Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='bico']Cały długi weekend nie ma Muzzego i Dropka:roll: Pewnie się na wystawę do Świdnika już na stałe przenieśli:eviltong:[/quote] ale za to jak wrócą, to będą mieli całe mnóstwo przygód do opowiedzenia :evil_lol:
  2. [quote name='rita60']Ojej,bez przesady:cool1::oops:[/quote] zbyt wiele nerwów mnie te wszystkie psie nieszczęscia kosztują, żebym rzuciła palenie - jakos muszę odreagować ;) to już wole butów albo odzienia nowego nie kupować
  3. Ajula

    CalmAid?

    dziś rano był na wczesnym spacerze z TZ, ale rano jest jeszcze pusto i cicho, nie było się czego bać o 11.30 dostał kolejną dawkę syropku (lubi go i wylizuje mi z dłoni) przed chwilą wrócilismy ze spaceru południowego - spotkalismy najpierw czarnego labradora, na którego Maciek sie zawsze rzucał olewając nawet nagrodki - dzis grzecznie usiadł i tylko patrzył na niego wracając do domu spotkalismy boksera Atosa, którego Maciek nienawidzi i tak się rzucał na jego widok, że trudno było go utrzymać - dzis zrobił na jego widok grzecznie siad, wprawdzie wpatrywał sie w Atosa intensywnie, ale nawet nie mruknął :crazyeye: jestem w szoku ale jeszcze zakładam, że to może tylko przypadek, nie chcę się zbytnio ekscytować zbawczą mocą KalmAid ;)
  4. Wspaniale wygląda :loveu: należy jej się nowe imię
  5. trzymam kciuki :kciuki: za dobre wieści
  6. bardzo ładna strona, ale w kotach do adopcji zaplątały się psy ;)
  7. Ajula

    CalmAid?

    nie wiem, czy wczoraj to był przypadek, czy tez KalmAid już by działał :hmmmm: w ciągu dnia Maciek dwa razy wyszedł dobrowolnie z domu i na spacer poszedł z podniesionym (trochę) ogonem - do tej pory ogonek chował, na łączce miał niezły humorek - nawet zgodził się trochę pobiegać na lince do tej pory raczej wolał się chować w krzaki i przerażonym wzrokiem wypatrywać wszelkich zagrożeń zobaczymy,jak będzie dziś
  8. masz racje Pipi biedna ona jest i niewinna, że taka niewychowana :-(
  9. [quote name='bico']siedzę tu, czytam, patrzę - ogrom cierpienia i bólu tego psa, jest dla mnie nie do wyobrażenia:-(:-(:-([/quote] mi też słabo się robi, jak myślę, co on przeżywa :-(
  10. śliczny pies, szkoda że musi siedzieć w schronisku :-(
  11. trzymam kciuki za dzielnego Felicjana :kciuki::kciuki:
  12. ciekawe jak się ma Karmelek? :roll:
  13. [quote name='Ank@2']:evil_lol: zawsze mówiłam, że taki malizy są najgorsze. :p[/quote] a co biedactwa mają zrobić? jakos musza się bronić, skoro są takie malutkie :evil_lol:
  14. Ajula

    CalmAid?

    dzięki, chodziło mi o dawkę a w podawaniu lekarstw strzykawką mam doświadczenie - wielokrotnie podawałam strzykawką leki naszej suni (mam dwa psy) :lol:
  15. Ajula

    CalmAid?

    poczytałam co zostało tu napisane na temat KalmAid i wczoraj kupiłam dla naszego znajdka jest u nas już 8 miesięcy, od początku miał agresję lękową, w wyniku cierpliwej pracy udało się to prawie wyeliminować także od początku bał się wychodzić z domu - tzn. czasami miał opory, ale własciwie wychodził chętnie, niestety dosyć szybko zaczynał się bać na spacerze i wszystko go przerażało - wtedy wracaliśmy do domu ale od kilkunastu dni tak mu się pogłębił strach przed światem, że wcale nie chce wychodzić :roll: nawet musiałam go już wynosić na rękach z domu (30 kg wagi), żeby się chociaż wysikał wczoraj kupiłam KalmAid i zobaczę tylko nie jestem pewna co do dawkowania - na opakowaniu jest napisane, że na jego wagę dawka dzienna wynosi 10 ml ale czy te 10 ml mam podać naraz? czy w dawkach podzielonych? prosze o podpowiedź osoby, które ten preparat stosują u swoich psiaków
  16. [quote name='bonika'] Lorciu PIĘKNY smutasku - mam nadzieję, że do jesieni wyciągniemy cię ze schroniska i wszystko pójdzie ku lepszemu :kciuki::kciuki:[/quote] za to trzymamy kciuki :thumbs:
  17. jaki cudaczek piękny! :loveu:
  18. paskudni ludzie :roll: może wcale innego psa nie mają, tylko im się odwidziało :angryy:
  19. cieszę się, że jakos reaguje, ale jak na niego patrzę w tych dołach, na ten smutny pyszczek to wyć mi się chce z rozpaczy :-(
  20. czyli 3 stówki już się chyba uzbierały :lol:
  21. pozdrowienia dla wariatuńcia Ariela :loveu:
×
×
  • Create New...