Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jak on tą głowe pięknie nosi :loveu: futerka to mu jeszcze trochę brakuje, ale postawe ma taką, że można pomyśleć, że w nim błękitna krew płynie :lol:
  2. na innym watku przeczytałam takie coś na temat tego własnie allegro: [B]Ta aukcja na allegro to ściema.. Tu mam info od GoniP z Poznania, z fundacji Emir:[/B] [I]"Hej, nic nam o tym nie wiadomo, ostatnio ostrza do maszynki kupowała jakaś szkoła, natomiast pieniądze na zabiegi są i będą – ściema, żaden lekarz nikomu nic Ne mówił…."[/I] [B]WIĘC NIE WPŁACAJ KASY!!!!!!!![/B] [B]Nawet powinnas zgłosić do allegro jako naruszenie zasad!!!!![/B] __________________
  3. tu na wątej też mało kto zagląda....... :-(
  4. [quote name='Bejotka'] Nic mnie nie uraziło, jestem dla Was wszystkich pełna uznania i uwielbiam Was za to, co robicie ! Chciałabym Wam pomóc, a właściwie tym biedom, które los tak okrutnie doświadczył ... [/quote] nie przejmuj się tak Bejotka, bo za chwilę powiesz sobie, że już za nikogo nigdy nie poręczysz - a szkoda by było :lol: dom Carmen znajdzie, bo jest wyjątkowo urodziwa, trochę poczeka, ale znajdzie :lol:
  5. książe Ariel Szalony przypomina się wszystkim :loveu:
  6. [quote name='alfabia'] Wyjazd jakby ktoś pytał pyszny i udany. [/quote] no bym spytała czy udany, ale w takim razie jeszcze bym spytała, a gdzie wy byliscie? :cool3:
  7. tez chętnie bym usłyszała co u Parszywcia slicznego :loveu:
  8. ciekawe, i ludzie tak w ciemno dają pieniądze? zdjęcia psów są z Bukowskiej, ale to o niczym nie świadczy
  9. tak, Poker ma rację, panikary jesteśmy ;)
  10. eee wiecie co, nie ma się co martwić teraz zauwazyłam, że Stonka tylko edytowała swój poprzedni post i NA PEWNO to nie chodzi o to, że pomaganie Jurandowi nieaktualne, tylko, że ten post jej jest nieaktualny
  11. [quote name='supergoga']No ja zawału dostanę. Co się stało???[/quote] też dostanę a stonka jest wylogowana z dogo i nie napisała o co chodzi :smhair2:
  12. stonka c o jest nieaktualne?? :hmmmm:
  13. [quote name='autsajder'] allllleeee sie ciesze!!! jupi jupi ....[/quote] ooo nie dziwię Ci się - taki piękny pies! wyjątkowo piękny! :loveu: jak ktos mógł takiego psa porzucić? :-o na ostatnim zdjęciu wygląda jak kot
  14. ciekawe jak się mają łobuziaki :cool3:
  15. [quote name='muzzy'] Jak pan sobie poszedł, to nie zrobiło to na mnie specjalnego wrażenia i wziąłem się za wychowywanie Asi. Muszę przyznać, że jest mocno nieedukowalna [/quote] :evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='__Lara'] Ktoś tu dobrze napisał, że Bóg specjalnie Cię zsyła w takie miejsca, jesteś Aniołem dla zwierząt i ludzi! [/quote] to prawda jestes niesamowita :iloveyou: podziwiam Cię z całego serca i jak tylko będę mogła, to chociaż trochę Cię wesprę
  17. na pierwszym zdjęciu jak slicznie łapkę na dziewczynki ręce trzyma :loveu: kochany słodki Amiś :loveu::loveu:
  18. może ktos się skusi na prawie lisa..?? :cool3:
  19. [quote name='Ulka18'] I dla wyjasnienia : to nie sa zadne klotnie, ale wyrazenie opinii. Dlaczego inne zdania prezentowane przeze mnie i Radunie nazywane sa klotnia :crazyeye:[/quote] nawet przez głowę by mi nie przeszło, że to kłótnie :p
  20. Panno pozwól, że odezwę się jeszcze do Ciebie na wątku Jurusia, bo nie chcę pisać nie na temat w watku poznańskiego schroniska :lol: ja też kiedys stawiałam pierwsze kroki na dogomanii i nie wiedziałam, o co w tym wszystkim wchodzi ale zobaczysz sama - szybko się zorientujesz i zaczniesz wydeptywać swoje własne ścieżki na dogo :lol: są tu tysiące ludzi - z całej Polski, a nawet świata, i wszyscy pomagają zwierzakom (oczywiscie głównie psom, choć nie tylko) - pomagają, jak tylko mogą każdy na swój sposób wśród tych tysięcy ludzi są różni - także tacy, których lepiej by było, jakby ich tu nie było ;) ale większość to wspaniali, ofiarni, odpowiedzialni ludzie, którzy jak największej ilości tych najbardziej nieszczęsliwych, męczonych, głodzonych,niekochanych, chorych zwierząt chcą wynagrodzić ich nieszczęsny los odwrócić karty - nieszczęscie zamienić w szczęscie :lol:
  21. [quote name='zuzlikowa']Może się tak zdarzyć,że Jurand zostanie ślepy tylko z imienia! [/quote] obyś miała rację - wypijmy za to!! :popcorn: a jak wzrok odzyska to nie będzie Jurandem, tylko Jureczkiem :lol:
  22. [quote name='Panna X'] jak np. ten Jurand pójdzie ze schroniska a Radlinie koło Jarocina do hoteliku u bodajże Rojki spod Warszawy .Czy dla niego to dobre [/quote] to jest dla niego bardzo dobre i dlatego kto może to zrzuca się na wyciąganie psów ze schronisk i umieszczanie ich w domach tymczasowych, albo hotelikach możesz zadać te same pytania na wątku Juranda i na pewno dostaniesz wyczerpujące odpowiedzi, o co w tym wszystkim chodzi :lol:
×
×
  • Create New...