll: Pewnie się na wystawę do Świdnika już na stałe przenieśli:eviltong:[/quote] ale za to jak wrócą, to będą mieli całe mnóstwo przygód do opowiedzenia :evil_lol:
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Ojej,bez przesady:cool1::oops:[/quote] zbyt wiele nerwów mnie te wszystkie psie nieszczęscia kosztują, żebym rzuciła palenie - jakos muszę odreagować ;) to już wole butów albo odzienia nowego nie kupować -
dziś rano był na wczesnym spacerze z TZ, ale rano jest jeszcze pusto i cicho, nie było się czego bać o 11.30 dostał kolejną dawkę syropku (lubi go i wylizuje mi z dłoni) przed chwilą wrócilismy ze spaceru południowego - spotkalismy najpierw czarnego labradora, na którego Maciek sie zawsze rzucał olewając nawet nagrodki - dzis grzecznie usiadł i tylko patrzył na niego wracając do domu spotkalismy boksera Atosa, którego Maciek nienawidzi i tak się rzucał na jego widok, że trudno było go utrzymać - dzis zrobił na jego widok grzecznie siad, wprawdzie wpatrywał sie w Atosa intensywnie, ale nawet nie mruknął :crazyeye: jestem w szoku ale jeszcze zakładam, że to może tylko przypadek, nie chcę się zbytnio ekscytować zbawczą mocą KalmAid ;)
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
Ajula replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki :kciuki: za dobre wieści -
nie wiem, czy wczoraj to był przypadek, czy tez KalmAid już by działał :hmmmm: w ciągu dnia Maciek dwa razy wyszedł dobrowolnie z domu i na spacer poszedł z podniesionym (trochę) ogonem - do tej pory ogonek chował, na łączce miał niezły humorek - nawet zgodził się trochę pobiegać na lince do tej pory raczej wolał się chować w krzaki i przerażonym wzrokiem wypatrywać wszelkich zagrożeń zobaczymy,jak będzie dziś
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Ajula replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
masz racje Pipi biedna ona jest i niewinna, że taka niewychowana :-( -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
Ajula replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']siedzę tu, czytam, patrzę - ogrom cierpienia i bólu tego psa, jest dla mnie nie do wyobrażenia:-(:-(:-([/quote] mi też słabo się robi, jak myślę, co on przeżywa :-( -
śliczny pies, szkoda że musi siedzieć w schronisku :-(
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
Ajula replied to Delph's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za dzielnego Felicjana :kciuki::kciuki: -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak się ma Karmelek? :roll: -
[quote name='Ank@2']:evil_lol: zawsze mówiłam, że taki malizy są najgorsze. :p[/quote] a co biedactwa mają zrobić? jakos musza się bronić, skoro są takie malutkie :evil_lol:
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
Ajula replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
piesku a co u ciebie słychać? -
dzięki, chodziło mi o dawkę a w podawaniu lekarstw strzykawką mam doświadczenie - wielokrotnie podawałam strzykawką leki naszej suni (mam dwa psy) :lol:
-
poczytałam co zostało tu napisane na temat KalmAid i wczoraj kupiłam dla naszego znajdka jest u nas już 8 miesięcy, od początku miał agresję lękową, w wyniku cierpliwej pracy udało się to prawie wyeliminować także od początku bał się wychodzić z domu - tzn. czasami miał opory, ale własciwie wychodził chętnie, niestety dosyć szybko zaczynał się bać na spacerze i wszystko go przerażało - wtedy wracaliśmy do domu ale od kilkunastu dni tak mu się pogłębił strach przed światem, że wcale nie chce wychodzić :roll: nawet musiałam go już wynosić na rękach z domu (30 kg wagi), żeby się chociaż wysikał wczoraj kupiłam KalmAid i zobaczę tylko nie jestem pewna co do dawkowania - na opakowaniu jest napisane, że na jego wagę dawka dzienna wynosi 10 ml ale czy te 10 ml mam podać naraz? czy w dawkach podzielonych? prosze o podpowiedź osoby, które ten preparat stosują u swoich psiaków
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='bonika'] Lorciu PIĘKNY smutasku - mam nadzieję, że do jesieni wyciągniemy cię ze schroniska i wszystko pójdzie ku lepszemu :kciuki::kciuki:[/quote] za to trzymamy kciuki :thumbs: -
jaki cudaczek piękny! :loveu:
-
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
Ajula replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
przypominamy maleńką zjawę! -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Ajula replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
paskudni ludzie :roll: może wcale innego psa nie mają, tylko im się odwidziało :angryy: -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
cieszę się, że jakos reaguje, ale jak na niego patrzę w tych dołach, na ten smutny pyszczek to wyć mi się chce z rozpaczy :-( -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
czyli 3 stówki już się chyba uzbierały :lol: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
pozdrowienia dla wariatuńcia Ariela :loveu: