-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Ajula replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
na innym watku przeczytałam takie coś na temat tego własnie allegro: [B]Ta aukcja na allegro to ściema.. Tu mam info od GoniP z Poznania, z fundacji Emir:[/B] [I]"Hej, nic nam o tym nie wiadomo, ostatnio ostrza do maszynki kupowała jakaś szkoła, natomiast pieniądze na zabiegi są i będą – ściema, żaden lekarz nikomu nic Ne mówił…."[/I] [B]WIĘC NIE WPŁACAJ KASY!!!!!!!![/B] [B]Nawet powinnas zgłosić do allegro jako naruszenie zasad!!!!![/B] __________________ -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Ajula replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
tu na wątej też mało kto zagląda....... :-( -
CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bejotka'] Nic mnie nie uraziło, jestem dla Was wszystkich pełna uznania i uwielbiam Was za to, co robicie ! Chciałabym Wam pomóc, a właściwie tym biedom, które los tak okrutnie doświadczył ... [/quote] nie przejmuj się tak Bejotka, bo za chwilę powiesz sobie, że już za nikogo nigdy nie poręczysz - a szkoda by było :lol: dom Carmen znajdzie, bo jest wyjątkowo urodziwa, trochę poczeka, ale znajdzie :lol: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
książe Ariel Szalony przypomina się wszystkim :loveu: -
[quote name='alfabia'] Wyjazd jakby ktoś pytał pyszny i udany. [/quote] no bym spytała czy udany, ale w takim razie jeszcze bym spytała, a gdzie wy byliscie? :cool3:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Ajula replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
ciekawe, i ludzie tak w ciemno dają pieniądze? zdjęcia psów są z Bukowskiej, ale to o niczym nie świadczy -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
tak, Poker ma rację, panikary jesteśmy ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
eee wiecie co, nie ma się co martwić teraz zauwazyłam, że Stonka tylko edytowała swój poprzedni post i NA PEWNO to nie chodzi o to, że pomaganie Jurandowi nieaktualne, tylko, że ten post jej jest nieaktualny -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']No ja zawału dostanę. Co się stało???[/quote] też dostanę a stonka jest wylogowana z dogo i nie napisała o co chodzi :smhair2: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
Ajula replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
hej hej kto pomoże?? -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
stonka c o jest nieaktualne?? :hmmmm: -
[quote name='autsajder'] allllleeee sie ciesze!!! jupi jupi ....[/quote] ooo nie dziwię Ci się - taki piękny pies! wyjątkowo piękny! :loveu: jak ktos mógł takiego psa porzucić? :-o na ostatnim zdjęciu wygląda jak kot
-
ciekawe jak się mają łobuziaki :cool3:
-
[quote name='muzzy'] Jak pan sobie poszedł, to nie zrobiło to na mnie specjalnego wrażenia i wziąłem się za wychowywanie Asi. Muszę przyznać, że jest mocno nieedukowalna [/quote] :evil_lol::evil_lol:
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Ajula replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'] Ktoś tu dobrze napisał, że Bóg specjalnie Cię zsyła w takie miejsca, jesteś Aniołem dla zwierząt i ludzi! [/quote] to prawda jestes niesamowita :iloveyou: podziwiam Cię z całego serca i jak tylko będę mogła, to chociaż trochę Cię wesprę -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
fajowy psiak z niego :lol: -
MIELEC. Dramat cudownego Amigo. Nareszcie w domu :)))
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
na pierwszym zdjęciu jak slicznie łapkę na dziewczynki ręce trzyma :loveu: kochany słodki Amiś :loveu::loveu: -
CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.
Ajula replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18'] I dla wyjasnienia : to nie sa zadne klotnie, ale wyrazenie opinii. Dlaczego inne zdania prezentowane przeze mnie i Radunie nazywane sa klotnia :crazyeye:[/quote] nawet przez głowę by mi nie przeszło, że to kłótnie :p -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Panno pozwól, że odezwę się jeszcze do Ciebie na wątku Jurusia, bo nie chcę pisać nie na temat w watku poznańskiego schroniska :lol: ja też kiedys stawiałam pierwsze kroki na dogomanii i nie wiedziałam, o co w tym wszystkim wchodzi ale zobaczysz sama - szybko się zorientujesz i zaczniesz wydeptywać swoje własne ścieżki na dogo :lol: są tu tysiące ludzi - z całej Polski, a nawet świata, i wszyscy pomagają zwierzakom (oczywiscie głównie psom, choć nie tylko) - pomagają, jak tylko mogą każdy na swój sposób wśród tych tysięcy ludzi są różni - także tacy, których lepiej by było, jakby ich tu nie było ;) ale większość to wspaniali, ofiarni, odpowiedzialni ludzie, którzy jak największej ilości tych najbardziej nieszczęsliwych, męczonych, głodzonych,niekochanych, chorych zwierząt chcą wynagrodzić ich nieszczęsny los odwrócić karty - nieszczęscie zamienić w szczęscie :lol: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Może się tak zdarzyć,że Jurand zostanie ślepy tylko z imienia! [/quote] obyś miała rację - wypijmy za to!! :popcorn: a jak wzrok odzyska to nie będzie Jurandem, tylko Jureczkiem :lol: -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Ajula replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna X'] jak np. ten Jurand pójdzie ze schroniska a Radlinie koło Jarocina do hoteliku u bodajże Rojki spod Warszawy .Czy dla niego to dobre [/quote] to jest dla niego bardzo dobre i dlatego kto może to zrzuca się na wyciąganie psów ze schronisk i umieszczanie ich w domach tymczasowych, albo hotelikach możesz zadać te same pytania na wątku Juranda i na pewno dostaniesz wyczerpujące odpowiedzi, o co w tym wszystkim chodzi :lol: